Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no to super wiadomości rosi 🙂 to nagroda wieczorem gwarantowana :P ja też się cesze że po Naszej wizycie też wszystko ok :-)

no i niby termin porodu mi sie zmienił wg USG ale cos mi to się nie chce wierzyć... bo na 20.07.2012 no ale kiedy będzie chciało się urodzić to jeszcze inna sprawa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewuszki ja też biorę duphaston 2x1 i ja juz go biorę zanim zaszłąm w ciąże czyli przed ciąża brałam go na stymulacje + zastrzyki noi sie udało...a powiedzcie mi czy to jest normalne bo mnie od paru dni boli mnie brzuch i tak promieniuje ..ale po jutrze mam do lekarza wiec rozwieje wątpliwośći na szczescie biore duphaston wiec zagrożenie jest mniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie mierzył dziś bobaska i nawet nie wiem ile ma teraz, ale spory jest bo na monitorze po zbliżeniu nóżki już się nie zmieściły 🙂 i mam takie cudowne zdjęcia na których jak to gin powiedział " oo macha rączką do tatusia" 😁 Co do płci ani słowa, więc zobaczymy następnym razem chyba bo to będzie już 18/19 tc.
Ale to był cudowny widok, małej istotki brykającej mi w brzuchu a ja nawet czasem zapominam o jej obecności 🙂 o ona tak tam pracuje ciężko 🙂 ahhh...
Kasiu, gratuluję Tobie też udanego dnia dobrych wiadomości 🙂
Co do leków bo widziałam taki wątek to ja mam luteinę, od m-ca zmniejszoną dawkę do 2tabl. ale nadal mam brać, aha no i jeszcze nystatynę czy coś bo zapalenie mi się robi od podrażniania śluzówki luteiną.
Z odżywek gin polecił mi Pregna plus (ok. 50zl) ale nie było więc wzięłam Prenatal clasic, podobno najbardziej popularny, a jak mi się skończy to poszukam tamtego.

No dziewczynki, życzę udanej nocki i cieszmy się w końcu jesteśmy w drugim trymestrze. My z Kasielaczek jutro zaczynamy 15 tc, prawda? W sumie nie wiem czemu mi tu na forum jeden dzień do tyłu pokazuje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wyobraźcie sobie że zepsuła mi sie pralka i przez 2 tyg. nie mam prania ale od czego ma sie rodziców i musialam dzis wieźc pranie.. 😜 a dzis jeszcze miałąm ksiedza nie podoba mi sie to ze biora kase w kopertach uważąm ze po to przychodza by sie omodlic a nie zeby zabrac kasę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosi ja się zapytałam za ile bedzie wiadomo już co się tam kryje to zaczął sprawdzać obracać kręcic i wiercić maluszkiem przyglądał się i powiedział ze wygląda mu to na łechtaczkę ale ze to jeszcze nic pewnego ze to raczej do badań statystycznych a ze już na 95% ( bo na 100% nigdy nie powie bo różnie bywa) to za 3 tyg powie.

Karola no słyszaam że ciężko właśnie bo plemniki z chromosomem X czyli zeńskim są ślamazarniejsze od Y czyli chłopaków ale za to są wytrzymalesze i dłużej moga przeżyć w macicy czekając na komórkę jajową 😁 i czytałam gdzies taki artykuł że młode małżeństwa częściej mają syna bo częściej wspóółżyją a ze po 30 i przy drugim i kolejnym dziecku to ze raczej córki bo rzadziej co prawda ja mam 25 lat...
Jeszcze się nie napalam ze to córa będzie bo nie chciała bym się rozczarować tzn obojętne mi to naprawdę ale wole myśleć że wszystko się wyjaśnij nie długo niż napale się na córkę a za jakiś czas powie mi że syn i co też będę się cieszyć ale będę zdziwiona...

Moja znajoma tak miała ze lekarz przekonwyał ją ze bedie to syn i to do samego końca tak było i kupili wszystko dla synka a przy porodzie okazało się ze córka i zaskoczeni byli niesamowicie 🤪 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Rosi ja się zapytałam za ile bedzie wiadomo już co się tam kryje to zaczął sprawdzać obracać kręcic i wiercić maluszkiem przyglądał się i powiedział ze wygląda mu to na łechtaczkę ale ze to jeszcze nic pewnego ze to raczej do badań statystycznych a ze już na 95% ( bo na 100% nigdy nie powie bo różnie bywa) to za 3 tyg powie.

Karola no słyszaam że ciężko właśnie bo plemniki z chromosomem X czyli zeńskim są ślamazarniejsze od Y czyli chłopaków ale za to są wytrzymalesze i dłużej moga przeżyć w macicy czekając na komórkę jajową 😁 i czytałam gdzies taki artykuł że młode małżeństwa częściej mają syna bo częściej wspóółżyją a ze po 30 i przy drugim i kolejnym dziecku to ze raczej córki bo rzadziej co prawda ja mam 25 lat...
Jeszcze się nie napalam ze to córa będzie bo nie chciała bym się rozczarować tzn obojętne mi to naprawdę ale wole myśleć że wszystko się wyjaśnij nie długo niż napale się na córkę a za jakiś czas powie mi że syn i co też będę się cieszyć ale będę zdziwiona...

Moja znajoma tak miała ze lekarz przekonwyał ją ze bedie to syn i to do samego końca tak było i kupili wszystko dla synka a przy porodzie okazało się ze córka i zaskoczeni byli niesamowicie 🤪 🤪 🤪 🤪

a ja w marcu kończę 27 lat i mam dwóch synów i się boję że będzie trzeci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasialeczek wiem właśnie, że te plemniki żeńskie są wolniejsze, ale za to dłużej żyją,dlatego też z mężem współzyliśmy 2 dni przed owulacją bo tak zalecają jak chce się począc córkę.No ale niestety, nie udało się... Chociaż ja w głębi serca mam jeszcze maluteńką tyci tyci nadzieję że na kolejnym połówkowym usg inny lekarz nie znajdzie jednak piotolka 😁
Właśnie się dowiedziałam,że na moim starym forum dziewczyna w 30tygodniu ciąży dowiedziała się dziś, że jednak będzie miała córkę a nie syna. Więc pomyłki czasami się zdarzają.
Ale ja już się oswoiłam z myślą, że będzie chłopak, za kilka lat czyli około 30 będziemy mogli postarać się o trzecie dziecko i może tym razem się uda. Zawsze chciałam mieć trójkę dzieci 🙂 pewnie dlatego, że sama jestem jedynaczką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂

Nie ma nic piękniejszego jak południe i wszystko w domku porobione 🙂 🙂

Rosi super że z Maluszkiem wszystko w porządku!! 🙂 Pewnie miałaś upojną noc w związku ze zniesieniem celibatu 😁 😁

Kasialaczek to mnie pocieszyłaś tym "przy drugim i kolejnym dziecku to ze raczej córki" 🙂 🙂 🙂 🙂 Obyś miała rację 🙂 🙂

Karola ja też jestem jedynaczką i też chcę mieć trójkę, na początku myśleliśmy nawet o piątce ale jeśli wszystkie miałyby być takie żywiołowe jak Nikoś to chyba w łeb strzeliłabym sobie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam drogie kolezanki 😁

Ja już dzisiaj zahaczyłam o Almę z koleżanką i kupiłam nachos deserek gerber z jabłek i suszonych śliwek ( tak tak dla siebie) 😁 ponoć pomaga przy zaparciach no i w końcu po półtora roku wybrałam się do fryzjera hahahaha bo po ślubie ściełam włosy na krótko tak na 10 cm a z tyłu to tak na 5 a wczesniej miałam do pasa 😁 i teraz postanowiłam ze trochę się zapuszczę i dzisiaj ładnie podciełam i ścieniowałam i wziełam się za pranie w domu i sprzatanie bleeeeee ale ktoś musi...
Karolo jeszcze nic pewnego ze to chłopina pod Twym serduszkiem się chowa może to będzie jeszcze piękna księżniczka 😘
Kinia taki artykuł był i musze powiedzieć ze to w dużej mierze się sprawdza patrząc po ludziach i znajomych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
ja właśnei skończyłam sprzątać zrobiłam już jasne pranie teraz ręczniki włożyłam i grzecznie leniuchuje przed kompem zajadając się NACHOS-ami MNIAMMMMMMMM
no to smacznego 🙂
ja dzisiaj też robiłam pranie
teraz powoli szykuję się na wizytę do mojego gina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu Ty również ode mnie łap i takim oto sposobem masz już 200 🤪 🤪 🤪
nom późnym wieczorem to ja śpioch jestem hihihihi tak zazwyczaj koło 23 kłade się spać i koło 9 rano wstaję ale to bywa różnie bo jak jest taka pogoda jak dzisiaj czyli szaro buro i ponuro i z dzeszczem to mogła bym w ogóle z łóżka nie wychodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Kasiu Ty również ode mnie łap i takim oto sposobem masz już 200 🤪 🤪 🤪
nom późnym wieczorem to ja śpioch jestem hihihihi tak zazwyczaj koło 23 kłade się spać i koło 9 rano wstaję ale to bywa różnie bo jak jest taka pogoda jak dzisiaj czyli szaro buro i ponuro i z dzeszczem to mogła bym w ogóle z łóżka nie wychodzić...
hi hi nazbierało się ich przez te moje ciąże 🙂 😁 😁
ja kładę się spać po 20-21 a wstaję po 7 tak jak moje młodsze dziecię 🙂ty nie masz dzieci to masz okazję się wyspać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jestem cały czas tylko niestety dzielę laptopa z Synkiem 😁 😁 "Tatoj" (czyt. traktor) leci w kółko na You Tubie 😁

Kasiulek powodzenia na wizycie, napisz od razu co i jak 🙂

Ja też dzisiaj robiłam pranie, takie wielkie że szok.. ostatnio się zapuściłam 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
A ja jestem cały czas tylko niestety dzielę laptopa z Synkiem 😁 😁 "Tatoj" (czyt. traktor) leci w kółko na You Tubie 😁

Kasiulek powodzenia na wizycie, napisz od razu co i jak 🙂

Ja też dzisiaj robiłam pranie, takie wielkie że szok.. ostatnio się zapuściłam 😉 😉
hi hi mój starszy też ciągle by oglądał traktory na You Tubie 🙂
a po wizycie napewno dam znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...