Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Brzuszki i Mamusie 🙂

Codziennie rano o Was myślę, która dziś urodziła 🙂 i tak zastanawiam się pół dnia dopóki nie włączę kompa, bo rano nie mam kiedy. Agatka widzę ze teraz Ty pierwsza w kolejce? 😉

Mój mąż ma od wczoraj urlop, a dzis już nie ma go w domu... Zadzwonił taki pan, u którego sobie od czasu do czasu mąż dorabia, ze ma awarię i że tak powiem "po urlopie". Pewnie kilka dni się zejdzie i będzie tam musiał codziennie jeździć 😞 Z drugiej strony szkoda, żeby ten kontakt się urwał, bo czasami na prawdę dobre pieniążki z tej pracy mamy. I tym sposobem siedzimy dalej z Jasiem sami 😉
Dziś byliśmy na pierwszej wizycie u pediatry, Jaś z wagi wyjściowej ze szpitala 2860 przybrał do 3360 🙂 Także jest w porządku. Zdrowy też jest, tylko mam go częściej karmić. Powiedziałam ze on je co 2 godz w dzień i co 3 w nocy. To pediatra stwierdziła ze w nocy ok ale w dzień powinien tak co 1,5. I chyba mój Szkrab to usłyszał bo nie daje mi dziś spokoju z tym jedzeniem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O dziwo nie mogę spać.. 😮

Kasialeczek ja to sprzątanie to nie specjalnie żeby Jasia wykurzyć, choć fajnie byłoby mieć Go już przy sobie 🙂 Wysprzątać musiałam bo chcę mieć pięknie jak już się urodzi 😁 A jakby coś po tym ruszyło to też dobrze, na razie nie mam takiego "parcia" na poród jak Wy bo jeszcze trochę do terminu zostało. Ale na pewno zacznę szaleć jak dotrwam do 39tc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
no i super
dzwonie do sklepu gdzie łóżeczko zamawialiśmy, bo miało byc w ciągu tygodnia
a tu się okazuje, że nie zostało jeszcze zamówione 😠 wszystko się źle układa
komoda śmierdzi na całego, to łóżeczko przecież też musi wywietrzec no i materac


Ania spokojnie, wiesz nasze łóżeczko pamiętam że przyszło w piątek, ja wyjęłam tylko pościel, w niedziele wylądowałam na porodówce a mąż złożył je dopiero w środę. W piątek wyszliśmy także nie miało za bardzo kiedy żeby wywietrzeć, ale Jasiowi nic się nie stało. Także nie denerwuj się, na pewno zdążysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
My wreszcie w domu 🙂
Żółtaczka małemu wyszła i nas przetrzymali 🙂 Powiem wam że u nas w szpitalu fala porodów. z jednego odsyłają do drugiego a wdrugim kładą już mamy na patologi ciązy bo brakuje łóżek.. 🙂
Ja leżałam na sali przedporodowej 🙂
Nie dam rady nadrobić tych stron.. Ale
gratuluje Karoli i Alicji najmocniej 🙂
a synuś ma już imie 🙂 SEBASTIAN 🙂
Więc możecie uzupełnić tabeleczke 🙂
ok zmykam bo mnie dupka boli 🙂 odezwę się później buzki i bądźcie dzielne 🙂 jak dla mnie poród naturalny całkiem do przeżycia 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morskooka napisał(a):
Cześć Dziewczyny 🙂
My wreszcie w domu 🙂
Żółtaczka małemu wyszła i nas przetrzymali 🙂 Powiem wam że u nas w szpitalu fala porodów. z jednego odsyłają do drugiego a wdrugim kładą już mamy na patologi ciązy bo brakuje łóżek.. 🙂
Ja leżałam na sali przedporodowej 🙂
Nie dam rady nadrobić tych stron.. Ale
gratuluje Karoli i Alicji najmocniej 🙂
a synuś ma już imie 🙂 SEBASTIAN 🙂


Więc możecie uzupełnić tabeleczke 🙂
ok zmykam bo mnie dupka boli 🙂 odezwę się później buzki i bądźcie dzielne 🙂 jak dla mnie poród naturalny całkiem do przeżycia 🙂))



Witaj w Domu 🙂 i zagladaj do Nas jak tylko bedziesz miec czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Aniula super ze z kolankiem już lepiej... oby ból przeszedł i nie było powikłań!!!

Tośka a czego oczekiwałas po amerykańskiej pizzy 😜

ale nuda jest tutaj dziewcyzy ratujcie mnie bo zwariuję ja już chce urodzić i być z Kajusią w domu!!!

A nowa lokatorka na sali nudzi? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...