Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Wszystkim 🙂
My już po śniadanku, mąż śpi wrócił o 3.30 ale chyba normalnie się do mnie odzywał, albo mi się śniło 😁 Pogoda widzę ze do bani, zimno aż okna pozamykałam 🤨
Karola mi Kasjan też się nie podoba, nie mam skojarzeń tylko tak mi po prostu nie podchodzi. Ja już wolałabym Kacperka zdecydowanie 🙂
Ania Ty to masz zdrowie z tymi pobudkami 🙃 Ja nawet jak wstanę po 6 jak mąż idzie do pracy to jak od razu nie zasnę, to zjem śniadanie, myk do łóżeczka i śpię dalej 😁 Daję Ci oklask za to poranne czuwanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wolę wczesne wstawanie, niż nie spanie w nocy, tak jak to bywało wcześniej,
a budzę się na poranne siku, bo w nocy mnie nie budzi
i później już nie mogę usnąc,
dzisiaj oglądałam Kasię i Tomka chyba z 5 odcinków było w tv,
kiedyś to oglądałam, znowu się uśmiałam,

Karola mnie Kasjan też jakieś takie wymyślone się wydaje, w sumie to nawet nie wiedziałam,
że takie jest 🙂 no i u mojego męża na pewno by nie przeszło

a ostatnio Łucję wymyślił i że Kamilka dziwnie
czasami nie nadążam za nim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja po tościkowym śniadanku 😁

Tosia to dużo nie straciłaś nie doczekując walki Mameda i Pudziana bo po pierwszych 30 sec sie skończyły Mamed z klasą a Pudzian to wydaje mi się ze ustawione wszystko 🤢

Ania Łucja nawet ok tylko mysleliscie nad zdrobnieniem... u Nas już zmiany nie będzie jeszcze o Milence myśleliśmy ale staneło na Kajce i tak już zostanie będzie Kajeczka Laseczka 😁 😁 😁 😜

u Nas za oknem tak pod chmurką ale jasną ze czasem słońce gdzieś tam dojrzy ale czy ciepło to nie wiem bo zakamuflowałam się w domu i zamknęłam okna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek; 🙂co do imienia Kasian to mi tez sie nie szczegolnie podoba, takie jakies dziwne, ale za to Karol mi sie bardzo podoba ale to tylko moje zdanie dalabym mojemu synowi tak na imie ale moj tako sie tak nazywa.ja wlasnie gotuje obiadek tradycyjnie rosol a na drugie mlode ziemniaczki z jajkiem i mizeria takiej mi ochoty ostatnio narobilysnie na mlode kartofle 😉 😉 😉 😉 😉 pogoda tak jak zapowiadali promienie sloneczka widac ale zimno.Wczoraj wzielam sie za pranie ciuszkow dla malego a powiedzcie czy nowe tez trzeba wszystkie prac bo mi bratowa mowila ze wystrczy przeprasowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witakcie dziewczyny ja tylko na chwile bo jestem u tesciow. nie bylo mnie bardzo dlugo bo nie mam komputera w domu jakis czas, bo mamie dalam do pracy byl jej potrzebny 🙂 nie bede miala czasu dzis nadrobic zaleglosci , ale obiecuje ze jak tylko odzyskam komputer to wszystko przeczytam. Mam nadzieje ze u was wszystko w porzadku. U mnie swietnie Filipek rosnie i bardzo dokucza.U mnie przygotowania pelna para, komoda i lozeczko juz stoja w pokoju, ubranka poprane i poukladane w szufladach..naszykowane ciuszki doszpitala juztez pomalu zbieram i szykuje 🙂
pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie i przesylam buziaki dla was i waszych Bąbelków 🙂
buziaczki papa 🙂:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smerfetka ubrania wszystkie należy wyprać i wyprasować zwłąszcza te nowe bo nie wiadoo kto tego w sklepie dotykał!!! ponoć już póxniej nie trzeba prasować wystarczy ze się wypierze w proszku dla maluszków 🙂 tak mi położna powideziałą byle te za pierwszym razem był wszystji wyprane i wyprasowan tzn ja raczej zawsze bedę prasować jak mi czas na to pozwoli 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...