Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mi się wydaje że piornik byłby odpowiedni bo nawet jak wrzuci go teraz w kat to później będzie starsza i do szkoły będzie a sukienka może się jej nie spodobać i nie będzie chciała jej nosic. Jest też taka obcja że poprostu weź ją do sklepu i niech sobie wybierze to co się jej spodoba. Bo na nudziarza to nie ma innego sposobu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się wydaje że piornik byłby odpowiedni bo nawet jak wrzuci go teraz w kat to później będzie starsza i do szkoły będzie a sukienka może się jej nie spodobać i nie będzie chciała jej nosic. Jest też taka obcja że poprostu weź ją do sklepu i niech sobie wybierze to co się jej spodoba. Bo na nudziarza to nie ma innego sposobu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przelecialam tylko szybciutko posty

strzauka ale spuchlo na moje oko to nie da rady w obecnym stanie musisz jakos zbic ta opuchlizne :/ a potem oliwa

piornik dobry pomysl 🙂

gaja brawo na 32 tydzien u mnie jutroczyt.sroda) 34 juz sie ciesze 🙃

dodi my tez angelcare z mata kupilismy fajnie ze juz jest wozek 🙂


magdaluke rseczywiscie niech tesciowa zostanie u was szczegolnie ze sie tak dobrze dogadujecie
meza rodzina jednak nie przylatuje do nas wiec bedziemy sami do narodzin i az sie zdecydujemy zeby ktos wpadl

loczek dalej w dwupaku wiec jest ok 🙂 dobrze ze cie informuje superbabeczko
i wlasnie kochane jak juz bedziecie w szpitalu to dawajcie znac jak tylko mozecie bo my sie tu martwimy 🙂 BARDZO

megi a skad masz neta w szpitalu maja wifi czy masz w telefonie>?

nie wiem co mialam wam jeszcze odpisac....napisze co u nas...

my juz po wizycie u poloznej mam niskie cisnienie alej i glowka nisko ale pozatym wszystko w normie mocz tez ok nie spisalysmy birth planu za 3 tyg dopiero ale wstepnie ze mna pogadala powiedziala ze ciaza bez zastrzerzen wiec moge rodzic u nich (15min drogi nie godzina jak do szpitala ale nie ma tam lekazy itd. jest raczej rodzinna atmosfera tyle ze jakiekolwiek kompikacje to karetka i szpital) powiedziala ze juz kleszczowego raczej nie bede musiala miec bo drugi porod lepiej idzie i poleca basen ale ja sie chyba nie zdecyduje...
jesli bedzie akcja szybko szla to tylko wtedy tam pojade jesli nie to jednak do tego wiekszego szpitala...
tam gdzie dzis bylam i gdzie jest ta rodzinna atmosfera to szpital gdzie zmarl oscar mysle ze trudno byloby mi rodzic wiedzac ze w sali obok umieral moj syn 😞 ale zobaczymy co bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka dobrze że jest ok. Faktycznie lepiej jechać do szpitala gdzie są lekarze bo zawsze człowiek spokojniejszy jak wie że w razie czego ma kto udzielić fachowej pomocy. Ale jak będziesz czuła, że nie dasz rady tam dojechać to lepiej nie ryzykuj bo lepiej rodzić tam - jak piszesz - "gdzie jest rodzinna atmosfera" niż w samochodzie. Oskarek będzie nad wami czuwał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Strzauka strasznie mi przykro 😞, ale może da się obrączkę naprawić a jak nie to sprawisz sobie nową równie śliczną (ja wiem łatwo się mówi, gorzej przeżyć na własnej skórze), a teraz najważniejsze żeby palec do rana przestał boleć i wszystko było ok. Trzymaj się bidulko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Strzalka szkoda tak ładnej obrączki ale najważniejsze że paluch cały i teraz będzie powoli wracał do normalności, a obrączkę sprawisz sobie nowa. Bo palca byś nowego nie dostała także dobrze że się tak skończyło. Ja jak sciagalam swoją to już było ciężko bo przy ściąganiu paluch bolał al naszczescie dałam radę.
Agata mam neta w telefonie płatny i wifi a że w szpitalu mają wifi na ginekologii i go udostępnili więc korzystam za darmo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka wszystkim 🙂 Właśnie poczytałam Wasze posty tej nieszczęsnej obrączce i postanowiłam swoją zdjąć 🙂 Ciężko było ale jakoś dałam radę.

Jak Wam idą przygotowania do przyjęcia Waszych pociech? Mój mąż się w weekend zmobilizował i polakierował łóżeczko ( kupiłam je na Allegro....ale niestety widać było, że nie wszędzie jest polakierowane i dlatego trzeba było lecieć do sklepu po lakier.....). No a po lakierowaniu już je złożył 🙂 Więc czeka sobie na naszą Niunię 🙂 Ogólnie rzecz biorąc....ja już mam wszystko (chyba 🙂 ). Także pozostanie mi jedynie spakować torbę do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,

OMG całą noc rzygałam, nie wiem co mi się stało, ale to było straszne! 🥴 Sama w domu nie wiedziałam, co robić 😞 Wczoraj miałam jakieś mega rozwolnienie, może to z tym związane, co za koszmar 😞

Strzauka szkoda obrączki, ale dobrze, że udało się uratować palec, bo na zdjęciu nie wyglądało to dobrze. A zawsze można przetopić sobie nową obrączkę, np. na urodzenie dzidzi lub rocznicę ślubu 🙂 Bo chyba oddali ją wam???

Zabieram się za sprzątanie, zobaczymy ile dam radę zrobić, bo ta noc mnie wykończyła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi może to przez te upały cholerne? Ja to już nie daję rady....prawie w ogóle nie śpię...a w domu mam jak w saunie bo cały dzień świeci mi słońce w okna i nic nie pomaga...ani zasłonięte zasłony....ani nawet wiatrak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny !
Strzauka- pojechałaś w nocy ? strasznie to wygląda przykro mi z powodu obrączki no ale palec ważniejszy 🙂
Agadka- wiem co czujesz i współczuje Oskarek będzie czuwał nad Wami, więc teraz musi być wszystko dobrze 🙂
Dobrze że z Loczkiem wszystko ok trzymam kciuki aby wszystko było dobrze 🙂

Ja po wczorajszej wizycie wszystko ok ciśnienie 110/ 80 (po kawie), szyjka 2cm zamknięta. Małą waży 1801g tętno 150 🙂 Innych pomiarów nie pamiętam. Mogę już chodzić lecz się nie przemęczać 🙂 Luteine mam odstawioną jedynie no- spa w razie twardnienia lub bóli brzucha. Co najlepsze powiedział że już od 36 tyg mogę śmiało rodzić i abym się przygotowała bardziej na poród wcześniejszy lecz jeszcze te 3 -4 tyg muszę się oszczędzać aby nie za wcześnie...
I ogólnie wczoraj poszalałam na zakupach 🙂 Ale takie wypady to już nie dla mnie wróciłam padnięta a dziś mam zakwasy 😁 choć dużo nie chodziłam 😮 więc dziś odpoczywam 😉 A ogólnie to wczoraj poczułam się jakbym wyszła z zakładu karnego po 10 latach 🤢 nie sądziłam że tak ładnie jest na dworze, eh wiem do wariatkowa czas zacząć się wybierać 🙂 mąż się wczoraj też śmiał że mnie jak wszystko obserwowałam 😁
Miłego Dnia dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny, tak, pojechalam w nocy bo ta opuchlizna zaczela bolec i balismy sie, ze do rana palec moze zczerniec... Szkoda obraczki, robiona na zamowienie wiec takiej nie kupie, trzeba bedzie ja przetopic na nowa... Ale to po porodzie bo nie wiadomo czy bede miec ten sam rozmiar...

Dodi wspolczuje, mi ostatnio czesto niedobrze, myslalam, ze to maly kopie w zoladek, moze Ada przesadzila z machaniem raczkami?

4nula super, ze po wizycie wszystko ok, ale dzieciaczek nie duzy to czemu prognozuja wczesniejszy porod?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka dobrze, ze juz po problemie 🙂 schowaj ja gdzies gleboko zeby ci sie przykro nie robilo a po porodzie cos pokombinujesz 🙂
Agadka ty i tak juz w zyciu za duzo przeszlas! zycze ci oby teraz wszystko dobrze sie ulozylo! 😘
Dodi mam nadzieje, ze to nie zatrucie jakies 😞 lekka dietka duzo pij bo sie odwodnisz!
Carolla fajnie ze juz gotowa na dzidziusia 🙂 ja to ciagle cos wymyslam i chyba ciagle bede cos dokupowac 😮
4nula badz dobrej mysli bedzie ok a z tym wyjsciem na swiat to sie usmialam 😉 czasem nie doceniamy prostych rzeczy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...