Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂

Ja na szybkiego bo piszę od Rodziców 🙂

Witaj Edyta 🙂 Skoro masz plamienia i lekarz zalecił brać progesteron to stosuj się do tego a będzie dobrze 🙂

Kasiulek zdrówka dla Ciebie! Polecam herbatkę z miodem i cytryną, mi bardzo szybko pomogła a o katarze zostało już tylko wspomnienie... 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Cześć Dziewczyny 🙂

Ja na szybkiego bo piszę od Rodziców 🙂

Witaj Edyta 🙂 Skoro masz plamienia i lekarz zalecił brać progesteron to stosuj się do tego a będzie dobrze 🙂

Kasiulek zdrówka dla Ciebie! Polecam herbatkę z miodem i cytryną, mi bardzo szybko pomogła a o katarze zostało już tylko wspomnienie... 😁

i tak robię 🙂 oklask za radę i miłe słowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek szybkiego powrotu do zdrowia Ci życzę. Wiem jak to jest, niedawno sama się wygrzebałam z przeziębienia.
Dziewczyny, wczoraj przyjechała do mnie koleżanka z innego miasta i poprosiła o pomoc w szukaniu pokoju do wynajęcia. Nachodziłyśmy się z 7 godzin po Warszawie (z przerwami oczywiście), jak wróciłam do domu to ledwo co prysznic wzięłam, mąż robił mi zastrzyk to już prawie spałam i po raz pierwszy od bardzo bardzo dawna nie wstałam w nocy do kibelka, tylko wytrzymałam do rana. Nawet nie słyszałam chrapania męża, padłam jak zabita. Dotleniłam się za cały tydzień chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie lipcóweczki i wszystkim gratuluje 🙂
Przyłączam sie i ja do dyskusji- termin porodu 12.07.2012- to moja pierwsza ciąża 🙂
Ze względu na tarczyce- od początku ciązy jestem na duphastonie, euthyroxie i również clexane
i tu pytanie do Ilki- jak tam brzusio? próbowałaś robić zastrzyki w inne miejsca? mnie sie robią siniaki i dlatego sie zastanawiam gdzie by sie tu jeszcze wkłuwać 🙂 a wizyta u lekarza dopiero 20.01
na ostatniej wizycie (byłam wtedy w 12 tygodniu) dowiedziałam sie że będzie to prawdopodobnie chłopiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowe koleżanki :-)

Edyta polecam trzymać sie zaleceń lekarza on wie najlepiej :-)
Ewelinapogoda głowa dogóy teraz będzie już napewno lepiej
Monkado i Ilka współczuje zastrzyków jeżeli mogę zaptytać czemu służa te zastrzymi dlaczego musicie je stosować?

Kasiulek ja bym jeszcze soku malinowego dodała jak mnei rozkładało przeziębienie to wynalazłam ostatni soczek z malin robiony przez babcie i malinki były w srodku jak się dossałam to pół na raz wciągłam 😁 ale na drugi dzień choroby już nie było i kataru też 🙂

Monkado jesteś już 3 wśród Nas z terminem na 12.07.2012 😁 ja i rosi007 też mamy ten termin może we 3 się na porodówce znajdziemy :-)

Dziewczyny wiecie co mnei dzisiaj spotkało 🤪 🤪 🤪 rano na śniadanie zjadłam jabłko wzięłam Pharmaton i wypiłam herbatę 20 minut później wyszłam z domu poszłam do bankomatu i ledwo odeszłam od niego i dostałam ataku wymiotów ☺️ ☺️ ☺️ pod sklepem jabłko ze mnie uciekało... jakaś baba za mną idzie a ja na środku chodnika blee... potem przed maską naszego auta ☺️ ☺️ ☺️ wpadam do auta i mówię do męża (jechaliśmy do mechanika i pracy na chwile) ze jabłko mi chyba zaszkodziło zeby dał mi reklamówke... ale okazalo się ze te witaminy Pharmaton nie można na pusty zołądek bo mozna zwymiotować i biegunki dostać ale czy to aż tak szybko by zadziałało?? 🤢 🤢 🤢 Sory za szczegóły chyba nikogo nie uraziłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Trochę mnie nie było, ale czasu mało i nie zaglądałam. Ale mam czytania, nie wiem kiedy to nadrobię.
Wczoraj byłam u ginekologa. Moje maleństwo ma 4,6 cm (bez nóżek, tak dziwnie podają?)
i jest bardzo ruchliwe. Niech się cieszy tym miejscem, bo później będzie dużo mniej.
Wiem, że niektóre z Was też miały być w tym tygodniu u lekarza. I jak? Jakie duże są wasze maleństwa? Bo ja oczywiście zastanawiam się czy aby nie za małe to moje.
Miałam iść na prenatalne 16.01. ale idę 19.01. bo lekarz mówi że tak lepiej. No to ok. Tylko to czekanie mnie dobija. Czy aby na pewno wszystko jest w porządku. Jeszcze te jego pogawędki, jakby chciał przygotować na najgorsze, a na koniec mówi że oczywiście będzie wszystko w porządku.
Czy każdy lekarz tak mówi? Czy to tylko mój taki ewenement.

ok. to zabieram się do czytania chyba z 30 stron 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alicja1987 - trochę późno ale odpowiadam
pracuję jak już pisałam w biurze 8 godzin
przed komputerem też ale nie cały czas raczej na zmianę
na razie wytrzymuję, chociaż zauważyłam, ze po popołudniowym leniuchowaniu to później mnie plecy zaczynają boleć jak mam siedzieć tyle godzin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja praca również wiązała się z siedzeniem za biurkiem nie przez 8 a przez 9 godzin dziennie użeranie się z klientami itd a jestem na zwolnieniu w sumie od samego początku i nie żałuje ba zanim poszłam do lekarza na wizytę to po pracy padałam i z ledwością rano wstawałam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...