Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej u ,nie dzisiaj tez upalnie bylo a dzien spedzilam na zakupach a pozniej na grilowaniu z kolezanka wöasnie co do domu wrocilam bo burza i do mnie doszla. kupilam dzisiaj drugi kocyk dla Filipa taki cieplejszy , pare spiochow, sliniak i taki pajca z krotkim rekawem i nogawkami fajny na upal 😎 😎a i oczywiscie cos dla siebie na poprawe humoru.tak wiec dzien zaliczam do bardzo udanych a jutro robie mlode ziemniaki bo taka mnie ochota naszla i spaecjalnie z miasta je przytargalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też uwielbiam burzę ale jak nie jestem sama w domu 🙂
U nas powoli się błyska ale jeszcze daleko do burzy a duchota jest straszna!
Właśnie zjadłam Magnum 🙂 i obejrzałam finał Got to dance, nie wiem czy to oglądacie ale chciałam zakomunikować że wygrał chłopak z mojego osiedla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

My po bardzo miłym dniu, była moja Babcia z Dziadkiem, Kuzynka i mój Tata 🙂 Babcia wypucowała mi podłogi na kolanach szmatą, bo nie umie mopem, a później jeszcze ogródek wyplewiła!! Bo o brudnych naczyniach, podaniu obiadu itd... już nie wspomnę 😜 I tłumacz kobiecie żeby sobie usiadła jak ona woli sprzątać i coś robić, ma 65lat 🙂

Nie chcę zapeszać.. miałam dzisiaj tylko 3 skurcze ale ciiii... 😉 😉

Tosia ja myję Nikosia gąbką dla Dzieci i Maluszka też tak będę myć 🙂 A na pytanie GRUSZKA CZY ASPIRATOR odpowiadam ZDECYDOWANIE ASPIRATOR 🙂

Kasialeczek jak planujesz karmić piersią to proponuję na początek jedną butelkę, później można w razie "W" dokupić 🙂 Ja polecam AVENT

Tosia mamy baaaardzo podobne pieski 🙂

Co do wyczekiwania na Bąbla to mam tak samo jak Karola, spokojnie i bez napięć takich jak za pierwszym razem 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
jeszcze śpicie, co tu tak pusto przecież już 8 🙂 wstawac śpiochy 🙂
ja tradycyjnie od 6 nie śpię
jak tam po wczorajszych burzach, nas na razie ominęło,
ale dzisiaj chyba się nie obędzie, jest chłodniej, ale do zniesienia po wczorajszym upale,

dzisiaj idziemy do mojej siostry na 2 latka jej Adasia 🙂 znowu pojem, będzie tort biedronka 😁 ciekawe czy kupowała go w biedronce 😁

zmykam znaleźc sobie jakieś zajęcie 🙂 hmm tylko jakie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki,
u nas wczoraj była burza ale nie na zewnątrz tylko w domu 😠 Tym razem ja pokłóciłam się z mężem aż wióry leciały 😮 No i dzisiaj mam sobotę spędzoną w gronie swoim i Jasia, bo on o 5 rano pojechał na wieś do teściowej kończyć jej remont w domu.
No ale Maleństwo dzielnie dotrzymuje mi towarzystwa, ciągle jest w ruchu także z tego się cieszę 🙂
Dziś chyba ja pojadę do Pepco, nie wiem co tam kupię ale przynajmniej dla zabicia czasu zajrzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hjeka brzusięta ja dzisiaj jade na te tatrgi co bodejrze Rosi podesłała 🙂 moze co kupię ciekawego...

Wczoraj męzul przeproił, przyszedłi powiedział ze przeprasza ale ja jestem czepliwa i mówie zę nie musi mnie przepraszać skoro nie czuje się winny to powiedział ze wie że źle zrobił ale duma meska i wstyd go blokowały przed wczęśniejszym przeproszeniem i ze przeprasza z serca i już nie będę na mnie krzyczeć i denerwować się przez grą a ramach kary dla siebie wybrał ze nie bede narazie gał co bym się nie denerwowała 🤪 😁 powiedział ze mu cięzko było się nie odzywać... ale ja to czepialska jestem i mówię zeby nie kłamał i takie tam ze mu napewno wygodniej było bo nie miał ograniczeń ... więc mi powiedział ze wcale nie 😁

Kinia oklask za dobre samopoczucie mam nadzieję ze będzie tak do końca 🙂

Tysia a pewnie nie uwierzysz ale ten kon to przybłęda mama go znalazła 15 lat temu 😁

Ilka oj to chyba teraz ze mnei przeszło na Ciebie... ale tak jak Ania napisała ja jestem uparciuch będę się męczyć i płakać w poduszkę ale jak nie czuje winna to nie wyciagnę pierwsza ręki!!!

Wiecie ze szyja mnie piecze po wczorajszych spacerach przy 30 stopniach 🤪 🤪 🤪 Ania Ty pytałaś o tetre w IKEI? Tak jets i to najlepsza ja się wybiorę to tam kupię bota z Pepco to taka wiecie.... byle jaka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, co mi sie zdaje ze nasze hormony szaleja im blizej do rozwiazania tym czesciej klocimy sie z tatusiami naszych dzieci....moze to my przesadzamy 😉 😉 😉bo u mnie tez ciche dni ostatnio byly.
ale dzisiaj zimno az sie z domu nie chce wychodzic dlatego po sniadanku wrocilam do lozka.i zamiezam tu dluzej zostac 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek cieszę się że z mężem wszystko się wyjaśniło i oby tak już zostało 🙂

Kinia odpoczywaj dalej, bo jeszcze trochę czasu nam zostało 🙂

Ja dzisiaj też odpoczywam, miałam przejrzec rzeczy w garderobie, bo straszny tam bałagan, ale brzucholek się dzisiaj stawia, więc odpoczywamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U Nas koniec pięknej pogody, wieje niemiłosiernie i nadchodzi burza... dobrze że jest moja Mama 😉 😉 😉

Ilka przykro mi że pokłóciłaś się z Mężem, dobrze że Jasiek stara się wynagrodzić Ci to 🙂

Kasialeczek super że w końcu doczekałaś się przeprosin 🙂
Czekamy na relację z targów 🙂
Dzięki za oklaska, odwdzięczam się 😜

Ania dobrze że zdecydowałaś się na odpoczynek dzisiaj skoro brzuszek dokucza. Oby szybko się uspokoił 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
ja dzisiaj tak szybciutko bo muszę iść robić torta dla mojego chrześniaka-5 lat
zaraz zobaczę wasze brzuszki
a co do pieluch tetrowych to ja kupowałam w textilu jak macie to się wybierzcie 🙂
kasiu fajnie że się pogodziłaś z mężem
u nas dzisiaj zimno a wczoraj duchota że szok a w nocy lał deszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 😘
Wróciłam z zakupów, kupiłam pare tetrówek w sklepie i ubranka na lumpku 🙂 Jestem meeega zadowolona 😁
Zabieram się za spaghetti carbonara 🤪
Kasia, no nie gadaj że to przybłęda 🤪 Moja koleżanka ma maincoona, sięga gdzieś do kolana, rudo biały 🤪 piękny!!! Przychodzi do kuchni,wskakuje na szafki i podaje łapy jak pies żeby dostać coś do jedzenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i targi to porażka była jak dla mnie dosyc ze pogoda nie dopisywałą to na tak małej przestrzeni to zrobili ze ludzie chcieli się pozabijać prawie zostałam stratowana... nie polecam i w dodatku drogo było 😮 wiec nic nie straciłyscie... tyle ze ulotki sobie pobrałam i mogę już cos powybierać i iść z gotowym pomysłem do sklpeu i kupić 😜
No i na tych zakichanych targach kupiłam jeszcze burgera wieprzowego za któego zapłaciłam 9 zł i po 1 kęsie cał wylądował w koszu ja pierdziele takiego gówna jeszcze nigdy nie jadłam jak już mojemu M nie smakował bo też wyrzucił ( a żołądek ma jak śmietnik wszystko wrzuca) to naprawdę był nie dobry więc to nie przez ciąże mi nie smakował feee bleeeee fujjj

Tosia mój jest też taki duży kolana może nie sięga ale jest duża dokłądnie bo to ona i jest we wszystkie kocie kolory ubarwiona no cudowna i kochana chciałąm ją zabrać ze sobą ale teściowa nie znosi kotów 😠 i musze ją odwiedzać w Panieńskim mieszkaniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam, w pepco kupiłam pieluszkę flanelową, czapeczkę i gąbeczkę do mycia (pewnie na początek się nie przyda, ale będzie na później).
Opowiem Wam historię koleżanki mojej siostry, o której dowiedziałam się wczoraj. Otóż, dziewczyna była w ciąży o której dowiedziała się w 6 miesiącu!!! 🤪 Dla mnie to był szok. Ona zawsze miała nieregularny okres, jak go nie było ponad 2 mies to u niej norma, w między czasie miała plamienia i uznawała to za okres. Nie miała żadnych mdłości, zachcianek, nic nic kompletnie a na dodatek chudła przez ten czas! Dopiero w 6mies trochę przytyła, tzn pojawił sie brzuszek więc co - stwierdziła że będzie robiła brzuszki i robiła codziennie po 50 przez jakiś czas 😮 Gniotła dziecko na marmoladę 😮 No i w końcu coś ją tchnęło i zrobiła test, biegiem do lekarza i okazło się właśnie że to już zaawansowany 6mies. Kilka dni temu urodziła córeczkę, miała cesarkę po była już sporo po terminie. Dziewczynka jest zdrowa, a młoda mama (22l) zadowolona, tata zresztą też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć. kinia, o co chodzi z tymi twoimi skurczami, że pisałaś, że dobrze , że tylko 2 razy miałaś? one są bolące, czy co, ??? jakieś groźne? ja tez mam skurcze, takie nieregularne, ale nic nie bolą, tylko brzuch twardnieje, ale gin mówiła ze to norma 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
a ja od wczoraj to dopiero teraz sie odrobiłam 😁 przyjechała mi wczoraj pierwsza partia rzeczy dla Neli (2 komplety pościeli, pieluszki, kocyk itp) więc poprałam, poprasowałam i poukładałam bo miałam już gdzie bo też wczoraj montowali mi szafę 🙂 I byliśmy jeszcze na działce żeby porządek zrobić przed dzisiejszym grilem a tu leje.. 🤢 ale może przestanie bo taką mam ochotę na karkówkę z grila że chyba umrę 🙂

Tosia, Daria super brzucholce 🙂
Ania, Ilka gdzie Wy na tą pocztę chodzicie że kolejek nie macie? 🤪 ja kiedykolwiek nie pójdę bez względu na dzień tygodnia i porę dnia zawsze jest z 5 osób.. 🤔
Daria a ja czasami mam tak że strasznie chciałabym żeby Mala była już ze mną, chciałabym ją wyprzytulać i wycałować a czasami ja sobie pomyślę że to już tuż tuż a plus do tego boję sie porodu to chciałabym żeby tam jak najdłużej siedziała 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...