Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za nazwy magnezu, niestety nie zdążyłam odczytać bo mąż już chciał wychodzić więc poradził się farmaceuty i dał mu jeszcze jakiś inny niż Wy piszecie. Teraz mi powiedźcie ile razy dziennie po ile tabletek jecie?
Bo ja tak cierpię z powodu bólu prawej nogi,że dzisiaj to w nocy chodziłam po domu i ryczałam, katastrofa jakaś, jak chodzę to jest ok a wystarczy że tylko się położę i dostaję takiego tępego bólu od pachwiny do kolana że szok. Podejrzewam że synek mi naciska na coś... Jak każda noc do końca ciąży ma tak wyglądać, że nie mogę spać przez ten ból to ja dziękuję! Apap pomaga tylko na dwie godziny...
Tosia,Daria mega brzucholki 🙂
Kasiulek sliczna sukienusia dla królewny 🙂
Tośka jaką Ty musisz mieć wąską dupkę, ja to jak usiądę to na kanapie obok mnie leżą moje dwa rozpłaszczone pośladki hahaha 🤪 a u Ciebie nic nie widać takie masz wąskie biodra 🤪

Synuś mój właśnie pojechał do dziadków a ja mam chillout tylko dla siebie 😁 😁 😁 😁 bo mąż w pracy, zaraz wszamię coś słodkiego a na wieczór zaplanowałam frytki i oglądanie Got to dance-chłopak z mojego osiedla dziś tańczy 🙂
Nie wiem czy to prawda że się nie tyje w 9 mies, na pewno przybiera się na wadze bo wtedy najwięcej wody zostaje zatrzymane w organizmie i się puchnie,szczególnie latem... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jeszcze chciałam się pochwalić że dziś na obiad gotowałam botwinę, do tego młode ziemniaczki z koprem i skwarki, ale guła ze mnie bo nie dałam na samym początku octu i kolor straciła zupa i nie smakowała już tak dobrze... 😞 ale jak na pierwszy raz to miałam prawo nie wiedzieć że się od razu leje ocet 🙂
Kasialeczek pogódź się z mężem, widzisz jak ta sytuacja męczy Ciebie,teściową i jego samego na pewno też, musicie pójść na jakiś kompromis,porozmawiajcie, rozmowa jest lekiem na każdą kłótnię, nie możesz się teraz tak denerwować i płakać w poduszkę. Pierwsza wyciągnij rękę ale powiedz mu że to ostatni raz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Jeszcze chciałam się pochwalić że dziś na obiad gotowałam botwinę, do tego młode ziemniaczki z koprem i skwarki, ale guła ze mnie bo nie dałam na samym początku octu i kolor straciła zupa i nie smakowała już tak dobrze... 😞 ale jak na pierwszy raz to miałam prawo nie wiedzieć że się od razu leje ocet 🙂

mniam mniam mniam 😜 😜 😜
Ja wykopałam paluszki rybne, czekam na pizzę Guseppe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Korolina moge wpasc na zupe?? uwielbiam botwinkę ale nigdy nie zrobie tak idealnej jak w restauracji... uwielbialam botwinke we wladyslawowie co wtorek chodzilam na nia z kolezankami 🙂

Dziewczyny nie macie tak ze chciałybyście miec juz swojego maluszka obok siebie ??? zeby zobaczyc jak wyglada buzka, przytulic...bo ja juz bym chciala zeby czas szybciej zlecial....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
ja też pojadłam i to tak, że normalnie ruszac się nie mogę,
i tak się zastanawiam co by tu zrobic żeby lody zjeśc, męża nie ma i wróci dopiero koło 20,
chyba posiedzę jeszcze trochę i pójdę do sklepu 🙂

Marchewka z groszkiem zjedzona? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daria0910 napisał(a):
Korolina moge wpasc na zupe?? uwielbiam botwinkę ale nigdy nie zrobie tak idealnej jak w restauracji... uwielbialam botwinke we wladyslawowie co wtorek chodzilam na nia z kolezankami 🙂

Dziewczyny nie macie tak ze chciałybyście miec juz swojego maluszka obok siebie ??? zeby zobaczyc jak wyglada buzka, przytulic...bo ja juz bym chciala zeby czas szybciej zlecial....


Daria jasne ze tak mam 🙂 Dzisiaj właśnie tak sobie myślałam, jak patrzyłam na swój brzuch a synuś tak się wypinał to sobie tak myślałam, że już chciałabym żeby był ze mną po "tej" stronie brzucha i mam nadzieję ze szybko zleci te 2 mies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no zjedzona, ale mężulowi zostawiłam trochę,
a co niech wie jaką ma dobrą żonę, która umie się dzielic 😁
a w ogóle to tak mnie ta marchewka zbałamuciła, że zapomniałam że miałam robic rybę na obiad
a nie schabowego,
ale nic straconego, dzień jeszcze młody 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria bardzo proszę, ale wątpię żeby Ci smakowała bo pierwszy raz robiłam i nie wyszła taka jak bym chciała, najlepszą robi mój tata ale jeszcze mi dużoooo do niego brakuje 🙂
Ja w pierwszje ciąży to już od piątego miesiąca nie mogłam się doczekać synka, tak strasznie chciałam żeby już się urodził, cały czas myślałam jak będzie wyglądał itd a teraz ta ciąża jest zupełnie inna...
Teraz już tak nie oczekuję, już wiem co mnie czeka może dlatego, chodzę sobie spokojnie w tej ciąży i czekam cierpliwie do lipca, nie myślę jak tu ponaglić czas, teraz całymi swoimi myślami jestem przy Franku, to na nim skupia się moja codzienność i o tym drugim dziecku już tak nie myślę. Oczywiście kocham je, pragnę żeby się urodziło i oczekuję ale już nie z taką "napinką" jak w pierwszej ciąży.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola masz chyba całkiem normalne podejście, też wyczekujesz ale wiesz co Cię czeka. Teraz pewnie bardziej skupiasz się na tym, jak Franek zareaguje na braciszka 🙂 A dla nas wszystko jest nowe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola tyle ze ja zawsze tak mówię jak wyciągam pierwsza rękę że to ostatni raz i tym razem ni ewyciągne tzn chciała ale on mnie zlał to teraz ja mam w dupie... zaraz idę do domu mojej mamy to się z kotem wys ciskam jejku wiecie jaka to moja kotka jest kochana cudo co prawda już babusia bo ma 15 lat ale przytulas z niej nie zły rasa maincoon jest olbrzymia i pieszczoch umie prosić przeskakiwać przez ręce jak ją zawołąsz to przychodzi o razu bo wie ze będzie głaskanko 😁 😁 😁

Karola ja biore 2x2 magnez 🙂

Daria ja to już marze zeby tu była obok mnie zebym mogła ją ucałować, wypieścić uklochać, pokazać jak bardzo ważna jest dla mnei 🙂

Byłam w pepco i nie polecam tetry nawet do dupy się nie nadaje 🤪 🤪 🤪 a IKEI jest zdecydowanie najlepsza 🙂 kupiłam jeszcze 2 flanelowe pieluch i rampersa takiego w grochy różowo zielone z kwiatuchem na piersi piękny no i skarpetusie dla królewny 🙂 i podpaski bella mama i podkłądy SENI na łóżko a jak zostaną to jako przewijak w plenerze 😁 no i ręczniczek z kapturkiem za jedyne 14.99 a w sklepie entliczek kosztuje 34,99 🤪 a teraz mi nogi chcą wleźć a raczej wyleżć z dupeczki tyle się nałaziłam a upał jak diabli i ramiona mnie pieką 🤪 😁 idę do mojej kici kochanej bo bieda sama w domku jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój dyktator przyszedł łaskawie do pokoju i zapytał czy chce porozmawaic czy nie ale jak powiedziałąm nie będę tańczyć tak jak on zagra i odpowiedziałąm że idę do mamy co prawda mamy nie będzie ale kicia jest sama... a w dodatku wypił piwo a ostatnio sam powiedział ze woli rozmawiać na trzeźwo więc mu to wygarnę!!! ale płakać nie będę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff juz przechodzi ale przez chwile az zaczelam sie bac... jestem sama wiec wylaczylam wszystko i poszlam usiasc do korytarzyka..... tak walilo i bylo jasno ze swiatla nie trzebabylo wlaczac cale niebo jasne.... ale dobrze ze juz przechodzi.... mieszkam w samym centrum i teraz zaczynaja karetki jezdzic juz 3 na sygnale slysze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...