Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
monikas28 napisał(a):
WOW 🤪 🤪 mega sliczny slodziak!! akto wie ile on wazy ?? taki fajne policzki ma 😁

a co do tego imienia wlasnie wiem ze moga sei przyczepic ale co zrobic trzymajcie kciuki moze sie nieprzyczepia 😁

Ma 3125 😁 Opisywałam tam wcześniej gdzieś co Ilka pisała o porodzie i Jasiulu 🙂
Monika, wiesz jak to w Polsce, dobry alkohol albo danie w łapę załatwia każdą sprawę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
monikas28 napisał(a):
WOW 🤪 🤪 mega sliczny slodziak!! akto wie ile on wazy ?? taki fajne policzki ma 😁

a co do tego imienia wlasnie wiem ze moga sei przyczepic ale co zrobic trzymajcie kciuki moze sie nieprzyczepia 😁

Ma 3125 😁 Opisywałam tam wcześniej gdzieś co Ilka pisała o porodzie i Jasiulu 🙂
Monika, wiesz jak to w Polsce, dobry alkohol albo danie w łapę załatwia każdą sprawę 😁

hahaha 😁 Ty normalnie sprobuje 😁 hahah nie pomyslalam :P a
Jasiu duzy chlopak super mam nadzieje ze moj tez tak podrosnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tosiaa napisał(a):
Dziewczyny, przecież Ilka to w weekend meble przestawiała 🙂 Wiecie o czym mówię..... 🤪 🤪 ☺️


haha moze czas zaczac przemeblowanie robic w domu :P
ja sie ostro biore za porzadki ale to od jutra, dzis jeszcze po weekendzie odpoczne 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wiecie co, tak sopbie pomyslalam ze moze by ktoras z was podala mi nr tel bo jak mnie zlapie i urodze to nawet nie bede miala jak sie podzielic z wami to wiadomoscia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta8508 napisał(a):
dziewczyny wiecie co, tak sopbie pomyslalam ze moze by ktoras z was podala mi nr tel bo jak mnie zlapie i urodze to nawet nie bede miala jak sie podzielic z wami to wiadomoscia...


Marta prześlij mi na skrzynkę prywatną brzuszjka to Ci odeślę numery do wszystkich dziewczyn i w tedy każda będzie miała Twój a Ty Nasze
Morskooka i stokroteczka też możecie mi przesłać na wypadek godziny ZERO 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
marta8508 napisał(a):
dziewczyny wiecie co, tak sopbie pomyslalam ze moze by ktoras z was podala mi nr tel bo jak mnie zlapie i urodze to nawet nie bede miala jak sie podzielic z wami to wiadomoscia...


Marta prześlij mi na skrzynkę prywatną brzuszjka to Ci odeślę numery do wszystkich dziewczyn i w tedy każda będzie miała Twój a Ty Nasze
Morskooka i stokroteczka też możecie mi przesłać na wypadek godziny ZERO 😁


🙂 Już Ci przesłałam swój nr 🙂
a Jasiu przesłodki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do mnie Teściowa zawitała także zaglądam na szybko 😜

Monikas ja też mam 3tabl na dzień tylko w innych dawkach.. cała, pół, cała, pół. I do tego 5x2 magnezu

Dla mnie też to jest chore z tymi imionami, przecież to Rodziców sprawa! 😠

A co do Jaśków.. no tak zasypałyśmy Was nimi, ale za to jakie to fajne Chłopaki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i masz! Zdążyłam napisać posta w południe a zaraz po mnie Tośka zapodała takiego newsa 🤪 🤪 🤪 Kurcze a jeszcze wczoraj Ilka pisała na forum...nie znasz dnia ani godziny jak to mówią 🤪
zaraz skoczę obejrzeć tego Jasia 🙂

No to która będzie następna? Ajajaj robi się gorąco u nas na wątku 😁

Monika to nie pomyślałam że w urzędach mogą robić jakiekolwiek problemy bo imię przez v czy przez x pisane, chore to! Bo mąż dziś wymyślił imię Ksawery i nawet podoba mi się to imię, tylko że on chce żeby było pisane przez X - Xawery, ale ja chyba wolę jednak po polsku 🙂 Jeśli w ogóle!

a na tej sali zabaw jednak nie byliśmy bo musieliśmy jechać biegusiem na miasto do optyka bo mój ukochany syn zdeptał mi dziś okulary!!!! Wypadło szkło i pogiął oprawkę!! Mąż jakimś cudem włożył szkiełko,naprostował oprawkę ale noski były pozginane. Więc u optyka mi je poprawili a przy okazji weszłam do okulisty przebadać wzrok i wzięłam skierowanie na nowe szkła bo chciałam sobie wymienić w starych oprawkach,w których nigdy nie chodziłam (a szkła w nich mam już za słabe). O dziwo wada mi nie postępuje, a myślałam że w ciąży znacznie się pogłębiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję siię razem z brzuchem 🙂 A co do następnej na porodówce- Alicja, przecież ona ma dziewczynkę 😁 Właśnie! Napisałam dziś do niej, bo natchnęła mnie ta rozpakowana Ilka. Alicja wciąż w 2paku, jeszcze się kula, ale nie ma dostępu do internetu, bo jest w tym mieszkanku nowym. 🙂 Odezwie się niedługo (OBY ZDĄŻYŁA), bo będzie u mamy 🙂
Ja też zacznę o okularach, bo wreszcie kupiłam 😎 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczyny dziewczyny co za niusy!!! 🙂 Miałam dzisiaj pisać Ilce że mi sie śniła ale nie zdążylam 😁 super ze kolejna ma już swojego Bejbika przy sobie, ja też już nie mogę sie doczekać ale coś mam czujkę że moje to akurat przenoszone będzie :P także Ania będę Ci towarzyszyć do końca 😁

Kinia super że u Was wszystko ok, oszczędzaj sie mimo wszystko bo tak jak Tosia pisała jakaś kolejka obowiązuje! 😉 😁

Kasialeczek ja w takim razie też od jutra rozpoczynam 3s a przynajmniej 2s 😜 ile to trzeba po tych schodach chodzić? cały dzień czy wystarczy tak tylko raz przebiegnąć? 🤨 😁

Tosia oj ja też już bym chętnie urodziła ale Maluszek jeszcze sie nie spieszy, tak sie zastanawiam czy ja jej przypadkiem za dobrze nie karmię, może jak od jutra przejdę na suchy chleb z wodą to Mała zechce wyjść... 🤨 😉 😁 😁 😁

Ania, Tosia mam tak samo z ubraniami, tak jak teraz patrzę to zastanawiam sie czy kiedykolwiek jeszcze sie wcisnę w niektóre te rzeczy 😮chyba trzeba będzie rzeczywiście caritas odwiedzić 🙂

Monika ja właśnie nie wiem jak to jest z tymi imionami tzn też słyszałam że niepolskie lub z niepolskimi literami nie przejdą ale z drugiej strony jakoś dzieci "gwiazd" mają przeróżne dziwaczne imiona np Wiśniewskiego czy ostatnio Skrzyneckiej więc wydaje mi sie że Tosia dobrze prawi- musisz po prostu wybrać sie do urzędu z kopertą.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i tak zrobie dziewczyny 😁 najpierw sprobuje bez bo moze akurat jakas normalna czasowa babka bedzie 😁

a jak nam sei nie uda to pomyslimy 😁
tak piszecie o tych schodach ja musialam zmniejszyc ilosc biegani ahaha bo mam w domu schody i lazienke u gory wiec raz dziennie minimum , a to pranie to cos tam i pewnie przez moj maluch tak sie pospieszyl i ejstesmy na tabl haha 🤪

a ja poza tymi jestem caly czas od 6 mies na magnezie i teraz zelazo bo anemia i jeszce bior eogolne witaminy i kwas od poczatku ciazy, kwas nawet przed zajsciem bralam. M sie smieje ze lepiej niz babcia bo ona ma mniej tabsow haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka bedzie nastepna bo poszalala przy sprzataniu. ja musze pokoj ogarnac i zrobic porzadki w starej szafce w starym pokoju ktory przejal moj brat 😁 i musze to juz robic zeby sie nei spoznic.
a te generalne porzadki w pokoju to tak okno mam umyte zaslony,firanki swierzutkie, teraz mezul podmaluje tam gdzie trzeba bo nam sie zabrudzila scianka gdzie lozeczko bedzie 😮
potem musimy sie pozbyc jednej szafki bo tam bedzie w jej miejscu lozeczko poprzemieszcac kosmetyki i pewnie poprosze siore zeby sobie wziela ta duza szafke a dala nam mniejsza moze sie zgodzi , bo to z tej samej serii 🙂 i zostanie mi wymycie porzadnie podlogi, framugi itp i moj M chyba zaczyna rozumiec ze czas porodu sie zbliza bo mowi ze chyba juz w ten weekend lub w tym tyg zlozy lozeczko zeby socie stalo. a powiedzcie mi zakladacie kolderke odrazu czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...