Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
juz nie mam sily na przyjmowanie gosci! 😞 kurcze zrobilam obiad dla 5 osob no fakt zawijac sie troche musialam bo za wczesnie przyjechali (prawie godzine przed) i tak jakos teraz mnie wszystko napiernicza od krzyza przez brzuch az po rece i nogi! 🤪
i ciagle sie brudna czuje 😞 umyje sie i zaraz jakos mi cos poleci i dalej smierdze! albo juz mam taki wech wyczulony! 🙃 ale to pewnie z przeciazenia 😞
Dodi no tak pisalas ze ostatnie dni najgorsze oczekiwanie 😞 oj bo bylo sobie w suwaczku o tydzien dluzsza date wpisac i bys miala niespodzianke 😉 wiem, ze to infantylne ale czasem samą siebie mozna tez pooszukiwac 🙂
Maiha powodzenia i bez komplikacji!!! 🙂
Aguska i poprosimy o owoce sesji zdjeciowej 😉
Megi tak jak Suuperbaba pisala moze warto jednak na izbe sie przejechac przynajmniej ktg zrobia
Amelia dobrze, ze masz przynajmniej swiadomosc, ze ten koszmar sie niedlugo skonczy! pol roku jeszcze wytrzymasz? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc mamusie
My oczywiscie na meczu bylismy i bylo naprawde fajnie. Troche goraco ale potem luzik, bo mecz o 7 30 sie zaczal. Noi nasi wygrali, co najwazniejsze. .Ella miala niesamowita radoche, podobalo jej sie i , nie liczac podbitego oka i zdrapanej nozki, to wszystko swietnie. Wrzuce wam jakas fotke.
No fajnie szczegolnie, ze poznalam troche ludzi od Lukea z pracy i w ogole tak fajnie, bo witali na telebimach jego firme i zrobili z tego duze halo, no bo to w sumie jest duze halo. I na koniec rozdawali pianki do golenia, wiec w koncu my nie musielismy, hihi. A dzisiaj ..hmmm.....nie wiem co porobimy. Wczoraj Luke zlozyl lozeczko na gorze i Ella oczywiscie chce do lozeczka....co za czort, do swojego na sile ja musze wkladac :-)
Amelka, no rozumiem, ze ciezko....szczegolnie, jak sie chce po swojemu a tu tak...nieestetycznie. Ja tez jak mieszkalam u tesciwo , to narzekalam, bo nie po mojemu, ale ogolnie, to nie bylo chyba az tak zle....wspolczuje. No ale, jakos sie przemczycie, raz dwa minie, a potem na swoim odsapniesz. Nie wiem jak stosunki z tesciaowa, ale jesli ok, to zawsze jeden plus, ze moze CI pomoc przy dzidz, jesli oczywiscie, tego sobie bedziesz zyczyc.
Ai Amelka, ja to bym na Twoim miejscu nie zakladala, ze ostatnia bedziesz 😜 przeciez u Ciebie juz nie ma szyjki 🤪
Monia, tak sie dzis zastanawialam, czy rodzisz 😉 No ale widze, ze sie trzymasz.
Dorotka, dobrze, ze chociaz stazystki w porzadku. Trwaj i inkubuj i myslimy o Tobie cieplutko. Magdad i D-Brycz, no ja na przyjecia gosci to bym chyba nie miala sily...a z drugiej strony na wszystko inne musze miec...ALe ja juz dawno zrezygjnowalam z wystawnych obiadow. Tutejszej rodzince bardziej odpowiada styl nalozyc sobie co tam jest, usiasc w salonie na podlodze i pogadac...na poczatlku bylam zawiedziona a teraz sie przyzwyczailam. Za to w POlsce jak ich posadzili przy zastawionym stole to bylo super fajnie, inaczej 🙂 i sie oczywiscie popili haha
Agadka, fajna fura. Ja nie mam nowego ladnego wozka. Z Ella mi nie byl potrzebny jakos...wychodzilam z nia do ogrodu a potem przyszla mrozna zima...nie wiem sama. Teraz potrzeba podwojnego wozka. No ale mam w sumie pare, tylk otakiego wypasionego jak wy, to nie.
I mam 3kolowca do joggingu i uwielbiam, bo przejdzie po kazdej bruzdzie i w terenia. Ja ma strasznie nierowne chodniki , wiec jest super.
Maiha, juz za dwa dni, ja pierdziu!!!!! SUper
Dodi, kochana, tak te ostatnie dni najgorsze, sie dluza. Ale sama wiesz, ze juz zaraz bedzie mezus!
A z dzidzia sobie poradzisz, bo mama po prostu wie, a czego nie wie, to dopyta. POza tym , przynajmniej tu, w szpitalu pomogli i pokazli. A koniec jezyka za przewodnika, i pytac!
Megi, no to moze sie zaczyna, szczegolnie takie bole od krzyza prowminiujace na przednia strone brzucha. Dawaj znac...
Gaja, i jak, mezusiowi poprawil sie humor po obiadku?
Nirmala, ja tam nie wiem o tym przepowiadaniu z twarzy, ale moze cos w tym jest! MOja kolezanka ostatnio po porodzie narzekala wlasnie na opuchnieta buzie. Ja nie mialam, ale kazdy porod inny.
Przpraszam jak kogos pominelam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju wchodze na to durgie forum co tam wchodze raz na miesiac patrze a tam jedna urodzila wczoraj z zaskoczenia Oskarek, ur. 21.07.2012, 3010g/48cm

i tak czytam i inna pisze ze jej wody odeszly a za chwilke ze juz ma zuzie alez to szybko idzieeeeeeeee
tak napisala:

Napisano dziś, 13:15

No to po wszystkiemu.Zuza na świecie.nic nie wiem prócz tego że zdrowa.jak będę coś wiedziała napisze.powiem wam żebyście mi zasdrosciły,że dwa trzy skurcze i było po sprawie.jestem taka happy- żadnego nacięcia.

megi moze to juz 😮 a myslalam ze maiha bedzie nastepna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no i Czarnyloczku, dobrze, ze do mamy pojedziesz, z psinka i maluchem nie latwo....a jak Miloszek? Jakies nowe zjdeicie dla cioteczek moze?
Strzauka, widac, ze Ty juz na nogach, pewno dla CIebie jka najlepiej. Dobrze, ze dajesz rade karmic, mimo, ze ciezkawo bywa....a maluszki maja to do siebie, ze cyc jak smocze i zasypiaja raz dwa.Ja pamietam, ze nas uczyli, jak wybudzac maluszki, bo czasami nie chca wstac!!! To pamietam, ze ze dwa razy musielismy ELli przecierac buzke mokrym reczniczkiem, bo nie chciala wstac. SPioszki malutkie 🙂
Ale dumna jestesmy z was mamusie!!!
A no i Agusia, pochwal sie zdjeciami!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi , prawidlowe wody to chba nie powinne miec koloru ani zapachu. ALe nie sika sie nimi tylko same leca, prawda Czarnyloczku?
Ze chce Ci sie siku, to chyba normalne.
No ale jesli wody sie sacza , to i bez siusiania.
Najlepiej chyba zaloz wkladke i obserwuj co sie dzieje.
A lapia CIe skurcze czy jednostajnie boli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi- najlepiej zrób tak jak Ci Madzia mówi, załóż wkładkę i obserwuj co na niej..ale jakby leciały to byś czuła.. a z tym siku, że się chce to podobno normalne jak się zaczyna coś dziać.. - tak mi mama mówiła.. aczkolwiek ja też latam czasem dosłownie co 5 minut..;/ i wczoraj tak miałam przy tych bólach krzyża.. Myśle, że jak nas coś złapie, to będziemy wiedzieć że to własnie to ! 😉 co myślicie>?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja najgorzej w srodku nocy jak wstaje....doslownie nie moge sie rozprostowac, bo mam wrazenie , ze sie polamie...tragedia. Zgieta w pol powoli doprowadzam sie do pionu, a musze, bo inaczej ze stromych schodow sie spierdziele....wiec strach az normalnie wstawac w nocy....chyba wiec to dosc normalne...niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu śliczna z Was rodzinka 🙂 Ella jest słodka 🙂

Megi myśle że zauwazysz że to już-choć sama mam obawy czy bym rozpoznała ale myślę że jednak jakoś da się to rozróżnic od fałszywego alarmu

DZiewczyny stresuję się starsznie ciągle sparwzdzam czy wszystko mam spakowane, wykapałam się ogarnełam i czekam do rana ale strasznie się jakoś denerwuję, zastanawiam sie keidy miz robia mi te cc czy od razu we wtorek czy bede musiała kilka dni czekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o dokladnie! 😁 leze no ja na tym zalecanym lewym boku i tak jak dluzszy czas pozycji nie zmieniam to potem jest masakra! zastoj jakis sie mi robi 😞
najciekawiej jest wlasnie w nocy bo budze sie na siku i trzeba by bylo jak najszybciej do lazienki dotrzec a tu STOP!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj widzę, że mogę wam dziewczyny piątkę przybić 😉
Normalnie straszny dzień dzisiaj mam jestem dzisiaj nieprzytomna i jeszcze jak na złość goście wpadają .. 🥴 nawet kawa mi nie pomaga 🤢 i jeszcze mi ostatnio cały czas niedobrze to co zjem leży mi normalnie i najchętniej bym się tego pozbyła z siebie 🥴 bleee ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadia będzie w domu , bo mieszkają z nami moi rodzice tzn. na parterze a my na pietrze więc do południa jak mąż będzie w pracy to mama sie nią zajmnie a potem mąż więc Nadia zostaje w domciu

Ach dołączam się do Was bo mnie tez już wszystko boli strasznie jestem już zmeczona jutro po badaniahc na oddziale mam zamiar sie porządnie wyspać bo w odmu jescze nie miałam na to czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się jeszcze czasami zapominam, że taka słonica już ze mnie. Ostatnio mama zapomniała coś przynieść do pokoju to się zaoferowałam, że ja to przyniosę. Mama do mnie "już siedź, nie chodź" a ja "a co to za problem?" i wstaje - zgięta w pół, jeszcze ze stękaniem 😉 W nocy do wc też się z łóżka nie mogę podnieść. A dzisiaj mnie jeszcze biodro i półdupek napierdziela - koszmarny ból i nie wiem od czego... Ale mimo wszystki musiałam jechać do miasta po naklejki na ścianę dla Michasi i już ma taki bardziej dziecięcy kącik 😉
Madzia cieszę się, że mecz udany i dobrze się bawiliście. A Ellka jak zawsze słodka 🙂
Megi tu już chyba każda biega co chwilę do toalety. A z tymi wodami obserwuj bo tak jak Magdaluke pisze one powinny być jak woda przezroczyste i bez zapachu, ewentualnie z tego co nam mówiono mogą być mleczne, no albo zielone i cuchnące ale to się już na pewno zauważy 😉
Ja to mam bardziej problem z tymi skurczami, bo już miałam kilka bolesnych, ale nie mam pojęcia czy to te przepowiadające czy takie od jelita grubego jak za potrzebą, bo dodatkowo w krzyżu napierdziela, ale coś takiego mam też na samym początku miesiączki i wtedy na wc latam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...