Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam sie i ja 2w1
jakos nie mam humoru dzis... tez wczoraj probowalismy wygonic tego mojego dzieciaczka... no ale jej/jemu sie chyba za bardzo podoba w moim brzuszku bo juz od rana adhd sie wlaczylo 🥴
jeszcze mnie wszyscy denerwuja bo pisza sms albo dzwonia i sie pytaja czy juz urodzilam.. 😠 😠 😠 powiedzialam, ze jak urodze to dam znac,,,

ilka synus do zacalowania ja Ci tak zazdroszcze 🙂

tosia brzusio sliczny 🙂 zrobie zdjecie pozniej mojego brzucholca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie to samo Agatka, wkurwia mnie to strasznie. Chodzi o to, żeby sensację zrobić, a u mnie to w większości odzywają się osoby, które nie pisały wcześniej, nie zainteresowały się nawet czy mam chłopca czy dziewczynkę, ani jak się czuję, a teraz wielce zainteresowani!
"Jeszcze grubasek?"
"A Ty jeszcze w ciąży?"
"Kiedy wyjdzie Jaś?"
"No chyba już termin, a Ty ciągle w ciąży?"
Spokojnie, zdążę ich wszystkich poinformować o tym, że urodziłam!!!! Przecież nie zamknę się z dzieckiem w domu, ani nie wyjadę na koniec świata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poza tym jak mi się będzie chciało to mogę im wcale nie mówić, bo to moje dziecko i moja sprawa, nie potrzebujemy sensacji wśród takich fałszywych znajomych, którzy odzywają się tylko jak coś chcą żeby dla nich zrobić lub się dowiedzieć ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciotka mowi ze mam pic olejek rycynowy ze pomaga w przyspieszeniu porodu ;p

ogolnie mi sie nie spieszy ale moj maz 12 ma sluzbe i cala noc go nie bedzie a nawet jesli zaczne rodzic to nie bedzie mogl wyjsc bo nie zostawi jednostki ... 😞 a ja sama nie chce! po za tym to nasze osiedle wojskowe jest kawalek od centrum i musialabym jechac taksowka bo karetka zabierze mnie do wojewodzkiego szpitala.... no i mamy samochod od tesciow i maz moglby zawsze podjechac cos przywiezc czy cos a pozniej autobusami jezdzic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka kocham Twojego Jasia!!! ☺️ 🤪 moze zeswatasz go z moją córą ☺️ 🙃 🙃 🙃

Ania ładne łowy porobiłaś w używańcu 😜 a poweidz to sa ubranka na teraz czy już większe rozmiary?

Daria olejek rycynowy może pomóć bo on ma właściwości przeczyszczajace i moze też ruszyć skurczybyczki 😁 ja spróbuję w piatek jak nie urodzę do tego czasu 😜 ale coś mnie brzucholek pobolewa to może isę uda 🙂

dziewcyzny poszłam na plac kupiła 80dkg borówek, półtora kg czereśni, bób, maliny 3 drożdżówki, koperek, 1 jabłko i zapłąciłam 60zł 😲 😮 maskara jakie wszystko dorgie w łeb se mozna strzelić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ja oczywiście pamiętam o aparacie tzn mąż ma pamiętać ale moją głową jak zawsze 😮 🙃
a brzuszek masz tak w sam raz nie za duży ie za mały mi wszyscy do okoła mówią ze mam mały brzuszek... ale to pewnie dlatego że moja siostra miała ogromniasty zresztą pokażę Wam zdjęcie
to jest miesiac przed porodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka synuś przeuroczy 🙂 🙂
Kasialeczek ceny w tym warzywniaku szokujące 🙂

ja właśnie po obiadku karkóweczka z grila, mozzarella z pomidorkami i młode ziemniaczki 😁
nóżki spuchły 😞 gdzie są moje kostki? ide poleżeć jak wróce oglądne foteczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę Tosia, że gotowe kompleciki masz już porobione, moje to raczej tak przypadkowo,
muszę to przejrzec i dokupic żeby komplety były 😁, tylko że następna przecena wszystko po 2,5 i 1,5 zł dopiero za 2 tygodnie, ale może dam radę 😁
Komplet burberry zarąbisty 😁 u nas to takich perełek nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...