Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja fast foodów też raczej nie jadam, zostało mi po pierwszej ciąży a potem 9ciu miesiącach karmienia 🙂 Ostatnio tylko pizzę jadłam z Mamą, ale wcześniej nie pamiętam kiedy jadłam 😁 Frytek też 100lat nie jadłam, w sumie nie wiem czemu 😁 Ja ogólnie bardzo niezdrowo się odżywiam więc 9mcy ciąży to dla mnie masakra 😁 Chociaż teraz z takich "zakazanych" to jem tylko chipsy i ta nieszczęsna Pepsi dzisiaj... słodycze też pochłaniam ale od nich jestem uzależniona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem:już po wizycie)
zrobił mi usg i z dzidziusiem jest wszystko ok, rośnie ładnie a jak się rusza jak szalony. I mam zakaz noszenia dzieci i zakaz seksu, mam się oszczędzać bo coś tam mam z łożyskiem 😞 ale ogólnie jest ok
teraz czekam do piątku na usg genetyczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozwinęła znajomość 🙂 Podejrzałam Was na fb 😜 Kasia wysłałam Ci zaproszenie i zaraz wyślę Kini resztę nie wiem jak znaleźć 🙂

Kasia ale masz super chłopaków! Aż się napatrzeć nie mogłam!
Widzę po ilości stron, że miałyście pracowity dzień na forum 🙂 Ja zaraz po pracy miałam mieć kolęde, mieszkam na bardzo krótkiej ulicy a od naszej miał ks. zacząć, czekaliśmy 3 godziny!! Szok! Ale zdążyłam się zdrzemnąć przynajmniej ☺️

Widzę, że temat jedzenia się zaczął, też o tym myślałam ostatnio, ze muszę Was zapytać czy to tyl;ko mnie ciągnie do niezdrowego?
M już się ze mnie śmieje, że jak tak to mam fioła na punkcie zdrowego jedzenia, unikam chemii itp. a teraz to tylko chipsy my jadła, serki topione i inne, których normalnie unikam 🤨
Ale czy to naprawdę aż taki wielki wpływ ma? Przecież niektóre się zajadają tylko chipsami, fast foodami i colą i rodzą zdrowe, szczęśliwe dzieciaczki 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa ja też proszę o nie nawiązywanie do ciąży na fb, nie lubię tak bardzo upubliczniać swojego życia 🙂 To forum to też dla mnie nowe doświadczenie 🙂

Ale macie super chłopaków dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny w związku z poszukiwaniem legitymacji ubezpieczeniowej zaglądnełam do każdej nory w domu ( a że był remont nie dawno to ciężko cokolwiek znaleźć) no ale do sedna ile ciekawych rzeczy znalazłam np gadżety z wieczoru Panieńskiego hahahaha wsuwki ze ślubu bukiet ślubny ususzony i przygotowany do spalenia swoje okulary których szukałam nie wiadomo ile hahahaha biżuterie, kosmetyki no masakra ciekawe co jeszcze znajdę hahahaha nooo ale szukanie narazie zakończone bo legitymacje znalazłam hahahah

Mężulek już poszedł to mogę zaglądnąć na forum 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem już z Wami 🙂 Nikoś śpi, Mąż ogląda komedię na Polsacie 🙂

Za raz zaglądnę na NK i FB 🙂

Kasiulek super że Maluszek dobrze się rozwija 🙂 Zakaz noszenia Dzieci mnie nie dziwi bo w ogóle nie powinno się dźwigać w ciąży. U mnie Mąż musi kąpać Nikosia bo nie wolno mi się schylać. A co dokładnie lekarz powiedział Ci o łożysku?

Rosi pewnie niezdrowe jedzenie w ciąży wielkiego wpływu nie ma, ale wiadomo że powinno się zdrowo odżywiać, dbać o siebie itp..

Kasialeczek fajnie tak czasem odgrzebać stare pamiątki, ja jestem bardzo sentymentalna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też mam sentyment do rzeczy po czym mozna stwierdzić otwierając moją szafę hi hi hi

Oglądam ugotowanych na tvn i wkurza mnie babsztyl któremu nic nie pasuje może jak by jej gó..o przyprawić to by jej zasmakowało zdenerwowałam się przez idiotkę nie na widzę takich ludzi....
Ja to nie powinnam oglądać programów kulinarnych bo od razu głodna się robię i ślinka jak u buldoga mi zwisa hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek aż z ciekawości przełączyłam na tvn 🙂
Ja też zawsze mam ślinę do pasa jak oglądam ten program lub Kuchenne rewolucje 🙂

Mój mąż jeszcze w pracy, Franeczek śpi.

Rosi ja jestem Karolina Wachowska, możesz mnie znaleźć w ostatnich znajomych dziewczyn które zaprosiłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...