Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tosia już te łóżeczka chyba pokazywałam, kupię któreś z tych dwóch (szczebelki wyjmowane)
i są już z materacem z Danpola
http://allegro.pl/lozeczko-radek-ii-bialy-materac-odbior-gdansk-i2364361281.html
http://allegro.pl/lozko-radek-ii-bialy-szuf-materac-gk-gdansk-i2364362277.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Zostawić Was na 2 dni i takie zaległości 🤪 No ale dałam radę i doczytałam, oczywiście połowę pozapominałam.

Tosia nie przejmuj się swoim byłym partnerem, widocznie koleś nie jest wart Ciebie i Jasia. Jesteś bardzo dzielna, czasami podziwiam to, jak sobie radzisz w ciąży i wierzę ze będziesz jeszcze szczęśliwa przy boku innego mężczyzny a Jaś będzie miał w nim prawdziwego tatę. Tego Ci życzę 😘 A jak będziesz w warszawie zapraszam na kawę 😉 Mieszkam na Bielanach 😁

Ania jak ja rozumiem problemy z teściową, czasami myślę że te nasze to chyba są siostrami 😁 😁 No no, nie zjadłaś tego kotleta...niewybaczalny błąd 😁 A karuzela b.ładna, dla dziewczynki w sam raz.

Rosi dobrze że u Ciebie lepiej i że jest szansa na wyjście do domku w tym tygodniu. Wyobrażam sobie że tylko myślisz o niezrobionych rzeczach, ja też bym tak miała. Tylko nawet jak już Cię wypiszą to pewnie na każdym kroku będziesz musiała się pilnować, no ale zawsze dom to dom. Słuchaj jutro uważnie lekarzy i pisz nam co Ci powiedzieli 🙂

Dziewczyny jak czytałam Wasze historie to na niejednej chciało mi się płakać ze wzruszenia (Tosia, Alicja, Monkado, inne też ale nie wszystkie spamiętałam). Rozdaję po oklasku wszystkim z 10 stron do tyłu 🙂 A ja swoją opisze za chwilkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie wyglądało to tak...Ostatni okres miałam 5 września. Ja zawsze miałam wydłużone cykle (nawet ponad 40 dni), więc pierwsze podejrzenie zaczęłam mieć pod koniec października i zrobiłam test - negatywny. 24 paźdz mieliśmy drugą rocznice ślubu, myślałam że zrobię sobie i mężowi najpiękniejszy prezent, ale kolejny test - negatywny 😞 Pojechałam do lekarza i ciąży brak nadal, dał mi duphaston i po tygodniu brania kazał czekać na okres. Tak zrobilam, ale okresu nadal nie było. Już sie balam co mi jest (bo wcześniej 2 razy poronilam i myślalam, że coś w szpitalu mi zrobili że teraz zaczęły się problemy), ale koleżanka namówiła mnie (z ledwością) na kolejny test i zobaczyłam 2 kreski - szok, nie wierzyłam i nie wiedziałam co robić. Pierwsze co to telefon do lekarza co ja mam robić, bo przecież brałam duphaston na wywołanie okresu, ale uspokoił mnie od razu ze ten lek bierze się też w ciąży wiec na pewno nie zaszkodził. Pojechaliśmy z mezem na badania, okazało się ze Jaś był za mały na poprzednim USG żeby mógł go już lekarz zauważyć 🙂 Serduszka jeszcze nie było, ale pojawiła się nadzieja i strach czy ciąża się rozwinie... lekarz skierował mnie na mnóstwo badań (wiecie te pierwsze hiv itd) i wszystko było prywatnie, więc poszłam do lekarki z nfz poprosić o skierowanie zebym nie płaciła. I wiece co mi powiedziała! Zobaczyła zdjęcie z USG od tamtego lekarza i stwierdziła że tu nic nie ma i nic z tego nie bedzie!!! 😲 😮 Kazała przyjść za tydzień, ze wtedy sama mnie zbada i zobaczymy jak "coś" jeszcze będzie to przepisze mi te badania... Wyszłam od niej oczywiście zalana łzami, że prawie na własnym osiedlu się zgubiłam... I wtedy postanowilam się nie poddać, szybko wystukalam nr tel do jeszcze innej ginekolog, gdzie kiedyś jeździłam, tego samego dnia wizyta i potwierdziła ciążę, dała od razu zastrzyki, zwolnienie i kazała czekać tydzień do kolejnej wizyty. A za 43 dni nasz synek będzie z nami 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
Tosia już te łóżeczka chyba pokazywałam, kupię któreś z tych dwóch (szczebelki wyjmowane)
i są już z materacem z Danpola
http://allegro.pl/lozeczko-radek-ii-bialy-materac-odbior-gdansk-i2364361281.html
http://allegro.pl/lozko-radek-ii-bialy-szuf-materac-gk-gdansk-i2364362277.html


Ania ja wzięłabym to drugie łóżeczko z szufladą, zawsze na coś się przyda, tak myślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczzyny 🙂 zostawic was na kilka dni i tyle zaleglosci jak znajde chwilke to was poczytam 🙂 mialam problem z laptopem a mianowicie moj pies pogryzl mi koncowke do ladowarki :/ ale juz wszystko zrobione spowrotem 🙂
moja mama wrocila z polski i dala mi duzo zeczy dla mnie i dzidziusia 😁 wczoraj posiedzialam z nia na ogrodku i mam takie rece spalone,ze chyba nie wyrobie zaraz 😞 caly czas sie kremem smaruje moze cos pomoze do jutra 🙂 bo jutro musze isc do pracy jeszcze na 2 tyg. jak ja dam rade to nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne te łóżeczka Aniu, mam już mętlik w głowie. Wiem tylko, że ma być białe! W Agata Meble kupiłam komodę z jasnego drewna z lakierowanymi białymi drzwiczkami, na Jasiowe ubrania. Moje gnieżdżą się w starej szafce 🤪 Więc wydaje mi się, że będzie dobrze wyglądać. Jutro wstawię zdjęcie komody to mi powiecie, bo to łóżeczko ikejowskie można obejrzeć na stronie 🙂
Ilka, miałam łzy w oczach czytając historię Jasia 🙂 Codziennie dziękuję, że mój Maluszek będzie ze mną. Pisałam już kiedyś, że poszłam do lekarza (z super renomą na moim zadupiu), który od razu skreślił mnie i zaproponował ''zabieg'', bo przecież taka młoda i życie sobie zmarnuje 🙂 Tego samego dnia mój facet nie podołał sytuacji i miałam w głowie jeden wielki sajgon. Wróciłam do domu i czytałam, oglądałam dokładne zdjęcia tygodnia ciąży odpowiadającego mojemu i wyłam jak bóbr. Jak pozwoliłam temu ''lekarzowi'' powiedzieć coś takiego o moim maleństwie. Wiedzialam, że chcę mieć tylko je i mój facet nie był mi naprawdę potrzebny po tym jak się zachował. Kiedyś każda kłótnia, to był płacz i cierpienie z mojej strony, bo ja już taka jestem, za emocjonalnie do wszystkiego podchodzę, a wraz z tym bijącym serduszkiem ten dupek zszedł na bok 🙂 Od wielu koleżanek słyszałam ''a nie myślałaś, żeby usunąć?''. Tak to już jest, mogą patrzeć na mnie jak na margines, bo dla nich liczy się nie "jakość faceta", tylko takie "byle by był, obojętnie jaki" 🙂
Czy żałuję czegoś? NICZEGO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siedzę i robię zadania gimnazjalne z chemii. Mój pilny brat, przyniósł mi zbiór ćwiczeń nieuzupełnionych od września, które musi jutro oddać, bo dostanie pałę! Od 11 to robię, z małymi przerwami, jestem na 64 stronie, a zadania kończą się na 80. Głupek nic z tego nie umie, a sam by robił chyba z miesiąc....
Za to przez tydzień będzie musiał mi podawać jedzenie i robić herbaty do łóżka, nie ma bata 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia no pewnie nie ma co się przejmować takim dupkiem, który wystraszył się dziecka... a koleżanki... hmmmm.... okej zadały pytanie czy nie myślałaś ale chyba uważają że podjęłaś słuszną decyzję? a braciszek to nie wie na co się piszę... usługiwanie ciężarnej to nie lada wyczyn 😁 😁 😁

kurde a mi coś z okiem się dzieje mam takie czerwone w koło i malutkie w stosunku do drugiego że ho ho i znowu gardło mi coś dokucza... tak tylko na wieczór i w nocy boli a za dnia przestaje wrrrrr.... w dodatku z oka ropa mi leci 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć

Ja dzisiaj do 15 leżałam w łóżku, tak mnie brzuch dziwnie jakoś bolał, po obiadku pojechaliśmy z Franiem na festyn z okazji dnia dziecka, później do rodziców i teściów.

Rosi czekamy na fotkę kącika Małej i trzymamy kciuki za jak najszybsze wyjście ze szpitala, tylko teraz musisz posłusznie leżeć na kanapie i nie latać po sklepach,kinach, nie sprzątać!

Tosia ja również bardzo Cię podziwiam, jesteś silną kobietą, wyobrażam sobie co musiałaś przejść dowiadując się że facet zostawił Cię nagle samą z ciążą, nie wiem czy ja bym potrafiła się z tego otrząsnąć... Najważniejsze, że Ty teraz jesteś szczęśliwa i niczego nie żałujesz, na pewno będziesz wspaniałą mamą.
No i brat powinien się cieszyć,że ma taką siostrę, ja bym chyba nie była tak wyrozumiała 🙂

Ania śliczna karuzela,dla dziewczynki w sam raz! Przy białym łóżeczku będzie wyglądać extra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co dzis mialam wielka ochote na male przytulanki 😉 😉 😉i nawet zaciagnelam mojego partnera do lozka le to juz nie to.....nietety bylo mi nie wygodnie, filip mnie pokopal i szybko stracilam nastruj, i teraz ogladam sex w w wielkim miescie 2 i objadam sie ptasim pleczkiem, tyle mi pozostalo 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka81 napisał(a):
wiecie co dzis mialam wielka ochote na male przytulanki 😉 😉 😉i nawet zaciagnelam mojego partnera do lozka le to juz nie to.....nietety bylo mi nie wygodnie, filip mnie pokopal i szybko stracilam nastruj, i teraz ogladam sex w w wielkim miescie 2 i objadam sie ptasim pleczkiem, tyle mi pozostalo 😠 😠 😠


hehe Smerfetka, ja też dzisiaj miałam ten sam problem 😁 Najpierw się nakręciłam a za chwile już mi przeszło 🙃 Tylko ja na pocieszenie oglądam sopocką noc kabaretową 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Leniwa i rodzinna niedziela za Nami 🙂 Może nie do końca taka leniwa bo część ciuszków popraliśmy i poprasowaliśmy 🙂

Monkado oklask za Twoje piękne słowa o Wielkim Małym Cudzie, wzruszyłaś mnie..

Smerfetka cieszę się że choróbsko odpuszcza 🙂

Ania mam nadzieję że popłakałaś sobie i już jest lepiej 😘 Jak chcesz to przechowam Ci tą torbę do szpitala skoro i tak nie masz jej gdzie teraz położyć 😁
Karuzela słooodka, różowa jest ale w końcu dla dziewczynki ma być 😉
A co do łóżeczka to ja już kiedyś pisałam że jak dla mnie szuflada jest zbędna bo w razie "w" można włożyć pod łóżeczko pudełka (pełno jest takich fajnych, kolorowych dla dzieci 🙂)

Ilka podziwiam Cię że nie poddałaś się po słowach tej lekarki z nfz, co za baba 😠 Oklask dla Ciebie 🙂 😘

Tosia a dla Ciebie oklask za to że jesteś taka SILNA!!!! 😘

Rosi bardzo fajny kącik Zojeczki, zauroczyłaś mnie tymi grochami 🤪 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...