Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jetem i ja!
W dużo lepszym humorze, a to dlatego że wczoraj wieczorem czułam ruchy mojego maleństwa 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Jakby trzepotanie skrzydełek 😆
Już przyzwyczaiłam się do myśli, że ma być chłopak, aczkolwiek w głębi serca mam jeszcze malutką nadzieję, lekarz i tak powiedział że na 80-90% chłopak, zawsze zostaje to 10 🙂

Ja jak na razie schudłam niecałe 2kg. Ale cieszę się bo teraz ważę 6kg mniej niż w pierwszej ciąży na tym samym etapie. Wtedy przytyłam 20kg a teraz liczę,że przytyję mniej.

Co do jedzenia to u mnie było z tym ciężko dlatego też schudłam. Teraz nie mam już takich mdłości i apetyt mi wraca.

Gosia witamy u nas, przykro mi z powodu poronienia, ale teraz musi być już tyko lepiej! Leż dużo i oszczędzaj się,żeby dzidzia urodziła się o czasie.

Byłam dziś u swojego lekarza w szpitalu z tym TSH, porobił mi dodatkowe badania na hormony jutro mam odebrać wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola ale Ci fajnie, że poczułaś ruchy! Ja pewnie jeszcze muszę poczekać jakieś 5-6 tygodni.

Ja właśnie wróciłam od stomatologa, wyczułam ze psuje mi się ząb, chociaż mnie nie bolał i okazało się że to już leczenie kanałowe 🤨 No ale już w zasadzie najgorsze za mną, jeszcze tylko jedna, góra dwie wizyty, bo mam do zaleczenia dodatkowo dwa zęby o których nie wiedziałam.

A Wy co porabiacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek ja też wcześniej miałam jakieś bulgotanie z brzuchu,ale to była raczej sprawa jelit. I też myślałam sobie a może to dzidziuś? Ale wczoraj już byłam pewna, nie da się tego pomylić z niczym innym, to było takie łaskotanie, delikatne muskanie od środka 😁
W pierwszej ciąży w 16 tyg poczułam,w kolejnych ciążach ponoć czuje się szybciej, też nie sądziłam że tak wcześnie poczuję.

ilka oj współczuję leczenia kanałowego... ja okropnie się boję dentysty, bez znieczulenia na fotel nie siadam. A jak dwa razy miałam zalecone leczenie kanałowe to wyrwałam te zęby tak strasznie się boję borowania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Kasiulek ja też wcześniej miałam jakieś bulgotanie z brzuchu,ale to była raczej sprawa jelit. I też myślałam sobie a może to dzidziuś? Ale wczoraj już byłam pewna, nie da się tego pomylić z niczym innym, to było takie łaskotanie, delikatne muskanie od środka 😁
W pierwszej ciąży w 16 tyg poczułam,w kolejnych ciążach ponoć czuje się szybciej, też nie sądziłam że tak wcześnie poczuję.

ilka oj współczuję leczenia kanałowego... ja okropnie się boję dentysty, bez znieczulenia na fotel nie siadam. A jak dwa razy miałam zalecone leczenie kanałowe to wyrwałam te zęby tak strasznie się boję borowania 😞
to naprawdę bardzo szybko 🙂 GRATULUJĘ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czasami coś poczułam, ale lekarz kazał mi wtedy podnosić rękę i robił krótką przerwę (2 razy mi się tak zdarzyło), ale to ból do przeżycia, także spokojnie. Ja mam zawsze większe problemy ze stawami, czyli z trzymaniem długo otwartej szczęki - i to mnie bardziej wymęczyło niż samo leczenie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Pierwszy syn mana imię Franuś. A teraz podobają mi się imiona Ignaś,Antoś, Kuba. I jeszcze Nataniel, ale rodzina i mąż jak to słyszą to się w głowę pukają 🙃
a mi dla dziewczynki podoba się imię Roksana a dla męża Emilka i powiedział że jeżeli to będzie córka to on ma prawo decydować bo ja wybierałam imiona dla chłopaków 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...