Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czy ja narzekałam, że się życzenia nie spełniają??? Właśnie mąż przyniósł nam na dzień kobiet torcik z bitą śmietaną i truskawkami, bo dzisiaj śniło mi się ciasto z truskawkami i obudziłam się z wielkim apetytem na takie 🤪 Ale będzie wyżerka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂 Na początek śmieszny wierszyk, który dostałam z rana od przyjaciółki i się obśmiałam:
"Dzis Dzień Kobiet, więc cycki w górę i odrzuć z twarzy gradową chmurę!
Niech żyje cellulit i kurze łapki, bo i tak jesteśmy FAJOWE BABKI"
Wszystkiego naj z okazji naszego Święta 😉

Ja dostałam z rana od męża piękny bukiet tulipanów, a potem wpadli rodzice i tatuś sprezentował pięknego storczyka, upragnione pączki i rochery :P Ale już pojechali i ja znów sama w domku:/
Zjadłam talerz zupy grzybowej i już w pozycji horyzontalnej! Jednak raz na jakiś czas lubię poleżeć...co niestety zdarza mi się częściej niż raz na jakiś czas...heheh!

Z tymi lekarzami to zawsze różnie bywa...ja też mam super kobitkę, a usg nie chciała zrobić bo nie ma potrzeby...no to nie będę się kłócić ale troszkę żałuję 🙂 Grunt, że dba i dobrze bada...a ja jutro na pobieranie krwi i mocz do analizy. Jak to raz w miesiącu - badania trza zrobić...nie lubię, bo już mam dość kłucia brzucha, ręka do kompletu mi nie potrzebna z dziurą:/

U nas piękne słonko za oknem, ale samej na spacer nie chce mi się wyjść 😞 Od zawsze potrzebowałam towarzystwa do wszystkiego...teraz też by mi się przydało w tej samotności 🙂 Chyba jednak skłaniam się, aby wrócić na troszkę w kwietniu do roboty, bo tu w domu to wariuję...oby tylko serduszko nie dawało mi tak popalić:/

Dodi - to jak Ty coś poczułaś, a ja jeden dzień tylko młodsza..to może mnie też czeka za chwilę łaskotanie albo jakiś ruch?!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wam wszystkim zazdroszcze przede wszystkim ze macie mezow na miejscu, czy z kwiatkami czy z torcikiem. ale w nagrode dostalam dzis znak "puk puk mamo to ja" i jestem cala przeszczesliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi a może ten kopniaczek to znak dla Ciebie?? moż ebedzie synuś i chciał Ci życzneia złozyc 😆

Ja tez dostałam tulipany i czekoladki i inne słodkości 🙂 więc nie moge narzekac na mężczyzn w moim otoczeniu:P nawet moja córka dostałą tulipaniki i czekoladki 🙂

Superbaba wierszyk super tez dostałam taki od siostry 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się dziś strasznie przestraszyłam bo jak się szykowałam do wyjścia to mnie strasznie brzuch na dole zaczął boleć i słabo mi się zrobiło więc się położyłam i po jakimś czasie się poprawiło ale w końcu nigdzie nie poszłam bo bałam się sama wychodzić, a wyniki odbiorę jutro.
Zazdroszczę Wam że macie mężów blisko, a ja znowu sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja napisał(a):
A ja się dziś strasznie przestraszyłam bo jak się szykowałam do wyjścia to mnie strasznie brzuch na dole zaczął boleć i słabo mi się zrobiło więc się położyłam i po jakimś czasie się poprawiło ale w końcu nigdzie nie poszłam bo bałam się sama wychodzić, a wyniki odbiorę jutro.
Zazdroszczę Wam że macie mężów blisko, a ja znowu sama 😞

może złapało Cię to samo co mnie i superbabeczkę, jak nas złapie to 3 dni leżymy w łóżku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja ja tak mialam ostatnio i okazalo sie ze mialam na sobie za ciasne spodnie, moze to od tego bol? tez sie wtedy bardzo przestraszylam, prawie na pogotowiu wyladowalam, ale jak zdjelam te spodnie, to po jakims czasie przeszlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
Maiha, ja wczoraj zalozylam swoj plaszczyk taki co ma zwezona talie i co byl LUZNY niedawno i co? I sie nie zapielam. Usmialam sie ale i troszke przestraszylam, tak jak Ty ... 😉

I ja mam podobnie z moim płaszczykiem zimowym :/ Ostatniego guzika już nie zapinam bo ciśnie w brzuchola :/ Jakoś muszę przetrzymać końcówkę zimy. Tylko boję się, że w wiosenny płaszczyk też zaraz nie wejdę i trzeba będzie coś wykombinować :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi możliwe że ten dzisiejszy atak był przez przyciasne dresy, choć jak je wkładałam rano to było ok i nic mnie nie uwierało, a już od wczoraj mnie brzuch pobolewał - to był taki podobny ból jak miałam na początku ciąży i wtedy mój gin mówił żeby się nie przejmować bo to normalne gdyż macica się rozciąga. No nic jak za tydzień będę na wizycie to mu powiem że te bóle znów się pojawiły i zobaczę co on stwierdzi, a na razie mam nadzieje że takie silne ataki się nie powtórzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha - dawaj nową fotkę:P

NO ja się boję wiosennego płaszczyka, bo mam taki właśnie zwężany w talii...obawiam się, że w kwietniu to się w nim nie dopnę:/

A mnie w końcu wywiało do przyjaciółki na 2 godzinki...jeszcze na gołąbki się załapałam 🙂 Mniej samotności przynajmniej...wróciłam i na chwilkę zaległam, ale zaraz trzeba wstać bo znów głodna się robię! I tak z każdym wieczorem...w dzień mogę nie jeść, wieczorem muszę jeść non stop :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja - może być tak jak Bisia mówiła i masz to co my, a uwierz że to bóle są okrutne! U nas to rozciągające wiązadła...mnie bolało normalnie jakbym ostrą owulację miała;( Inne bóle jakie miewam to takie ćmiące w krzyżu - to dla odmiany rozciągające się kości i macica..ale na wszelki wypadek zapytaj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia my mielismy taka wanne ale robiac remont pozbylismy sie i kupilismy zwykla - praktycznie sie tego nie uzywa, brudzi sie i osadza sie kamien, my nie skorzystalismy, poza tym dzieci sie tego boja, mielismy mala kuzynke na kilka dni. dla nas sie nie sprawdzilo ale moze wam przypasuje, poogladajcie w salonach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisiu - osobiście nie mam, ale nasi przyjaciele mają i w ogóle jej nie używają. Ponoć ciężko z czyszczeniem, a korzysta się rzadko...ale jeśli jesteś specjalną miłośniczką kąpieli w wannie - to czemu nie 🙂 My do domu kupujemy zwykłą, dużą...al bez hydromasażu raczej albo z takim jakimś niewielkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...