Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry wieczor pewnie juz wszystkie spicie.

ja tak na momencik. ledwo przeczytalam wasze epopeje 😁
trzymajcie za mnie kciuki jutro pisze egzamin z angielskiego :/ grrw collegu. a co do tego czemu nie mowia to nie wiem jak w szkocji ale w anglii ze wzgledu na muzulmanow bo jakby byla dziewczynka to mogli by aborcji dokonac.
ok lece do jutra papap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monikas28 napisał(a):
dobry wieczor pewnie juz wszystkie spicie.

ja tak na momencik. ledwo przeczytalam wasze epopeje 😁
trzymajcie za mnie kciuki jutro pisze egzamin z angielskiego :/ grrw collegu. a co do tego czemu nie mowia to nie wiem jak w szkocji ale w anglii ze wzgledu na muzulmanow bo jakby byla dziewczynka to mogli by aborcji dokonac.
ok lece do jutra papap

Monika to jest straszne co piszesz...Biedne Muzułmanki, żeby w XXI wieku takie rzeczy miały jeszcze miejsce 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monikas28 napisał(a):
dobry wieczor pewnie juz wszystkie spicie.

ja tak na momencik. ledwo przeczytalam wasze epopeje 😁
trzymajcie za mnie kciuki jutro pisze egzamin z angielskiego :/ grrw collegu. a co do tego czemu nie mowia to nie wiem jak w szkocji ale w anglii ze wzgledu na muzulmanow bo jakby byla dziewczynka to mogli by aborcji dokonac.
ok lece do jutra papap
to straszne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
witam mamusie 🙂 u nas od rana sypie śnieg że szok, a jak tam humorki dzisiaj?


Całkiem nieźle ja już machnęłam inhalacje z szałwi, teraz siedze pod kocykiem i szukam cichej pralki do naszego nowego mieszkanka. Macie jakies propozycje 🙂
Za oknem mamy bezchmurne niebo słonko wali po oknach i piękny pas mgly unosi się do polowy górek 🙂 Wyrzuty sumienia, że leniuchuje i nie jestem w pracy powoli przechodzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morskooka napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
witam mamusie 🙂 u nas od rana sypie śnieg że szok, a jak tam humorki dzisiaj?


Całkiem nieźle ja już machnęłam inhalacje z szałwi, teraz siedze pod kocykiem i szukam cichej pralki do naszego nowego mieszkanka. Macie jakies propozycje 🙂
Za oknem mamy bezchmurne niebo słonko wali po oknach i piękny pas mgly unosi się do polowy górek 🙂 Wyrzuty sumienia, że leniuchuje i nie jestem w pracy powoli przechodzą 🙂
ja kupiłam sobie indesit ale jeszcze nie wypróbowałam bo dopiero będziemy się wprowadzać za jakiś czas do nowego mieszkania bo ciągle trwają remonty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja dzisiaj z okropnym bólem dup..y!!! aaaaa dzisiaj wypytam o to lekarza bo to nie moze być normalne żebym ja nóg nie mogła podnieść bo tak mnie to coś uwiera 😞 rozumiecie ze jak siedzę to nie jestem w stanie założyć nogi na noge bez pomocy rąk bo umieram z bólu... to moja babcia lepiej wygląda 😞

Biedne te muzłumanki dosyć ze prawie żadnych praw nie mają to traktują je gorzej jk zwierzęta... 😞 chociaż ja zwierzęta ( nie wszystkie szczurów i mysz nienawidzę) traktuje jak ludzi!!!

Dzisiaj wjechali z meblami do kuchni i ponoć maja dwa dni to składać przykręcać przywiercać ale od czwartku będę miała już obiad w domu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morskooka napisał(a):
Zastanawiałam się nad LG bo mają te ciche silniki. Ale LG ponoć jest dosyć awaryjne..kurcze pralek to jest całe zatrzęsienie.. może tydzień mi wystarczy żeby to wszystko przejrzeć..[/quote

Morskooka moja teściowa ma LG już chyba z 5 lat i jeszcze jej się nie zepsuła. nie pamiętam modelu, zresztą teraz już na pewno są nowsze. My też przymierzamy sie do zmiany pralki, jeśli zostaniemy w tym mieszkaniu i prawdopodobnie to będzie właśnie LG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
morskooka napisał(a):
Zastanawiałam się nad LG bo mają te ciche silniki. Ale LG ponoć jest dosyć awaryjne..kurcze pralek to jest całe zatrzęsienie.. może tydzień mi wystarczy żeby to wszystko przejrzeć..[/quote

Morskooka moja teściowa ma LG już chyba z 5 lat i jeszcze jej się nie zepsuła. nie pamiętam modelu, zresztą teraz już na pewno są nowsze. My też przymierzamy sie do zmiany pralki, jeśli zostaniemy w tym mieszkaniu i prawdopodobnie to będzie właśnie LG.


Po przewertowaniu internetu powiem Ci, że mój wybór pada na Hoover VHDS 6143ZD-86S. Oczywiście musi to jeszcze przejść akceptacje mojego męża 🙂 który ma zawsze odmienne zdanie ode mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek 🙂 moment poznania płci dziecka po prostu rewelacja 🙂 ja przez cały dzień chodziłam nakręcona z bananem od ucha do ucha, że to chłopczyk 🙂 bo bardzo chcę mieć pierwszego synka 🙂 Nam ginek powiedział już w 18 tygodniu 🙂 prosze bardzo jedna nóżka, worek i druga nóżka a tu wyżej pępowina 🙂 na 100% chłopak 🙂 Jak tylko wrócisz podziel się nowiną 🙂 Oj nie wyobrażam sobie takich bólów.. szczerze współczuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Kasiulek przedszkole otworzyłaś? 😉 😉
hihi chyba psychicznie bym niewytrzymała, w domu jest jeden wielki krzyk i nie nadąrzam ich odciągać od siebie bo się biją(same chłopaki) siostra mi przywiozła żebym popilnowała bo ona musiała jechać do miasta po zakupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek powodzenia z tymi Łobuzami 🙂
Ja właśnie przeglądam forum o szpitalach w warszawie. Ale ile osób tyle opinii...Zwrotu głowy można dostać 😮 Ja nie pochodzę z wawy, mieszkam tu dopiero 3 lata i pojęcia nie mam gdzie będę rodziła. Powoli zaczynam się rozglądać, bo myślę też o zmianie lekarza na jakiegoś pracującego w szpitalu na który się zdecyduję. nie wiem czy to konieczne ale już kilka osób mi tak doradza. A Wy macie lekarzy z wybranego szpitala? czy według Was to nie ma znaczenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...