Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola powiem Ci ze ja tez czasem łapie ochotę na piwko różnica polega na tym że ja lubiłam piwko może dlatego że kiedyś lekarz mi :przepisał" w związku z kamieniami i kolką nerkową i jak mnie dopada ochota to biorę łyka od męża jak pije i mi wystarcza... a na sylwestra chciaam bezalkoholowe ale nigdzie nie mogłam kupic i poiłam się Picollo hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek to nie tylko pod względem piwa się różnimy 😁 ja właśnie lubię takie filmy 😁

Błękitna nie przejmuj się, upławy w ciąży to rzecz normalna, jeślizmienią barwę na żółty,brązowy to może oznaczać grzybicę co też w ciąży notorycznie się zdarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paranormal słyszałam,że jest mocny a ja mam zbyt słabe nerwy żeby oglądać jakie filmy, bo podobnie jak ty w nocy spać nie mogę, ale śmiać mi się chce z samej siebie bo jak sobie coś wyobrażam to nogi muszę mieć schowane pod kołdrą bo się boję że coś mnie złapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blekitna nie martw się na zapas, jutro wizyta i wszystkiego się dowiesz. Bądź dobrej myśli! 🙂

Co do piwa to ja raczej też nie przepadam, sporadycznie jakieś owocowe albo zwykłe z sokiem malinowym.. oczywiście nie teraz 😁 A ogólnie wolę whiskey z colą 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to jestem cykor :P horrory moge oglądać w dzień jak jest jaśniutko i z kimś najlepiej z mężem i ściskam go za rękę jak się boję keidyś o mało palców mu nie połamałam 🤪 🤪 🤪
dzoewczyny ale dzisiaj brzucholek mnei pobolewa w ogóle taki twardy jak nigdy... ale to może przez moje "poszukiwania skarbów" bo poskakałam powyginałam się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale mi ulżyło, myślałam że tylko ja jestem taka nienormalna że po oglądnięciu horroru wyobrażam sobie straszne rzeczy w nocy 😁 😁 😁 Najgorzej jak muszę wstać do Nikosia, chociaż to jeszcze pół biedy.. gorzej iść do kuchni umyć butelkę po mleczku 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
jak sobie coś wyobrażam to nogi muszę mieć schowane pod kołdrą bo się boję że coś mnie złapie.

ha ha ha mam tak samo. Co do Paranormal to pwoem Ci że ja go oglądałam w dzień i późneij jakąs komedię obejrzałam i w ogole o nim zapomkniałam ale ponoć (tak mi mąć mówił) kilka razy go przestraszyłam w nocy jak np sięgałam przez niego po coś do picia hihihih dobra koniec tematów o strasznych filmach bo nie zasnę a mąż po pracy z kolega na piwo idzie więc sama zasypiam dzisiaj 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola a używasz wkładek higienicznych? bo ja wyczytałam zeby nie używać w czasie ciąży bo dzialaja jak plaster z opatrunkiem...czyli nie przepuszczaja powietrza a ja sobie nie wyobrażam inaczej...a wczesniej kiedys miałam czesto zapalenie gruczolu bartholina mialas to kiedys?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek nie bagatelizuj takiego twardnienia brzucha, nie przemęczaj się, połóż się i odpoczywaj. Takie jednorazowe twardnienie i ból jeszcze nic nie znaczą, ale musisz się oszczędzać,żeby to nie przerodziło się w nadczynność skurczową macicy. To co ja miałam właśnie od 19 tygodnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...