Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no Kasiulek za tort to się brawa należą 🙂

Monkado ja mam w domu jeszcze fasolkę i nie ma kto jeść bo mi się coś odwidziało tzn zgagę po niej mam 🤢 😮

Kupiłam na placu truskaweczki w właśnie się nimi zajadam MNIAMMMM 🙃 chyba dzisiaj dzidziusiowe pranko obie zrobię 😎 tak pierwszą turę na rozgrzewkę sobie puszczę ☺️ 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie brzuszki 😁 ja mam dzis bardzo leniwy dzien nie chce mi sie wstac z lozka nawet haha 😁 od wczoraj mieszkam u mamy bo ona pojechala na urlop do polski i ja sie zajmuje mlodszym bratem bo on do szkoly 🙂 mojej mamy tesciowa mnie juz denerwuje od wczoraj co chwile wydzwania i sie pyta czy juz spi czy dalam mu jesc czy juz wyszedl do szkoly normalnie jakbym miala 5 lat i nie wiedziala jak sie zajasc 12 latkiem :/

kasiuelek torcik super az slinka mi leci oklask dam jak sie limit skonczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane moje drogie rozesłałam na skrzynkę brzuszka wiadomość z numerami telefonu ale
UWAGA tylko do tych dziewczyn, które podały mi swoje numery te co nie przesłały nie otrzymały wiadomości. Dziewczyny, które chcą numery pozostałych muszą najpierw przesłać swój numer mi a następnie ja odeślę 🙂
to tak ku sprawiedliwości zrobione 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mnie wkur*** ten kurier. miał być o 12, dzwonię do męża że o 12.30 wychodzę bo nie zamierzam cały dzień na niego czekać. On do niego zadzwonił i okazało się ze cymbał zapomniał!!! Za 20 min max ma być, już ja mu czas odmierzę. Siedzę z zegarkiem w ręku i wychodzę, jak sie spóźni to coż, niech sobie czeka na meża jak z pracy wróci ok 18 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja już sama, Nikoś śpi oby pospał jak najdłużej 🙂 Dzisiaj musimy poradzić sobie sami do 18, ale myślę że nie będzie źle tylko bajki włączę na you tube i już Nikoś siedzi grzecznie w miejscu 😜

Miałam trochę do nadrobienia ale udało się 😁

Karola mi szczerze mówiąc Kasjan nie podoba się.

Ania Łucja jak dla mnie średnio, Kamilka bardzo mi się podoba 🙂

Kasialeczek gratuluję tego "8 okienka" 😉 😉

Stokroteczka mam kuzynkę Darię i mówię do Niej DARUSIA 🙂

Karola ojej biedny Franio 😞 Jak dzisiaj się czuje??? A Ciebie nie złapało??

Monkado przykro mi z powodu tego nieszczęsnego kleszcza, domyślam się jakiego teraz masz stracha ale NA PEWNO wszystko będzie dobrze 🙂 😘

Ania 3 razy jak stwardniał brzuszek to na prawdę super 🙂 Ja cieszę się jak twardnieje "tylko" 5-6 razy 😜 Ale najważniejsze że się oszczędzasz 🙂

Kasiulek super tort, brawo!!! 🙂

Kasialeczek wysłałam Ci nr 🙂 Wcześniej tego nie zrobiła bo napisałam na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny u mnie dzisiaj na obiadek krewetki wg przepisu Tosi 😉bardzo dobre i polecam je dalej bardzo szybko sie to robi i smaczne.
Dzisiejszy ranek spedzilam na formalnosciach chcialam sie dowiedziec co dostane po porodzie, i niestety troche rozczarowana jestem...mowiac szczerze wielkie g....., ja che zostac 2 lata w domu bo nie ma tu nikogo ko moglby zaopiekowac sie Filipem i okazuje sie ze bede skazana na "laske "mojego partnera 😠 😠 😠bo pieniadze na dziecko nie wystarcza na przezycie, ja nie lubie tego, maz to maz ale partner to cos innego.A jak u was zamierzacie wracac do pracy zarac po wychowawczym czy nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, nadrobiłam zaległości, ale tyle tego było, 30 stron 😮, że musiałam się zdrzemnąć w międzyczasie 🙂

W pt kupiłam wymarzony wózek 🤪 ale niestety musiałam iść na kompromis z kolorem 🤨 ale też jest śliczny
http://www.2o2.pl/produkt,22913,lekki-gleboko-spacerowy-wozek-tako-laret.html miał być kolor nr4 a mam nr3.
Wieczorem byłam w pracy bo był piknik do 24 (taka nowa forma promocji szkoły) i wróciłam do domu ok 21.30 i siedziałam na balkonie i patrzyłam jak się błyska 🙂

W sobotę odwiedzaliśmy rodziców a wieczorem impreza bo kolega mgr obronił więc w domu byłam ok północy i w niedzielę po mszy ruszyliśmy do Olsztyna. Dopiero dziś wróciliśmy. No taki był mój weekend.

Widzę, że u Was też się trochę działo.
Kasiulek tort bajka i sukienusia dla małej też! Przepiękna!

Kinia bardzo się cieszę, że u Ciebie poprawa.
Kasielaczek bardzo, ale to bardzo się cieszę, że się z mężem pogodziliście super wiadomość, oklask dla Ciebie za to!

Muszę się ruszyć bo mama zadzwoniła i powiedziała, że ma dla mnie fasolkę po bretońsku i zaraz przyjedzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smerfetka w sprawie powrotu do pracy ja nie mam co się wypowiadać 😜 Za raz po szkole urodziłam Nikosia, teraz drugi Maluszek i póki Mąż jest w stanie sam utrzymać naszą Rodzinkę to mam zamiar zostać z Dziećmi w domu, może jeszcze trzecie się uda w tym czasie 😉 Co nie znaczy że nigdy nie pójdę do pracy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam tak jak Kinga, maz uwaza ze jak mam zarabiac 1400 i prawie calosc oddawac na nianie czy opiekunke to lepiej zebym ja byla z dzieckiem w domu. Mysle o powroce do pracy dopiero gdzies jak maly bedzie mial 3/4 lata i spokojnie puszcze go do żłobka.

Dzis na obiad marchewkowa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...