Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja też muszę dzisiaj trochę posprzątać bo masakra się stała w naszym domku 🙂
a później spacerek, bo tak słońce świeci, że szok, błękitne niebo i słoneczko, tylko że narazie jest zimno, bo w nocy był mróz
mężulek mi śniadanko zaserwował, jajecznica i kanapki z rzodkiewką, a do herbatki pączusie tylko takie oponki, te uwielbiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ula czasami wydaje mi się, że tak
ale na razie nic pewnego, pisałam wcześniej, że raz to nawet tak jakbym kopniak poczuła,
a teraz codziennie jak się dobrze wsłucham 🙂 to tak jakby mi się coś delikatnie w brzuszku ruszało 🙂
chociaż w dalszym ciągu nie wiem czy to nie moje rozleniwione jelitka
póki co czekam na mocniejsze kopniaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupiłam sliwki kalifornijskie suszone i morele suszone i wsypuję kilka sztuk około po 6-8 sztuk do kufla pół litrowego i zalewam wrzątkiem przykrywam odstawiam na jajieś półgodziny następnie mieszam i wypijam około połowy wyjadam owoce (wszystkich nie dam rady tak 2/3 zjadam) i dopijam resztę oczywisci ewszystko na czczo. Powiem ze c zuję bąbelki w jelitach więc jest już jakiś sukces...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
Ula czasami wydaje mi się, że tak
ale na razie nic pewnego, pisałam wcześniej, że raz to nawet tak jakbym kopniak poczuła,
a teraz codziennie jak się dobrze wsłucham 🙂 to tak jakby mi się coś delikatnie w brzuszku ruszało 🙂
chociaż w dalszym ciągu nie wiem czy to nie moje rozleniwione jelitka
póki co czekam na mocniejsze kopniaki

mam tak samo jota w jotę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmmm zależy jak zyjecie ze szwagrami czy w super kontaktach czy tylko rodzinnych... moja teściowa dostała takie fajne gadżety do wina jak korkociąg, takie cusik zeby się wino po butelce nie lało... zaraz znajdę...
http://www.panprezent.pl/zestaw-wina-ekskluzywny-p-782.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-03&utm_content=782#nclid=67b31a11b7d2c486b5d55910601db588
trochę drogie... hmmm myślałam ze tańsze... ale można kupić winko dla imieninanti a dla urodzinowca np jakiś hmmm koszulę... krawat nie iwem nie jestem dobra w doradzaniu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kontakty raczej rodzinne
w sumie to też myślę o jakimś prezencie wspólnym do domu i kwiatek
zawsze kupowaliśmy osobno, ale mi się pomysły skończyły,
myślałam też żeby kupić im po bonie do jakiś sklepów z ciuchami, ale sama nie wiem, mało oryginalne może im się wydać, chociaż ja to bym się cieszyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
no ja często tak mam a co widze jakąś kobietę z wózkiem to móie do męza "nie zasłaniaj obczajam jaki ma wózek" 😁 😁 😁


raz to się nawet pytałam ludzi jak im się wózek sprawuje i mówili że są zadowoleni,
a mieli bebetto tylko nie vulkano, jakiś inny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂
Pospało nam się dziś trochę, w nocy Jasiek obudził mnie takim kopaniem, że aż śniło mi się to 😁
Teraz standardowo na śniadanie grzeję parówki i robię kanapki z szynką i chrzanem, a do tego ciepły sok z buraków 😁
Monkado to jest bez recepty i lacto vaginal jest dopochwowo 🙂 około 3 dyszek i spokojnie w ciąży można stosować 🙂 gin powiedział że nic nie szkodzi małemu i ciężarówki w necie też pisały że stosują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 maz zostawil internet bo tu kota idzie dostac z nudow... piszecie o jedzeniu a nas tu karmia lisciem salaty i serkiem na sniadanie i kolacje ale maz ma doniesc jedzenie 😁 jest lepiej dostaje antybiotyk glukoze na wzmocnienie.... moze w pozniedzialek wyjde caly czas robia badania. Widze jak tu sie kobiety mecza maja malo wod plodowych dzieci przestaja rosnac kobieta w 8 miesiacu jest a dzidzia wazy 1400. Mąż zostawil mi misia zebym miala do lozka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...