Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kinia_nh no tak dokładnie sam sobie wybiera ten moment a my tylko się nie cierpliwimy...trzymam kciuki by teraz wasze marzenie sie spełniło 🙂 my juz z mężem szalejemy i przeglądamy różne stronki z akcesoriami itp. tylko nie wiemy jeszcze jaki kolor wybierac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja bardzo chciałabym urodzić 27.07 bo to urodziny Męża ale znając życie na pewno tak nie będzie 😁 W pierwszej ciąży termin miałam na 18.03, chciałam urodzić 14 bo to rocznica od kiedy jestem z moim Mężem, a bardzo nie chciałam urodzić 17 bo to imieniny mojego byłego (niezbyt miłe wspomnienia) i co.. urodziłam 17 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj ania_p dołączylam do was bo wieczorami mi sie nudzi a lubie popisać troszkę 🙂 oo to widze że bedziemy rodzic w tym samym czasie ciekawe czy tak bedzie 🙂 z reguły rzadko dzieci sie rodza w terminie..ja do lekarza ide w czwartek i też nie moge sie doczekac kiedy zobacze moje maleństwo, ostatnio pierwszy raz słyszałam juz puls serduszka 🙂 a czy Twoja to pierwsza jest ciąża bo moja tak i nie ukrywam że sie boję tego wszystkiego czy dam rade...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak a my nic nie przeglądamy bo wszystko już praktycznie mamy 😁 Chcemy teraz kupić Nikosiowi łóżko, już takie normalne, niech się przyzwyczai zanim się Dzidziuś urodzi 🙂 No cóż taka rola starszego Brata że musi odstąpić swoje łóżeczko Siostrzyczce/Braciszkowi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak moja również pierwsza i też strasznie się boję.
Najlepiej to z byle wątpliwością dzwoniłabym do lekarza, ale nie wiem czy to zniesie.
Może następnym razem zastanowi się mówiąc "proszę do mnie dzwonić, jak będzie się coś działo".
No bo skąd mam wiedzieć czy to właśnie się "coś dzieje". 🙂
Tak, termin mamy taki sam. Na pewno się zmieni i może zmieni nam się tak samo 😁
Przeraża mnie to wszystko i z jednej strony to mogłabym już wszystko kupować, a z drugiej strony wstrzymuję się, bo przecież różnie to bywa. Próbuję się nie nakręcać.
W środę idę do swojego lekarza a 16.01 na usg genetyczne, może już od poniedziałku będę spokojniejsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh oj nie wiem wszystkiego po trochu..niby juz wiem mniej wiecej jak to wygląda bo wychowywałąm już siostrzenice ale boje sie tak naprawde jaki bedzie poród czy sie zakonczy szczesliwie...i co potem czy sie sprawdze jako mama czy bede umiala dac wystarczajaco duzo miłości maluszkowi i poswiecic mu swojego czasu na ile zasluguje..różne mam obawy bo to moje pierwsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blekitna a przyznam że jeszcze nie spotkałam się z takimi obawami o jakich piszesz, oczywiście nie neguję a współczuję bo musi Ci pełno myśli w głowie krążyć. Wiem jedno, strach jest normalny ale zobaczysz że jak tylko urodzisz to od pierwszych chwil będziesz kochała najbardziej na świecie swojego Maluszka, a wszystko inne.. przewijanie, karmienie, usypianie itp. samo przyjdzie. W końcu od czego mamy instynkt macierzyński 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...