Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
ania_p napisał(a):
Rozumiem Tosia 🙂 chcesz się idealnie w termin wstrzelic, a może zrobisz mi prezent i 13 się uda 😁 tylko to w piątek wypada, jeśli Ci nie przeszkadza, ale ja z 13 w piątek jestem i nie narzekam 😁

W grudniu będzie fajnie, 12.12.12 😁 a 13.07 mi nie przeszkadza, byle nie 23.07 😠
oj Tosia, a dlaczego nie 23.07, ja kocham tę datę 🙂*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po USG.. Idąc na NFZ nie spodziewałam się jakichś rewelacji ale gorszego USG w życiu nie miałam!! Był facet i jakaś praktykanta, do mnie słowem się nie odezwali, ja musiałam wsłuchiwać się w ich rozmowę żeby w ogóle cokolwiek dowiedzieć się o własnym Dziecku!!! A jak się uśmiechnęłam to facet zapytał się mnie "z czego Pani się śmieje", odpowiedziałam że uśmiecham się do Dziecka.. Na koniec praktykantka zapytała czy miałam testy przesiewowe na cukrzycę, a ja odpwiedziałam że nie i czy powinnam, a lekarz dopiero wtrącił się że nie i że wszystko jest w porządku. Zapytałam czy chodzi o to że wymiary wychodzą większe, a lekarz odburknął "wszystko jest w porządku". Oczywiście nie zmartwiłam się tym bo miałam w czwartek "NORMALNE" USG i wiem że jest ok, Bąbel dobrze się rozwija, idzie po jednej linii na siatce centylowej więc jest ok, ale jakbym nie miała tego USG to chyba umierała ze strachu aż do wizyty czyli przez następne 4tyg.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia współczuję Ci takiego rozczarowania, my idziemy z radością i wyczekiwaniem na te badania a tu trafi się taki jeden gbur i łaskę robi że pracuje, jeszcze się nawet nie odezwie!!! Taka to nasz służba zdrowia...
Pamiętam jak ja poszłam do jednego lekarza na NFZ po poronieniu (chodziło mi tylko o skierowanie na jakieś sensowne badania - naiwna liczyłam ze się uda) a on tylko wzruszył ramionami i stwierdził "tak się teraz zdarza" i kazał przyjść jak znowu zajdę w ciąże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chamstwo! Dobrze Aniu mówisz, płacić składki na takich baranów, a jak dojdzie co do czego to trzeba w łapę im dać żeby się Tobą zainteresowali. Kinia Trzeba mogłaś zapytać czy za karę tu pracuje, bo w kolejce jest kilku innych, którzy wykonaliby swoją pracę jak należy. Debil, aż mnie zdenerwował. 🙂 Chyba przez tego pajaca, z którym miałam do czynienia na początku ciąży jestem taka przewrażliwiona na tym punkcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia ja jutro nie będę miała cieplej wody przez cały dzień (24godz) więc mam nadzieje ze na dworze będzie upał i z przyjemnością wezmę przymusowy chłodny prysznic 😁

Karola nie przejmuj sie prognoza pogody nigdy sie nie sprawdza więc na pewno będziecie mieć słońce 🙂

Kinia co za burak z tego doktora! no po prostu inteligencja na poziomie małpy! oj jak mnie denerwują tacy ludzie! dobrze że byłaś wcześniej na prawdziwym usg bo inaczej byś sie martwiła, no i przynajmniej zobaczyłaś swoją Kruszynkę 🙂

No i ja dołączam do grona "12+" 😁 właśnie dzisiaj sie ważyłam i wskoczył mi 1 kilogram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani ja szablony zawsze robię z grubego brystolu.

Kinia współczuję, ale Ci trafiło.

Powiem Wam szczerze, że chciałabym mieć te 12+ bo mam już pewnie 17 co najmniej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂
ja dzis pierwszy dzien w pracy bylam po urlopie... masakra tak mi sie ciaglo i nie wiedzialam co mam ze soba zrobic 🤢 🤢 😁 na stojaco zle na siedzaco jeszcze gorzej 😞 to mnie nogi bolaly jak siedzialam to malenstwo mi sie rozpychalo i zebra po prawej mnie bolaly a jak nie to , to bol w plecach 😞 jakos tak dzis nie wygodnie, mmoze jutro bedzie lepiej....
wrocilam z pracy do domu i polozylam sie na kanapie na chwile i zasnelem hahaha dopiero nie dawno wstalam ide cos zjesc i musze nadrobic co tam pisalyscie od rano...
i wiecie jak sobie tak pomysle, ze mi jeszcze 6 tyg. pozostalo to przerazona jestem bo jeszcze polowa, zeczy nie gotowa a czasu nie wiele zostalo 🙃 🙃 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po szkole rodzenie 🙂

Karola pogodą nie ma co cobie głowy zawracać bo to takie samo prawdopodobieństwo jak 6 w totka 😁 😁 😁 więc głowa do góry 🙂

Kinia faktycznie lekarz "z zamiłowania" nic tylko mu nawrzucać ehhh... ale tak to już jest jak się za kare pracuje...

a ja mam 6 na plusie OD TEGO JAK LEKARZ LICZY CZYLI ON LICZY OD 13TC A OD SAMEGO POCZĄTKU TO MAM 3 na minusie jeszcze 😁 😁 😁

zjadła bym coś dobrego hmmm.... jakąś pizzę z pizzerii albo zapiekankę ooo kebaba bym zjadła 🙃 😮 😮 🙃 no cóż coś za mną chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia zdjecie sliczne a ZGAGA mam codziennie 😞 i nic mi nie pomaga 😞

Kinia wspolczuje usg chyba na gorszego lekarza nie moglas trafic 😮 dobrze, ze mialas wczesniej i wiesz, ze wszystko ok.

jak ja bym chcialam miec dziewczyny te wasze 12+ a mam troche wiecej..., jak tak dalej pojdzie to moze do porodu bede miec 25+ hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinga wspolczuje wizyty u lekarza. Ja jestem w trakcie szukania jakis fajnych kolorow do pokoi oczywiscie tesciowa mi wymysla bo do niedzieli jestem u niej. Dzis nawet pani w banku do mnie mowi "oooo to juz koncowka nie??" ale sobie plecy opalilam 🙂 malo czasu cos mam ale obiecuje poprawe i bede czesciej zagladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia rozumiem Cię doskonale z tym usg, ja ostatnio jak byłam u swojego lekarza NFZ na usg to montor stał całkiem odwrócony do mnie i nic a nic nie widziałam, lekarz nic nie powiedział do mnie, jedynie położnej dyktował co ma wpisywać. A żeby mi ktoś zdjęcie z tego usg pokazał to już nawet nie ma co marzyć....

Kasialeczek właśnie mój mąż poszedł sobie po kebaba 🙂 A ja zjadłam na kolację frytki! Po południu byliśmy na lodach w kawiarni a później w Realu i w końcu kupiłam pampersy,chusteczki Pampers 6 paczek i żel do mycia Hipp dla maleństwa 🙂
A dla siebie kupiłam arbuza!

Smerfetka,Tosia współczuję Wam tej zgagi, paskudztwo 😠

Agatka powinnaś jak najszybciej iść na L4, dziwię się że jeszcze w 8 miesiącu śmigasz do pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się wieczornie 😁

Kurde po tym USG nadal mam nerwa 😠

Kasialeczek pocieszę Cię tylko że jeśli będziesz rodziła w Żeromskim to najprawdopodobniej będziesz miała z tym lekarzem do czynienia, on robił mi USG po porodzie. Z resztą jak w ciąży z Nikosiem byłam to też mi robił, rewelacji nie było ale do zniesienia.. a dzisiaj przeszedł samego siebie 🤢

A kebaba to też chętnie wciągnęłabym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...