Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hura hura! super Daria 🙂 to teraz tylko łykaj grzecznie piguły żeby historia sie nie powtórzyła 🙂
A u nas zapowiada sie piękny dzień, choć na zewnątrz koło 0st to słoneczko świeci i od razu tak optymistyczniej sie robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 ja po śniadaniu-ślimaku francuskim z makiem 🙂

Daria super, że wracasz do domu, od razu odżyjesz 😁 😁 😁 a ten antybiotyk który bierzesz to na nerkę tak? Czujesz się po nim lepiej?

Kasiulek wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrówka!!! 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja poniedziałkowo zaraz jedziemy na zakupy dla mamusi i dziecka bo jest super promocja w realu za 6 paczek chusteczek nawilżanych pamper tylko 25 zł :-) więc kupię ze dwie od razu a później to już na bieżąco :-) a dla siebie jakieś ciązówki idę wypatrzeć i ciuchy pasy inne bo już się nie mieszcze w nic jestem gruba jak beka!!!

Daria superaśnie jupi cieszę się strasznie że już możecie iść do domeczku 🙂 🙂 🙂

Kasiulek Wszystkiego najlepsiejszego, spełnienia marzeń, potwierdzenia na USG córeczki wyczekanej, dużo kasiorki (puść totka 21 milionów) 😁 zdrowych dzieci i rodzicom też zdrowia i szybkiego wykończenia mieszkana i pójścia na swoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja już po spacerku, wybrałam się do szpitala pieszo po odbiór wyników. Wcześniej taka wyprawa zajmowała mi 20 min, teraz prawie godzinę 😁
Odebrałam wyniki tarczycy i chyba jest coś nie tak. Wszystko mam albo powyżej albo poniżej normy 🥴 Przynajmniej na tyle, na ile ja wyczytałam i zrozumiałam... Któraś z Was ma w ciąży problemy z tarczycą? Za tydzień mam gin, zobaczymy co powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka ja mam niedoczynność tarczycy i biorę tabletki euthyrox, dawkę reguluje mi endokrynolog w zależności od tego jakie mam wyniki. Wyniki powinny być gdzieś w połowie normy - tak mi mówi lekarz.

A tak w ogóle to piszę do Was z pracy bo od soboty nie mam neta w domu,
mam nadzieję że wekend minął Wam na spacerkach, bo pogoda dopisała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się wkurzyłaM!!!! Licytowałam na allegro adidaski Nike dla Franka, co 5 minut zaglądałam czy ktoś mnie nie przebił i w końcu zapomniałam na 10 minut zajrzeć i aukcja zakończona i oczywiście ktoś inny wygrał FUCK!!! A tak się nastawiłam na te buty.. No nic szukam dalej...

Ilka a jakie masz dokładnie wyniki?
Ja robiłam jakieś 2 m-ce temu TSH i mi wyszła duża nadczynność bo wynik miałam 0,008, powtórzyłam za dwa tygodnie i wynik już miałam w normie... nie wiem czy to było spowodowane, nigdy wcześniej nie miałam problemów z tarczycą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Ania ja mam TSH 5,17 a norma to 0.4 - 4.0, a FT4 mam 9.81 a norma to 10,5 - 22.7.


Pewnie lekarz zaleci powtórkę badań albo da skierowanie do endokrynologa. Ale może te wyniki faktycznie spowodowane są ciążą, musisz je na pewno powtórzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
ilka napisał(a):
Ania ja mam TSH 5,17 a norma to 0.4 - 4.0, a FT4 mam 9.81 a norma to 10,5 - 22.7.


Pewnie lekarz zaleci powtórkę badań albo da skierowanie do endokrynologa. Ale może te wyniki faktycznie spowodowane są ciążą, musisz je na pewno powtórzyć.


No właśnie też tak myślę, ze skieruje mnie jeszcze raz na powtórzenie badań. Przed ciążą miałam sprawdzaną tarczycę kilka razy, bo było podejrzenie że moze być przyczyną poronień, ale wyniki wtedy było dobre i lekarze wykluczyli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Ale się wkurzyłaM!!!! Licytowałam na allegro adidaski Nike dla Franka, co 5 minut zaglądałam czy ktoś mnie nie przebił i w końcu zapomniałam na 10 minut zajrzeć i aukcja zakończona i oczywiście ktoś inny wygrał FUCK!!! A tak się nastawiłam na te buty.. No nic szukam dalej...

Ilka a jakie masz dokładnie wyniki?
Ja robiłam jakieś 2 m-ce temu TSH i mi wyszła duża nadczynność bo wynik miałam 0,008, powtórzyłam za dwa tygodnie i wynik już miałam w normie... nie wiem czy to było spowodowane, nigdy wcześniej nie miałam problemów z tarczycą.


Z tymi licytacjami tak czasami bywa. Pamiętam, że my kiedyś tak licytowaliśmy klawiaturę do kompa i też w ostatnich minutach ktoś nas wyprzedził 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

No w końcu mam chwilę żeby zaglądnąć 🙂 Od jutra Mężul wraca do pracy i będę już z Wami częściej 🙂

U Nas dobrze, z choroby już wyszliśmy a to najważniejsze 🙂 Mały w brzuszku coraz bardziej figluje, Mężul też już miał zaszczyt Go poczuć 😉 😉

Wybaczcie ale nie ma szans żeby nadrobiła zaległości ☺️

Co u Was???????????? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuszki, witam po weekedzie.
Kaisulek 100 lat! dla Ciebie i maluszka.
Dziewczyny ja na allegro to licytuję tak, że czekam aż się pokaże czas do końca aukcji "poniżej minuty" włączam zegar w kompie (jest zsynchronizowany więc tak samo odmierza) i jak jest 20-30 sekund do końca to dopiero licytuje, rzadko kiedy mi się nie udaje ( jak też ktoś tym sposobem robi i poczeka o sek dłużej 🙂) bo jak przebijacie cały czas to same sobie cenę podbijacie.

Ja dziś od rana miałam sprint po mieście, przyjechał kurier i miał pobraniówkę dla mnie (wiedziałam, że będzie w pon ale oczywiście zapomniałam) i musiałam lecieć do bankomatu, kurierzy oczywiście zawsze się strasznie śpieszą 😠 ) oczywiście pierwszy do którego dopadłam zepsuty kolejny 10 min drogi dalej, w tym czasie kurier dzwoni czy już. Z językiem do pasa doleciałam do domu, dzwonię że już może podjechać a on przyjechał za pół godziny! Myślałam, że padnę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz licytuję kolejne dwie aukcje, które kończą się za dwa dni, muszę pamiętać dokładnie o której godzinie żebym wygrała! Właśnie zauważyłam, że w ostatniej dosłownie minucie były 3 przebicia co kilkanaście sekund 😠

Obiadek mi się pyrka, Franek i mąż śpią, a po południu pewnie będziemy mieć gości, kuzyn przyjechał z Norwegii i wpadnie z żoną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...