Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

Kasielaczek, Monkado, Tosia zaczynamy dziś 32 tc a to oznacza 8 mc!!! 🤪 (profil liczy skończone dlatego pokazuje 31tc)

No to po oklasku dla Was 🙂

Aaaa a Kinia zagląda na fb, więc możliwe że z telefonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mamuśki,
my już po porannym spacerku, zwiedzeniu apteki i śniadanku 😁 Zaraz czas na drugie 🤪 😁
Dziś jest lepiej, jak chodziłam to łapało mnie twardnienie ale nie tak jak wczoraj tylko normalnie na chwilę i przechodziło, także do szpitala póki co się nie wybieram.
Też jestem ciekawa jak tam Kinia się czuje.
Z numerami fajny pomysł, zaraz wyślę do Kasi.
To się czerwcówka pospieszyła, nie ma co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry widze ze czesc z was juz pospacerku kurcze o ktorej w wstajecie ja sie dopiero z luzka wygrzebala i jem sniadanko 🙂 🙂 🙂ale spioch ze mnie
Kasia zadanie wypelknione mozesz sprawdzac skrzynke 😉 😉 😉 😉
wczoraj sie plklocilam z moim o "skarpetki" pol nocy przeplakalam i myslalm jaki on to nieczuly ze nie wstal mnie pocieszyc a dzis sie zastanawiam czy to mialo sens 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jak slysze ze czerwcowki juz zaczynaja to mnie panika ogarnia bo brakuje mi jeszcze tyle rzeczy 🤪 🤪 🤪a chce byc dobrze przygotowana bo nie ma nic gorszego jak myslenie w czasie porodu ze kremu dla dziecka zapomnialam kupic 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Wybaczcie że nie odezwałam się wczoraj ale był kuzyn z dziewczyną cały dzień, bawili się w niańkę 😁 I jak się okazało dziewczyna kuzyna jest w 6mcu ciąży, nic nie widać, dopiero jak się przyjrzałam to dostrzegłam lekko zaokrąglony brzuszek 🙂

Dzwoniłam wczoraj do gina, zwiększona dawka leku pomogła, skurczy jest duuuużo mniej i są mniej bolesne. Zostaje w domu, ale nadal mam leżeć i wizyta za 2tyg. Uff!

I od razu podam Wam mój nr 793158819 i proszę o nr którejś z Was, wczoraj jakbym miała jak to napisałabym smsa Wam.

Spróbuję Was poczytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja z Wami nie wytrzymam, tyle piszecie że przeczytanie tego wszystkiego zajmuje mi godzinę!!! Mi komputer cały czas szwankuje więc pewnie nie będę z Wami już tak często,dopóki nie damy do naprawy.
Kasialeczek zaraz Ci wyślę numer na priv.
Ilka,Kinia cieszę się że te wasze skurcze to nic poważnego,jeszcze za wcześnie żeby się rozpakowywać! Odpoczywajcie jak najwięcej!
Ja będę miała u swojego lekarza usg za dwa tygodnie,ale w przychodni mają kiepski aparat usg więc nie wiem czy się jeszcze nie zapisać gdzieś indziej.
Nie wiem co się dzieje ale od 5 nocy boli mnie prawa noga, a w zasadzie to mnie rwie,jakbym nie miała w niej krążenia. Jak wstanę to od razu przechodzi,dziwna sprawa...
Kasialeczek daj znać po wizycie w pepco czy mają coś ciekawego i przede wszystkim coś w co byśmy się zmieściły, bo ja planuje pojechać sobie sama na miasto za jakiś czas i się trochę obkupić.

No dobra,na razie uciekam,zajrzę jeszcze później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia to super że jest poprawa i obeszło się bez szpitala!! 🙂 Bo już martwiłyśmy się co tam u Ciebie się dzieje. Numerami zajmuje się Kasialeczek, ma za zadanie zebrać i przesłać każdej tabelkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj coś gorzej z moją pamięcią.. 😜

Ilka cieszę się że u Was wszystko w porządku 🙂 Ja trzecie USG mam 28 maja.

Kasiulek witaj w gronie leżących 😉 Teraz już nic nie robimy tylko leżymy do lipca 😁

Kasialeczek mi kręgosłup dokucza niesamowicie, zwłaszcza teraz kiedy muszę ciągle leżeć :/

Ania troszę mnie zmartwiłaś tym że magnez wypłukuje wapń bo ja biorę 5x2...

Rosi, Monkado, Kasialeczek i Tosia gratuluję 8mca 🤪

Rosi dzięki za info o targach ale ja niestety odpadam 🥴 Może Kasialeczek albo Monkado się wybiorą 🙂

Dziewczyny jesteście kochane że tak o Nas myślałyście 😘 😘 😘 Aż mam wyrzuty sumienia że nie dałam znać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 😘
Smerfetka, zaraz idę przekopać kuchnię w celu znalezienia dokładnego przepisu 🙂
Cieszę się, że tak Was zainsprowały moje naleśniki 🙂 Dzisiaj podoblewa mnie kręgosłup i nie mam siły stać przy garach,więc kupiłam obiad w słoiku 🙂 Jakiś kociołek tradycyjny Łowicza, ciekawe ile smak będzie warty-ocenię na podstawie kopania 🙂
Kinia super, że wszystko dobrze, my się już tu zamartwiałyśmy 🙂
Przeraża mnie to, że za miesiąc możemy już być na porodówce 😞 Mój brat to wcześniak z 31tc i pamiętam ile to nerwów mamę kosztowało, dlatego chciałabym donosić do 37 tc 😞
Do swojej wyprawki dołączam gruby kocyk 🙂
Dla mam które nadal zastanawiaja się nad wózkiem, to oglądałam wczoraj z ciekawości X-Landery na bobowozki.pl i jest promocja na XA za 1499zł, a w gratisie jest torba do wózka 🙂
Kasia, wysyłam numer 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale slicznie na dworzu 😁D na obiad zrobie piersi z kurczaka z feta i pomidorami do tego mlode ziemniaczki z koperkiem bo moj maz juz mieso by chcial ;p;p

boje sie juz porodu a jeszcze pod oknem lezy kotka ktora chyba zaczyna rodzic bo strasznie mialczy, mam nadzieje ze jeszcze troszke nasze maluszki posiedza w brzuszkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia super u ciebie wszystkio w porzadku, troche stacha nam narobilas i mysle ze stad ta incjatywa z telefonami zebysmy byly zawsze w kontakcie.
a ja dzis gotuje chlopski garnek proponuje dla leniwych przyszlych mamus bo to bardzo szybko....ja tylko takie dania preferuje bo cos nie lubie stac dlugo przy garach.mozna wedlug przepisu z winiary al ja zawsze dorzce cos od siebie np. cebule, cukinie, pomidory w puszce...naprawde pycha.
ja dzis na 15.00 do kina ale tylko ktg i podglad podwozia 😉 😉mam nadzieje ze wszystko ok bo odpukac czuje sie dobrze i jeszcze nie wiem co to bole plecow ale jestem z wami dziewczyny 😜
a jutro mam pobrzeb dziecka od mojej sasiadki i cos sie boje tam isc....sama nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia strasznie się cieszę, że jest lepiej 🙂 leż i odpoczywaj
u nas pogoda iście wakacyjna, taki gorąc, że myślałam że do domu nie dojdę,
a wybrałam się na miasto po 10 i wróciłam dopiero teraz, strasznie mi zleciało,
i jeszcze okazało się że autobusu nie mam (a jeździ do mnie aż jeden) i stwierdziłam że nie będę czekac 40 minut i się przejdę
i powiem Wam nigdy więcej, a przynajmniej jak w ciąży jestem,
nogi mi spuchły i się zasapałam, ale małej chyba się podobało, bo pierwszy raz czułam jak się rusza idąc 🙂 no chyba, że źle to interpretuję, ale przyjmijmy że jej się podobało kołysanie, bo ja teraz nie chodzę, tylko się toczę kołysając na boki 😁

plus mojego spacerku, wymyśliłam obiad
dzisiaj karkówka z grilla, ziemniaczki z buraczkiem i marchewką z grilla i sałata z pomidorem i ogórkiem
no i jeszcze bym do tego łyknęła zimnego piwa, ale kupiłam tylko mężowi, ale się ucieszy 🙂
a ja łyczka skorzystam 😁

jak dzisiaj rano przeczytałam że się czerwcówka rozpakowała to się przeraziłam,
bo oprócz ubranek, których zdjęcia wrzuciłam to nie mam kompletnie nic,
weszłam do smyka i oglądałam, no tak mają tam wszystko, ale chyba tam drogo,
porównywałyście kiedyś ceny, bo nie wiem ile kosztuje to samo gdzie indziej
i widziałam tam super gruby kocyk: piękny i taki milutki tylko że cena 130 zł,
więc chyba kupię narazie tylko cienki, chociaż nadal zastanawiam się czy ten
za 130 to był gruby, czy może są jeszcze grubsze, no bo nie wiem jaki będzie ten cienki
ależ mam dylematy,
muszę w końcu siąśc i listę zrobic 🙂 jakąś sensowną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...