Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja w szpitalu Megi tez malo sypiam..czasem dopiero po 3 padalam!
A z tym gbs to sie martwie, bo juz niedlugo nie powinni mi grzebac w ogole w cipce poza usg wewn:/ I martwie sie by czegos tym patyczkiem nie naruszyli..no nic - bede dyskutowac! Wsadzilam znow palucha do srodka i sie troche uspokoilam, bo chyba jednak bez zmian 🙂 Leze juz, pobolewa...czytam by sie czyms zajac i mam nadzieje, ze przysne 🙂 Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam na kolejnej wizycie GBS (ale to dopiero 10go), i wyniki z cytologii - oby tym razem były dobre...

Mi się spać nie chce, nie mogę i tak w te upały w ogóle spać w nocy, nawet jak mi wentylator całą noc wieje w gębę...

Monia też jestem opuchnięta, obrączka wygląda na 2 rozmiary za małą i nie ma szans żebym ją zdjęła...

Megi to będziesz miała imprezowe dziecko 😉 Mój mały za to na każdym meczu daje ekstra popisy w brzuchu, aż nie wiadomo czy patrzeć na TV czy na niego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja sobie nie potrafie wyobrazic, ze to juz juz tuz tuz. Przeciez mam jeszcze tyle czasu! 🤪 Ta, racja..... Trzeba sie porzadnie zabrac za wszystko. A wiecie co, u mnie to sie na dobre zacznie ...remont. Nie wiem ile im to zajmie. WIedza na kiedy mam termin...Matuchno, ale wszystko na glowie. No coz, nie byloby u nas normalna sprawa, gdyby nie bylo pokrecone....
Ja narzekam na opieke, ale jednak chyba troche lepiej niz w uk, bo przynajmniej na kazdej wizycie mam lekarza i wszystkie badania normalnie robia. Nawet w sumie 3 usg ( wiecej by bylo, gdyby byla potrzeba) a z tego co pamietam Maiha pisala, ze na NFZ tez 3.....Poza tym ja slono place, wiec kazde usg to kolejny koszt. No ale, ciesze sie, ze poki co nic mi sie nie dzieje, oby tak zostalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już też łapie jazdy, że mi się wody sączą ot .. 🥴

Widzę, że nie jestem sama .. dzisiaj nogi mam tak opuchnięte,że aż przykro patrzeć 😁
I jeszcze głodna jestem na noc 😠 aż ide jakąś parówke zjeść ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh strzuka a ja dostalam kilka miesiecy temu list na cyytologie ide sie zapisac a ona mi ze to pomylka bo jestem w ciazy a w ciazy nie robia hah

madziulek masz racje trzeba sie za wszystko wziasc ja w zasadzie prawie wszystko gotowe

biedne z tym puchnieciem jestescie mnie na szczescie nic takiego sie nie dzieje....oprocz twarzy od zeba haha

ide sie kapac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odpukac tez nie puchne narazie..aczkolwiek w te upaly moze sie to zmienic:/ Taki upal mimo deszczu, ze spac nie moge:/ Madzia - oklask bedzie z rana, bo teraz blokada 🙂 Fajnie Ci...a z tym remontem yo moze kakos zdaza cio? 🙂 Milej nocki Brzuchacze..ide poczytac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny !
Jakoś mi cały czas Loczek w głowie...Eh pisząc ostatnio że za ok 2 tyg któraś z nas może już zostać mamą chyba do mnie wtedy nie docierało...Teraz też panikuje ale widzę że mam ten sam problem jak Maiha niby rodziłam ale chyba nie potrafiłabym poznać ,że to już dlatego się pytałam o ten czop śluzowy i dziękuje za odpowiedz 🙂 A co do twardego brzucha to ja też ciągle mam twardy, ale być może mi się wydaje w końcu cora mniej miejsca tam jest 😉 Dziś w końcu wizyta 🙂 Nie mogę się doczekać tylko nie wiem czy zdążę na Usg 😞 bo to zależy o której mąż wróci z pracy...no i planuje dziś przy okazji zakupy więc się ciesze jak dziecko z tego wypadu 🙂 Jak na razie u nas pada ale jak dla mnie może tak zostać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziwczyny,
Ja tez mam problemy ze snem. Dzisiaj obudzilam sie przed 7 razem z mezem I spac nie moge. Zreszta w nocy tez spac nie moge. Czy wy tez tak macie, ze w nocy brzuch jakis bardziej twardy, bo u mnie coraz czesciej sie to zdarza. Chyba ze sprawdzaniem brzucha co chwile to juz zaczynam wpadac w lekka paranoje. Wczoraj opieprzylam meza, ze nie mamy komody i lozeczko niezlozone, a tu w kazdej chwili cos sie moze wydarzyc, a on sobie ze skladaniem ubranek itp. sobie nie poradzi. Chyba poskutkowalo, bo obiecal, ze dzisiaj jak wroci z pracy to komode mi kupi i zlozy 🙂
Tez ciagle mysle o Czarnymloczku i mam nadzieje, ze wszystko u nich dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Kurde, Monia spróbuję dziś zdjąć obrączkę ale raczej będzie ciężko, ona ani drgnie... Nie przeszkadza mi to gdy ją noszę ale pewnie do operacji będą kazali wszystko pościągać i co wtedy? Oby udało mi się ją dziś jakoś zepchać z tego serdelkowatego palucha...
Coś mnie brzuch boli... Macie tak czasem, że boli trochę jakby na okres? Ja się obudziłam z takim właśnie bólem... a mały normalnie się rusza, więc nie panikuję.
Jak zwykle noc nie przespana i wczesna pobudka...
Ciągle myslę o Loczku, ciekawe co u niej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka mnie tez brzuch boli na dole podobnie jak przy okresie. Zastanawialam sie czy to normalne, ale wydaje mi sie, ze powoli brzuszki nam sie obnizaja i cos tam sie na dole rozrasta (moze wiezadla).
Co do obraczki to kilka dni temu zdaje lam, bo troche mnie cisnac zaczela 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja też od rana myślę, co u Loczka i Miłosza!

Dziewczyny obrączki to chyba czas najwyższy zdjąć, bo potem może być problem - mi jeszcze nic nie puchnie i obrączka nie przeszkadza, ale co jakiś czas sprawdzam, ile mam luzu na palcu. Brzuch też boli, ale rzadziej odkąd biorę luteinę. Ale wczoraj to miałam koszmar z bólem głowy - po prostu mi czaszkę rozsadzało i nic nie pomagało, dopiero wieczorem, jak się pogoda zmieniła, to ulżyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamy! Wreszie po 4 usnelam spowrotem w tejburzy! Ale ogolnie coraz gorzej spie...i coraz bardziej poddenerwowana jakas:/
Z tymi bolami to chyba coraz czesciej nas cos boli, ale jak dlugo to warto sprawdzic. Mnie tez od wczoraj cmi na dole i w krzyzu. No i tez na maxa zaczelam sie stresowac porodem, szpitalem, wszystkom! Mam wrazenie, ze nie jestem gotowa 😞 Nie mam nawet sil wstac sie umyc i ogarnac jakos..bo za chwile i tak wracam do lozka - mozna zwariowac!
O Loczku wiecej nie wiem, bo nie pisala od wieczora, a ja tez nie chce zawracac jej co chwila glowe - i tak ma nie lada stres! Pewnie po obchodzie, jak cos wiecej sie dowie to sama naskrobie 🙂 Trzeba zaciskac kciuki...moze byc, ze wieczorem lub jutro urodzi!
Pampinka - burza byla okropna, ale najgorsze ze po chwilowym ochlodzeniu znow jest goraco!!
4nula - juz lekarz...zobacz jak zlecialo i wytrzymalas! Ale ciekawa jestem co Ci powie...dawaj znac! Bo telefonu nadal nie masz?:/ No i milych zakupow zycze...u mnie w tym tygodniu bedzie paczka za paczka przez moja depreche i buszowanie na allegro:P
Anyaz - jak cosik pobolewa to najlepiej poleguj! Najlepszy sposob! A co do twardnienia...to mi na wieczor i noc bardziej sie napina niestetety i to mimo lekow:/ Ale jedno co mi ginka powiedziala..ze jak bede co chwila sprawdzac (sama sie staram opanowywac:P), to brzuch bedzie bardziej od tego twardnial! A co do meza i komoy to trzymam kciuki, zeby faktycznie byla zlozona jak wrocisz do domku:P A co do prania, czy prasowania czy ukladania..to jakby musial to by sobie poradzil! Zobacz na mojego...ja leze z zagrozona ciaza a maz przygotowal wszystko na porod Helenki!
Strzaueczko - odpoczywaj wiecej, bo widze ze od paru dni niedomagasz:/ Brzuchy nam ciaza, pogoda jakos oslabia...A z ta bizuteria to moze macie racje:/ Niby nie puchna mi rece, ale moze sie to zmienic i bedzie szkoda obraczki i pierscionka! Chyba zdejme wszystko przed pojsciem do szpitala...ale bedzie mi z tym smutno!:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...