Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ilka to cię podziwiam, że dałaś radę wytrzymać 🙂
Leczenie kanałowe ci nie straszne to poród przejdziesz gładko 😁

Kasiulek i dobrze, trzeba iść z mężem na mały kompromis 🙂
Ja mam sentyment do starych imion.
Ale Roksana też mi się podoba.
A jeśli ewentualnie będzie chłopak?

Ilka a ty jakie masz pomysły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Ilka to cię podziwiam, że dałaś radę wytrzymać 🙂
Leczenie kanałowe ci nie straszne to poród przejdziesz gładko 😁

Kasiulek i dobrze, trzeba iść z mężem na mały kompromis 🙂
Ja mam sentyment do starych imion.
Ale Roksana też mi się podoba.
A jeśli ewentualnie będzie chłopak?

Ilka a ty jakie masz pomysły?
podoba mi się Kornel i Krystian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂

Ja dzisiaj miałam wizyty, wyniki badań ok tylko na cytologii wyszło że łożysko troszeczkę za mało wydziela hormonów i dostałam luteinę dopochwowo 3 razy dziennie. Lekarka mówiła że mam się tym nie martwić.

Gosik witaj wśród Lipcówek 😉 Przykro mi z powodu komplikacji, trzymamy kciuki aby wszystko poukładało się tak jak ma być 🙂 Będziesz stosowała się do zaleceń lekarza i będzie ok 🙂

Karola WOW, super że już poczułaś Maleństwo!!! 🙂 Ale szybko! 🙂
A co do imion to z tych co pisałaś najbardziej podoba mi się Kuba, reszta nie w moim guście :P

Kasiulek a Emilka nie podoba Ci się? Ja mam tak na trzecie :P Dawniej chciałam tak dać Córeczce, ale po pierwsze jest już jedna w Rodzinie a po drugie Lenka bardziej mi się podoba 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Cześć Dziewczyny 🙂

Ja dzisiaj miałam wizyty, wyniki badań ok tylko na cytologii wyszło że łożysko troszeczkę za mało wydziela hormonów i dostałam luteinę dopochwowo 3 razy dziennie. Lekarka mówiła że mam się tym nie martwić.

Gosik witaj wśród Lipcówek 😉 Przykro mi z powodu komplikacji, trzymamy kciuki aby wszystko poukładało się tak jak ma być 🙂 Będziesz stosowała się do zaleceń lekarza i będzie ok 🙂

Karola WOW, super że już poczułaś Maleństwo!!! 🙂 Ale szybko! 🙂
A co do imion to z tych co pisałaś najbardziej podoba mi się Kuba, reszta nie w moim guście :P

Kasiulek a Emilka nie podoba Ci się? Ja mam tak na trzecie :P Dawniej chciałam tak dać Córeczce, ale po pierwsze jest już jedna w Rodzinie a po drugie Lenka bardziej mi się podoba 🙂


podoba mi się ale Roksana bardziej 🙂zresztą Patryk miał być Emilką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek jak Ty znajdujesz czas na forum przy dwójce Dzieci, obowiązkach domowych itp. Najczęściej chyba Ciebie tutaj widzę więc tak się zastanawiam, że albo masz super grzeczne i niewymagające zbyt dużo uwagi Dzieci albo po prostu jesteś super zorganizowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny i ja się dzisiaj melduję :-)
Zaliczyłam laboratowium dzisiaj i jutro na necie podejrze sobie wyniki :-)
zjadłam dzisaj mega chessburgera ☺️ ☺️ ☺️ bo się do mnei uśiechał hihi
Dziewczyny ja to się boje przeokropnie dentystów na samo słowo stomatolog-dentysta zimne poty mnie oblewaja a wiem ze w ciąży powinno się chodzić więc nei wiem jak to przeżyję ostatnio miałam miesiąc przed slubem chirurgicznie wyrywaną 8 bo nie miała gdzie urosnąć i nie urosła a mmnei inne zęby od tego bolały to powiem Wam ze jak siedziałam 45 minut na fotelu to już myślałam ze umarłs 3 znieczulenia a i tak bolało ble feeee 😞 😞 😞 teraz będę musiała iść bo ponad rok nie byłam a nie chce stracić zębów 😁

Dzisiaj mam generalnie zły humor bo mąż miał mieć wolne a wezwali go do pracy i do 23 będzie i musiałą prosić kolegę żeby ze mna pojechał na badania co bym miała zasłabnąć... do tego auto nasze stoi pod blokiem i jeździć nie można bo trzeba olej wymienić ja sie tego nie tykam mąż nie ma kiedy jechać do mechania wrrrrr do dupy z taką robotą :[ nawet na zaku py nie amy jak razem pojechac bo go nigdzy nie ma śpi po 3 godziny jeszcze jak by zarobił tam nie wiadomo co i ile to ok ale to zadne kokosy... mówie mu że chyba czas poszukać czegoś mniej stresujacego i lepiej płatnego bo tak to nie da rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek a właśnie do mojej wypowiedzi miałam dodać czy mieszkasz z Rodzicami lub Teściami 🙂 Ja jak mieszkaliśmy u moich Rodziców to miałam kupę czasu dla siebie bo wiadomo jak to Dziadki za Wnukiem 😁

Kasialeczek witaj w klubie, ja też przeokropnie boję się dentysty!! :P Czym zajmuje się Twój Mąż że tak Go ciągle nie ma i mało śpi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Czym zajmuje się Twój Mąż że tak Go ciągle nie ma i mało śpi?

jest kierowcom karetki prywatnej fimry. wozi pacjentów na dializy. Chociaż tyle mu wynagrodzili ze dzisiaj dostał napiwek 50 zl i przyniósł moje ulubione landrynki bon bon :-) no ale był tylko na chwile i znowu pojechał z pacjentem... ale zaraz ma wrócić.

Dziewczyny dzisiaj jakaś nie do życia jestem... ale to chyba przez ta pogodę wieje zimno pada ... aaaa w ogóle dzisiaj to mi się ryczeć chce... wszystko mnei wzrusza denerwuje nie pasuje teściowa mnie wkurza (mieszkamy z teściami generalnie to złota kobieta) i chyba pojdę spać zeby ten dzień się gorzej nie skończył...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek no to faktycznie praca wymagająca dyspozycyjności.
A co do Twoich humorów to niestety uroki ciąży, a że pogoda faktycznie nie rozpieszcza to już w ogóle masakra :/ Ja na szczęście jakoś pozytywnie nastawiona do wszystkiego chodzę 😁 Wzruszać się wzruszam, ale ogólnie po pierwszej ciąży zrobiłam się "ciepła klucha" 😁 Wcześniej też byłam ale teraz to już w ogóle.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no cóż hormony buzują... chyba musze coś zjeść bo głodna się zrobiłam ... 🤪 🤪 🤪 ale moze zaraz mąż przyjedzie to zrobi mi kolację... widziałam ze któeś z dziewczyn pisały o kanapkach z pomidorem i swieżym ogókiem muszę Wam powiedzieć że jak miałam mdłości to takie śniadanie jadłam kanapki z pomidorem i ogóraskiem mniam mniam teraz też bym mogła wcinać na okrągło pomidory i swiży ogóek do tego stopnia ze zaczęłam pić sok pomidorowy hahaha 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to nieźle, bo tu na forum chyba dwie są za pomidorami i ogórkiem świeżym (w tym ja oczywiście 😁) i na tym moim forum też jedna Dziewczyna ma na to ochotę ciągle :P Ja już zjadłam na kolację 3 kanapki, ale dzisiaj dodałam jeszcze szynkę do tego, zazwyczaj jem tylko z pomidorem i ogórkiem.
A kiedyś posmarowałam kanapkę przecierem pomidorowym bo nie było ani pomidora ani ketchupu 😁 😁 Dodam że nigdy wcześniej tak nie jadłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawe czy nasze dzieciaczki będa jednej płci skoro smaki te same hi hi ja do tego jeszcze jabłka wcinam . Właśnei dziewczyny co mn ie wczoraj ochota nabrała na śłiwkę to myślałam że zwariuję z wrażenia... już mówiłam do męża czy nei da się gdzieś kupic o 23 ha ha ze może do tesco pojedziemy bo całodobowe ale nie dało rady bo auto kaput...

Jupi mężuś wrócił :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czemu Ci nasi faceci Nas tak nie rozumieją jak my się rozumiemy dla niego to było dziwaczne ze ja do tesco chce jechać jak by auto było sprawne to bym nie miała oporów sama bym wsiadła i pojechała on mógl by być tylko pasażerem ha ha ha ale nie pisze już o śliwkach bo nadal mam na nie ochotę... coś nikt nie rusza się zeby mi kolację zrobić mozę jakąs scenę trzeba odegrać ha ha ha
ja to dobra jestem nie wykorzystuje heheheh ale tym razem... hmmmmm też nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no myśłę ze by podziałało ale ja zrobie sobie kolację a jemu nie taka będę o nie dobra dzisiaj 🙂
a tak nawiasem to ciekawe jaką jutro zupe będę jadła bo teściowa goruje :-) i ciągle mnie pyta na co mam ochotę myślisz że jak powiem ze chce śliwki to mi kupi hahahahah że może być śliwkowa 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...