Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
witam 2w1
u nas od rana burze, deszcze i ogólnie zimno
mąż pojechał do urzędu pracy po moje ubezpieczenie żebym miała do szpitala, ja ciągle czuję jak maleństwo napiera na moje krocze, jutro wizyta ciekawe co powie.
Kinia mój pierwszy poród trwał prawie 12 godzin a drugi 3,5 to ile ten będzie trwał?
Kamis trzymam kciuki za dzisiejszy poród 🙂 czekamy na wiadomość 🙂


Kasiulek ze mną leżała dziewczyna, którj poród trwał 20 min 🤪 Ale akurat w jej przypadku to nie było dobre, bo miała paciorkowca i lekarze nie zdążyli w tak krótkim czasie podać dziecku antybiotyku. Przez to musiała spędzić prawie tydzień w szpitalu, bo maluszek musiał brać antybiotyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja na nogach od 6 bo byłam na tych badaniach, myślałam że o 7 to jeszcze upału nie będzie.. no niestety myliłam się 🥴

Ania i jak tam dzisiaj, jest wena do sprzątania? Wczoraj ładnie zaszalałaś 😉

Kasiulek o kurde, tym razem to na prawdę jest opcja że do szpitala nie dojedziesz 😁 😁

Morskooka, Tosia powodzenia na wizytach! 🙂 I oczywiście czekamy na wieści 🙂

Ilka to ja do mojego dwuletniego Dziecka więcej wstaje w nocy niż Ty do Jasia 🤪 😁 Fajnie że daje Ci pospać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia jak Chorwacja to tylko Makarska 😁 żartuję, wszędzie jest pięknie, byliśmy w Makarskiej (to na południu) dwa razy i w sumie to chyba południe ładniejsze niż północ no i piękne wyspy w pobliżu 🙂
Teraz Chorwacja musi kilka lat zaczekac, aż mała podrośnie 🙂

Kinia wena do sprzątania jest dzisiaj jeszcze większa niż wczoraj, żeby tylko do sprzątania,
przed chwilą wzięłam się za malowanie ściany, ale ojciec mnie opieprzył to siadłam na tyłku chwilę 🙂
Nie ma co przesadzac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie ja sobie rok temu obiecałam, że pojadę w tym i widać jeszcze trzeba to co najmniej na rok odłożyć. Ja byłam 2 lata temu 20 km od Splitu, w takiej małej miejscowości, ale w kraju jestem zakochana. Ominęło mnie tylko odwiedzenie Dubrovnika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja po wybuchowym śniadaniu ha ha ale wciąż dwa w jednym 😁 😁 zjadłam kanapki z miodem, kanapki z serem fromage i do tego szynkę pieczoną na patelni 🤪 🤪 🤪

Ilka to ładnie Jasiulek śpi w nocy mam nadzieję że u Nas będzie tak samo 🙂

Kasiulek zazdroszczę Ci tych syndromów przepowiadajacych poród bo jak bym je chociaż miała to człowiek szczęśliwszy by był 😜 ale trudno damy radę najwyzej przenoszę i później siostra poprzychodzi parę razy lub moja mama mi będzie gotować a resztę dam radę...
Dzisiaj coś mi się włączył syndrom wicia gniazda i zamierzem góy przenieść w mieszkaniu i poprasować i posprzątać a na 17:45 idę do ginka to też sie naczekam na wizytę 🤨 ale spoko

Kamis daj znać po cesrace w ogołe to chyba nie mamy do niej numeru co? Nie dała nikomu?

Dzisiaj siostra do mnie przychodzi na plotki bo idzie teraz na rehabilitację a do pracy ma na 13:30 a od 12 będzie po to nie opłąca się jej do domu jechać a pracuje niedaleko mnie 🙂

Kurde ciotka 2 piętra wyzej robi remont i się tłuką strasznie wrrrrr... jak by nie mogli go po cichu robić 😁

Morskooka ja też sie czuję jak bym ze 2 msc jeszcze miała chodzić w ciąży 😜 termin za 9 dni a ja nic nie czuję 😁

Kinia no nikt nie powiedział ze o 7 rano jest chłodno 😁 w sumie dzisiaj w nocy było całkiem przyjemnie tak fajnie wiało a w pokoju tylko 25,8 w stosunku do 30 to super było 🙂 nawet chłodny wiaterek mi powiewał 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
No właśnie ja sobie rok temu obiecałam, że pojadę w tym i widać jeszcze trzeba to co najmniej na rok odłożyć. Ja byłam 2 lata temu 20 km od Splitu, w takiej małej miejscowości, ale w kraju jestem zakochana. Ominęło mnie tylko odwiedzenie Dubrovnika 🙂

to Makarska jest jeszcze za Splitem w drodze do Dubrovnika 🙂 ja nie zwiedzałam, jedynie leniuchowanie 2 tygodnie, ale może kiedyś, mam nadzieje, że Kamilka poda się do mnie i będzie lubiła leżenie na plaży, a nie jak mój mąż, wiecznie go nosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i będziemy sobie leżały na leżaczkach, ja na dużym a ona na małym w cieniu oczywiście 🙂
ale się rozmarzyłam, Chorwacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁
a tak to w przyszłym roku pojedziemy nad morze i pewnie zmarzniemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja byłam ciut wcześniej 🙂 My raz zrobiliśmy wycieczkę do Splitu i Trogiru, bo popołudnie raz chcieliśmy spędzić inaczej niż na leżeniu 🙂
Teraz bym oddała wszystko za tydzień takiego nic nie robienia, bo pogoda nam się trafiła 2 tygodnie +30... Że też mi się to podobało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
i będziemy sobie leżały na leżaczkach, ja na dużym a ona na małym w cieniu oczywiście 🙂
ale się rozmarzyłam, Chorwacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁
a tak to w przyszłym roku pojedziemy nad morze i pewnie zmarzniemy 🙂

Ja też!!!!!!!!!!!!!!! Ale Wam dobrze, bo sami wyjeżdżacie z południa, a my przebijania przez pół Polski, Słowacja autostradą w parę godzin, i te Węgry, tam najgorsza tragedia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba zdjęcia pooglądam 😁 a jaka wtedy szczupła byłam 😁
w sumie to szczuplejsza niż przed ciążą, ale wrócę do tego po ciąży, prawda? 😁

a w ogóle to miałam Wam pisac, moje pośladki posmutniały 😞 jakoś tak zniżyły się ku dołowi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahaha, faktycznie wyglądałoby się średnio 🙂 Chociaż, może jeszcze uda nam się zrobić na gorzką czekoladę 😁
Ja nad nasze morze chyba się nie będę wybierać, wolę kasę odłożyć na Chorwację, bo z pieniążkami to tam nawet taniej wychodzi niż u nas, tylko chodzi o ten dojazd 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...