Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny, melduje sie i ja dzis mam tez dzien placzu cos mnie taki smutek naszedl sama nie wiem dlaczeko...moja rodzinka byla u mnie i wlasnie pojechali siostra mi mieszkanko posprzatala a mama pierozki zrobila, szkoda ze juz pojechali chetnie bym z nimi sie zabrala...dotego doczodza sprawy z rozwodem i nic tylko teraz becze, musze sie chyba polozyc i mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej. ogladalm wasze kaciki dla maluchow i sa bardzo ladne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Tosia Nelka to zdrobnienie od Kornelki chociaż ja na nią mówię Karmelka 😁

Ania słyszałam że majty najlepsze są te siateczkowe, ja kupiłam w aptece 🙂

ale sie ciesze dziewczyny że dziś poczuwacie bo ja miałam dzień lenistwa i jestem taka nim zmęczona że chyba pójdę spać już bo ledwo stoję na nogach.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka a co zrobmy sobie same prezent na urodziny 😁 na porodowce hehe
smerfetka cos chyba mamy taki sam dzien na placz... mnie caly dzien cos nosilo... wszystko mnie denerwowala i dalej denerwuje a zwlaszcze ten moj i tylko ta pilka i pilka w tv 😞 juz mam dosc...
zrobilam sobie kapiel tak fuuuuuuuullllllll wypas ze wszystkim i jakos mi lepiej... chociac troche 🙂
tosia czuwaj czuwaj to ja szybko pojde spac i rano cie zmienie jak cos 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już bym nie wysiedziała 🙂 🙂 Choć jutro jak się nic nie zmieni to idę na szkolenie.. a tak mi się nie chce.. od 9 tej do 15tej oby była jakaś przerwa 🙂 i żeby nie trzeba było pisać bo nie dam rady z tymi zgrabialymi paluchami operować długopisem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis ja sie nastawiłam na Wojewódzki na naturalny 🙂 Mam nadzieje że nie będzie dużo rodzących i zalapię się na salę z wanną 🙂 🙂 Na początku zastanawialam się nad eskulapem, ale ponieważ to będzie mój pierwszy dzidziuś to wole mieć dłuższą opiekę, a porodówka odnowiona wiec nie ma czego sie bać.. Znajoma tam rodziła 4 tyg. temu i mówiła ze położne na prawdę jej pomagały.. choć ona miała cieżki poród bo dzidziusiowi sie pępowina owinęła wokół szyi i sie zaklinował ja miała bóle parte....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojewódzki tez spoko ale nie dawają znieczulenia do naturalnego a to ogromna ulga,ale ty rodzic bedziesz pierwszy raz wiec nie wiesz jeszcze co to skurcze i rodzenie,jaka to masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Witam się dość wcześnie bo na 8.50 mam wizytę, na NFZ więc pewnie za wiele się nie dowiem ale przynajmniej pobierze mi wymaz paciorkowca.

Imię już zaklepane na 100%, info poszło w Rodzinkę i wszystkim się podoba 🙂 Także Kasiulek śmiało możesz do tabelki wpisać 😉

Ania życzę Ci żebyście tak zdążyli z remontem żebyś miała jeszcze chwilkę na spokojne nacieszenie się brzuszkiem 😉 😘
Majtki mam siateczkowe.
A jak samopoczucie dzisiaj? 😘

Pisałyście o całonocnych imprezach, ja odkąd urodziłam Nikosia to już nie jestem w stanie wysiedzieć na takich 😁 Owszem zdarzało się ale sporadycznie 😜

Morskooka ale masz malutki brzusio, przynajmniej nie jest Ci z nim tak ciężko 😉

Smerfetka mam nadzieję że dzisiaj humor lepszy 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzusie 🙂
No i zostałam uziemiona! 😞 😞 Mój maluch musiał mi jakiś "guzik" wcisnać bo ledwo chodzę mam taki ból w pachwinie przy podnoszeniu lewej nogi że masakra 😞 Wyprawa na szkolenie odwołana.. Centrum dowodzenia w łóżku już zorganizowane.

Kamis nawet nie chcę sobie wyobrażać jak to będzie boleć, a 9 dni szybko przeleci 🙂

Mąż poszedł do pracy niech mnie ktoś przytuli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂 Kamilka do Was macha (od rana 🙂) nogą 😁
ale nam się pogoda zmieniła, teraz jest czym oddychac, zimno w sumie też nie jest cudowne 20 stopni 🙂
pojadłam śniadanka i leżę bo weny nie mam co by tu dzisiaj robic, tzn. roboty od groma ale mi się nie chce
Kinia powodzenia na wizycie, chociaż jestem więcej niż pewna, że wszystko jest ok. A moje samopoczucie, no cóż bez zmian, chociaż nie chodzę i nie ryczę (jak na razie)
Ja jutro idę na NFZ tego paciorkowca zrobic, jak dzwoniłam żeby się umówic (a wcześniej nie chodziłam) to babka do mnie mówi, że założymy kartę ciąży 🙂 mówię jej że raczej nie trzeba, bo to 35 tydzień 😁
ciekawe czy badania typu toksoplazmoza czy cytomegalia można zrobic na nfz, i te kiły i resztę, ale by była oszczędnośc, bo to drogie jak cholera
no i jeszcze czeka mnie jutro rodzinny, żeby powtórzyc tabletki na tarczycę, tylko ciekawe czy się dostanę bo pójdę dopiero jak do gina czyli o 13, zobaczymy, może się zlitują jak zobaczą brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie na razie Kamilka oszczędza i nic nie uciska,
wczoraj tak się zastanawiałam, jak ona się mieści w tym brzuszku, bo w sumie nie wydaje mi się żeby był nie wiadomo jak duży, taki normalny jest, czasami jak widzę dziewczyny to mają wręcz olbrzymy,
no a Kamilka to już malutka nie jest, no i te jej nogi non stop prostowane w prawy bok 😁 chyba je prostuje, tak sobie to wyobrażam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...