Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kurcze poczytalam i zapomnialam co mam napisać 😮 🤔 😮 😁

Monika ja nie mam jeszcze łóżeczka - rozłoże dopiero jak sie Mała urodzi, po co ma stać i sie kurzyć (to samo dotyczy pościeli 🙂)

Tosia to u mnie wręcz odwrotnie- skurcze mam (widać na ktg) brzuch twardnieje, boli jak na okres i co? dupa! bo szyjka dłuuuuuuga i zamknięta 🤔 także my to sobie jeszcze posiedzimy w dwupaczku 🙂

Moje Dziecie również zdecydowanie ma adhd! jest mega ruchliwa i też mam wrażenie ze sie denerwuje że sobie nóziów rozprostować nie może bo czasem to sie tak nawypina i mnie skopie że całe konstelacje widzę 😁
I ostatnio nie ma czkawki w ogóle 😮 teraz sobie to uświadomiłam, wcześniej 1,2,3 razy dziennie a teraz nic, co to znaczy wiecie?

uciekam do spania, dobrej nocki, nie rodzić bo dopiero czerwiec mamy Lipcóweczki moje drogie! 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry brzuchatki 🙂
witam w dwupaku 😁

właśnie zacinam bułę z miodem a na talerzu czeka ogromny (niestety ostatni 😞 ) kawałek ciasta z galaretką i truskawkami 🤪 😁 ciekawe czy KTG dzisiaj coś pokaże bo cholera ja czuję lekkie skurcze z na nim mi nic nie pokazuje 🤨 😠 toż to denerwujące jest 😠

Ja łóżeczko mam już rozłożone zeby się wietrzyło ale kołderki i poscieli jeszcze w nim nie ma 😁 tak samo wózek się wietrzy 🙂

skończę jeść ciacho i cza się zbierać bo na 8 mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
ale dzisiaj pogoda, wieje że głowę chce urwac i taka zimnica, że hoo hoo
Kasia czekam na wieści z ktg, właśnie zaczęłam się zastanawiac jakie to są lekkie skurcze,
może też mam a nie wiem 🙂 chociaż u mnie to niech jeszcze mała posiedzi
Marta śniło mi się że urodziłaś i pisałaś na forum ze szpitala 🙂
ja do przychodni na 13 jadę, zamarznę chyba po drodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 🙂
Dziewczyny z tą czkawką to może maluszki po prostu już mniej łapczywie łykają wody płodowe i tak nie czkają 🙂 Moim zdaniem to nawet lepiej 🙂
Zdajcie relacje po wizytach u lekarzy 🙂
Ja wczoraj wieczorem czułam jakby większy nacisk na dolną część brzucha..ale zastawawiam się czy sobie nie wkręcam 😉
U nas też zimno 😞 Panowie od rana wiercą pod oknami 🙂 robią nam zareklamowaną barierkę do schodów 🙂 Bo zrobili po wewnętrznej stronie od skarpy.. i gdzie tu BHP 🙂
ZImno a stopy mi się pocą 😮
Wszamałam bagietkę z masłem czosnkowym i zastanawiam się co dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i jestem spowrotem... 😮

KTG dobrze na wykresie skurcze się nie pojawiają, tętno malutkiej idealne ale mój lekarz na urlopie i nic się nie dowiedziałam więcej bo jakaś stara głupia baba mnie badała i tak babsztyl był nie delikatny ze myślałam że jej coś powiem... zapytałą czy są pobolewania to jej odpowiedziałąm ze tak na co ona ze to wcześnie bo do terminu jeszcze kawał czasu 😮 🤨 a to przeciez 2 tyg to juz termin 😠 i dodała żeby podejść do swojego lekarza jak wróci z urlopu i on mi powie więcej... 😮 😠 następne KTG w poniedziałek a we wtorek wizyta u mojego ginka ciekawe co powie... aaa i łaskawa pani dodała ze do spzitala podjechać jak skurcze będa co 5 minut hmm... dzięki za cynk wnerwiła mnie tylko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!!!!!!!! 😁
Jak mówiłam, tak zrobiłam, a po czereśniach zostały tylko pestki 😁 A motyle to mam co minutę, bo w sumie 3 kilo owoców zrobiło swoje 😁
Wykąpałam się i zastanawiam się co dalej robić 🙂 Rodzenia nie mam dziś w planach. 🙂 Chociaż boję się sama długich wypraw robić, bo jak mi wody odejdą po drodze? 😁 Przecież z wrażenia to ja nawet zapomnę jaki numer na taksówkę 😁
Miłego dnia! Daj znać Kasia jak na ktg i czy nie wyłamiesz się z naszego grona na 12 lipca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Ale to dobrze miimo wszystko, że nadal jesteś z nami 2w1 😁 Kasia, a czy Twój X-Lander też daje taką sztucznością? Bo wietrzę gondolę na balkonie, ona śmierdzi najabardziej 😠


No nadal w dwupaku i chyba jednak nie prędko Kajusi na ten swiat pewnie wie że tutaj po za mamusią nic dobrego ją nie czeka 🤪 😁 😁 😁

wiesz co powiem Ci że nawet nie daje ta gondola... a bynajmniej ja jej nie czuję ☺️ 🤪 😮 aż powącham ją teraz 😁 😁 😁 😁 po dokonaniu badania nosem stwierdzam ze jakoś specjalnie nie czuć sztuczności tylko trochę nowościa daje ale nie rażąco 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy sie i my

dziwczyny zadnych porodow?? a juz myslalam 😁

ja lozeczko pewnei na weekendzie zloze ale wlasni e bez wsadu zeby sie nie kurzylo najbardzeij boje sie o baldachim.
ja wam powiem ze te wasze skurcze to nie nadarmo ja wlasnie tez take mialam i pchal glowke na pecherz i dostalam fenoterol zebym do 9 mies dotrwala a czasaami nawet teraz jak biore tabl t o je mam takie lzejsze jak na miesiaczke wlasnie wiec zaczynam sie zastaanwiac czy tabl pomoga 😁

i tylko trzymam kciuki zeby maly sie nie przekrecil 😁 skoro juz od 6 mies jest glowka w dol moglby tak zaostac. a moj tez mnie kopie solidnie a czasami tylko sei przewraca i wypina bo ma ciasno 😁 a dzis rano leszej pobudki nie mozna miec 😁 jak Twoj wlasny syn kopnie cie pod zebro tak mocno ze az sie budzisz ze strachem w oczach hhahaa pierwsza taka moja pobudka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja moj wozek tez bym chetnie pwietrzyla tylko ze wyglada na to ze zacznie padac 🤨

ai jeszce musimy ta baz e do auta zamontwac co jak sie okarze ze jest nie dobra 😮 to lipton bedzie trzeba bedzie nowe siedzonko kupic maluchowi 🤪 ale chyba wszystkie takie same sa co nei, nie znam sie wozek mam z uk graco 3 kolowy to chyba fotelik powinien byc wporzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chociaż, chyba tylko głupi wierzy wąchającej ciężarnej hahaha 😁 Albo jakoś inaczej przechowywane były, albo to faktycznie mój nos coś nie halo 😁
Monika, a Ty się nie wygłupiaj, bo kto to słyszał, że do 30 będziesz siedzieć 😁 Jak pójdziesz w Ilki ślady to już 16 będziesz 1w1 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha no wiesz wszystko mozliwe 😁
a co do nosa to pamietaj ze ciezarne czuja najlepiej 😁 ja ci to mowie na poczatku ciazy pomagalam kolezance zapach do pokoju wybrac a byly tak zapakowane ze ona nic nie czula aja tak 😁 i potem powiedziala mi ze tylko z\ze mna chodzi na zakupy p o zapachy haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

no w sumie nie pomyślalam o tym wietrzeniu 😮 tzn łożeczko mam od kuzynki to wywietrzone na wszystkie strony 😁 ale wózek rzeczywiście trzeba byloby wystawić na balkon 🙂 jest tylko jeden taki mały szkopuł- nie mam jeszcze wózka 😁 😁 w takim razie w sobotę jadę po wózek bo już do odbioru jest i wystawiam na balkon 🙂

Tosia od razu Cie ostrzegam bo będzie jak z Ilką- śniłaś mi sie, pakuj torbę!!!! 😉 😁 😁 😁

u nas pogoda taka nijaka, chyba będzie lało.. 🤢 ale chyba już wolę deszcze niż te upały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...