Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia ja w tabelce dałam termin porodu z USG w 12 tyg. czyli 27.08. a z OM mam 15.08 i tą datę lekarz mi wpisał ze znakiem zapytania w karcie ciąży choć cały czas mówi że termin się zmienił na koniec sierpnia to w karcie tego nie zmienił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
A ja mam dzisiaj taki plan na dzień jak maiha - leżeć w łóżku i na kanapie :P dom posprzątany,mąż w pracy, więc dzisiaj tak się będę realizować hehee a co :P
Z resztą jestem właśnie na etapie odstawiania leków, więc średnio się czuję...mała też mnie MArtwi, bo malutko się rusza, może nie ma już miejsca? Jak ja zazdroszczę strzauce....a z drugiej strony boję się porodu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadko tabelkę Ci pzresąłam na adres który mi wysłałaś wię cnie wiem dlaczego nie doszła może jakas literówka do adresu który mi podałas Ci się tam wkradła, bo ja skopiowałam??

Monia ja bym jechała na ktg bo przeciez moga to byc juz te skurcze lepiej żeby lekarz cie zbadał i zobaczy co się dzieje

ja już po obiedzie terazmam zamiar do wieczora leniuchować

mi tez sie pokryła data z miesączki z data z usg

ja dziś musze się trzymać bo mąż ma na nockę do pracy więc wole być w domu zeby córica miała spokojna noc ale jak jutro mały sie będzie tak mało ruszał jak dziś to zastanowie sie czy nie ejchać wieczorem juz na oddział żeby choć ktg zrobili dla mojego spokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
u mnie tez jakos dzien leniwie plynie 🙂
Strzauka to mialas troche stresa przy tej cc, ale fajnie, ze malego piersia juz karmisz I podziwiam, ze dalas rade wstawac tak szybko do synka 🙂 Buziaki dla Damianka 😘
Monia ty to masz z tymi bolami I za kazdym razem stres czy to juz pora 🤢 Dobrze, ze do lekarka zadzwonilas, bo tak to bys sie zamyslala myslami i w sumie racja, ze przy nastepnych takich bolach to najlepiej do szpitala na ktg.
Maiha odpoczywaj, bo to pewnie ostatnie dni na maly relaks 😉
Ze sprzataniem to chyba wszyscy faceci tak maja i uwazaja, ze kurze to krasnoludki wycieraja 😉
U mnie z OM termin wychodzi na 11.08, a z USG na 15.08, ale wedlug moich obliczen to ten drugi bardziej prawdopodobny ☺️ 😉
I zapomnialam z tego wszystkiego co jeszcze chcialam napisac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha jak dalej Cię będą niepokoić ruchy małego a bardziej ich brak to lepiej jedź to sprawdzić jak najszybciej bo w takich wypadkach to nie ma co czekać, a przecież masz jeszcze rodziców w domu to przecież w razie co oni zostaną z Nadią.
A i wkleiłam tabelkę z tą zmianą wielkości Miłoszka Czarnegoloczka którą jeszcze Ty wprowadziłaś. Ja uaktualnioną tabelkę wkleiłam na 31 stronie wątku "Tabelka..." i tam ją będę uaktualniać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha haha ale ze mnie gluptas przeciez mialam sprawdzic maila a nie skrzynke na brzuszku hahahah nie moge normalnie

jawpisalam termin z usg w 12tym tc bo taki tez biora pod uwage w karcie ciazy i wszedzie
wedlug okresu nie da sie powiedziec bo tak jak pisalam mialam tylko kilka razy w ostatnie 4 lata
a w polsce to mi powiedzieli ze jeszcze tydzien dluzej ale myse ze to dlatego ze mala byla

gaja lepiej jak zrobisz nowy watek np. rozpakowane sierpniowki czy cos zeby bylo latwo znaelsc a nie szukac po stonach w watku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki poczytalam was trochę ale niewiele z tego pamiętam.
Monia trzymaj się a jak będzie bardziej bolało to do szpitala.
Maiha fajnie że ma kto się tabelka zająć.
Strzauka fajnie że coraz lepiej się czujesz a Damianek jest przecudny.
Superbaba będzie dobrze już niedługo będzie po wszystkim.

Ja wczoraj nie mogłam zasnąć było mi gorąco i bolał mnie brzuch jak na okres znowu i krzyże. A dziś od rana boli mnie glowa i brzuch na dole i biodra i tam wyżej pachwin i ogólnie samopoczucie do d... a muszę jeszcze przebrać pościel i posprzątać w pokoju ale męża trochę nagonie do roboty. Ja mam takie smaki na.jedzenie którego mi nie wolno a to co wolno to zjem parę łyżek i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dbrycz widze ze tak samo myslimy i jeszcze cos

gaja trzymaj ja zapisana u siebie bo jak sie sierpien skonczy to nam wszystkie watki znikna i bedzie jeden urodzilam w miesiacu sierpniu wiec wtedy tez musisz na pierwszej stronie dacjak ci sie uda :P

a widzialam tez na innych forach ze ta co sie zajmuje tabelka ma ja u siebie w suwaczkach wiecie tak pad wpisami ze sie wyswietla ciagle tez w sumie dobry pomysl jak jest aktywna bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zakupy udane 🙂 Wszystko przygotowane do spakowania, tylko muszę jeszcze pożyczyć od mamy jakąś odpowiednią torbę 🙂 Ale tych ciuszków chyba mam trochę mało jednak. Dziewczyny wiem, że wy już w większości wszystko macie, ale mogłybyście mi podać jakieś linki do staników do karmienia?

Mój termin z miesiączki jest na 11.08, ale gin od początku przyjął termin z USG na 21.08 i ja też wiem, że jest on właściwszy 😉 W każdym razie druga połowa sierpnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślę że nowego wątku nie będę na razie tworzyć (chyba że tak Wam będzie wygodniej bo dla mnie to może zostać ta 31 str w obecnym wątku), a Agadka pomysł z dodaniem tabelki w suwaczkach mi się podoba więc zaraz spróbuję to zrobić, choć ja aż taka aktywna to chyba nie jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi ale ci zazdroszcze 38 tydz to jest moj tez upragniony wiek ciazy 😉 😉tak samo jak Agadki oklask oczywiscie dla ciebie ale za iles tam minut bo chyba Agadka mnie uprzedzila i musze czekac 🤢
Dodi super zakupy zrobione,teraz wszystko pomalutku przygotowac i czekac 😜
U mnie teramin z miesiaczki na 18 sierpnia a z usg na 19 sierpnia wiec to samo w sumie 🙂 ale ja tam kurcze sie wybieram do porodu po 38 tyg 😁 chcialabym przynajmniej hehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka już dodałam opis do linka, wcześniej też dawałam i nie chciał się wkleić ale teraz sie udało i już jest widoczny 🙂
Dodi ja jeszcze nie kupowałam staników do karmienia dlatego nic Ci nie doradzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi ja tez sie bardzo nie orientuje w ktorym sklepie internetowym fajne staniczki do karmienia,ale sprobuj na allegro wlasnie moze bedzie cos fajnego 🙂
Ja mam az nadmiar stanikow, sa teraz jak ulal mam nadzieje ze juz mi cyce nie urosna za bardzo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maz mnie wyciagnal na grilla do znajomych,ale jakos nie chce mi sie jechac 🤔 wy tez macie takiego lenia? Kurcze musze sie ogarnac troche i pojedziemy,chociaz Amelka bedzie miala zajecie 🙂
Milego dnia lipcoweczko- sierpnioweczki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...