Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hje ja juz z miasta wrocilam i po drodze mialm 1000 spraw bo sobie przytpomnialam co maz kazal haha a teraz smaze rybke i co kupilam w kostkach zeby mi sie nie rzwalila i mam wiory!!! szlag mnie trafia jak j a mam to usmazyc to nie wiem ..... lece na patelnie zerknac i z/w 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byscie blizej mieszkaly to podrzucilabym wam czeresni,mam olbrzymią czeresnie w ogrodzie i takie słodziutkie juz są.
ja dzis mielone z buraczkami i ziemniaczkami od nas z grządek mam zrobione
a tosia robilam kiedys juz to ciasto shrek i bardzo dobre wyszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smerfetka ja robię z tego przepisu, bo kiedyś też stąd jakieś ciasto robiłam i proporcje dobrze podane, wychodzą wypieki 🙂
http://mojeciacho.blox.pl/2012/05/Ciasto-Shrek.html
Mój biszkopcik ładnie się piecze narazie 🙂
W środę będę miała dostawę czereśni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sms od Ilki:
Witamy Wszyskie Ciocie 🙂 Radzimy sobie z Jasiem, walczymy dzielnie z kupkami i pokarmem. Maleństwo jest raczej spokojne, denerwują go najbardziej obchody lekarzy 🙂 Jeśli wszystko dobrze pójdzie to jutro nas wypiszą 🙂 Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
wróciłam z przychodni mega wkur............. 😠
najpierw prawie załatwiłam receptę na tabletki na tarczycę,
prawie, bo mam sobie po nią podjechac jutro, dzisiaj pani doktor siedzi sobie sama i już ludzi nie ma,
ale po receptę mam podjechac jutro 😠 i mówie tej babie w kartotece, że to dla mnie cała wyprawa jest, bo nie mieszkam na osiedlu, tylko dalej to stwierdziła, że mogę sobie przychodnię bliżej znaleźc

później poszłam do poradni K i tam w kartotece słyszę, że trzeba lekarza zapytac czy mnie przyjmie skoro nie chodziłam do nich w ciąży, szkoda że nie powiedzieli mi tego przez telefon, tylko usłyszałam że kartę będą zakładac,
wyczekałam się do lekarza, a pani doktor mówi, że skoro nie chodziłam do nich przez całą ciążę to powinnam sobie badania zrobic w szpitalu w poradni,
zapytałam w czym jest problem, bo chcę jedynie wymaz żeby zrobiła, a do badania sobie sama zawiozę prywatnie,
no ale problem straszny, bo nie do nich chodziłam, i w ogóle pytania do jakiego lekarza (nie wiem co to ją obchodziło)
i na całe szczęście że nie chodziłam do przychodni, bo jakby tak miała wyglądac każda wizyta to juz dawno bym urodziła, nie potrzebnie tam poszłam tylko cała chodzę ze zdenerwowania,
popołudniu podjadę do szpitala ale na izbę porodówki i może tam się ktoś zlituje i mi sam wymaz zrobi, chociaż wątpię, bo do poradni w szpitalu to znowu czekac będę musiała, aż nadejdzie poród

Marta z tym sprzątaniem to podobno jest tak, że przed porodem tak gniazdka wijemy 😁
tak że kochana torba spakowana? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Sms od Ilki:
Witamy Wszyskie Ciocie 🙂 Radzimy sobie z Jasiem, walczymy dzielnie z kupkami i pokarmem. Maleństwo jest raczej spokojne, denerwują go najbardziej obchody lekarzy 🙂 Jeśli wszystko dobrze pójdzie to jutro nas wypiszą 🙂 Buziaki!

fajnie że wszystko w porządku no i zobaczymy więcej zdjęc Jasiulka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już z Nikosiem wyspani 🙂 Za raz bierzemy się za zupkę pieczarkową PYCHA! 😉

Fajnie że u Ilki i Jasia wszystko dobrze, oby jutro udało im się wyjść! 🙂

Tosia to ciasto gdzieś już jadłam i jak dla mnie jest bombowe!!!! Szkoda że sama nie jestem najlepsza w wypiekach 😉

Ania ojj to zjadłaś nerwów, oni w tych przychodniach zawsze robią problem z niczego 😠

A co do czereśni to mi się już przejadły 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej a więc wczoraj byłam u gina, córcia waży 2920, mówił abym wytrzymała jeszcze tydzień i mogę spokojnie rodzic-spokojnie fajnie to brzmi 🙂, ale jak na razie nic nie zapowiada, abym miała rodzic, wszystko wskazuje na za 4 tygodnie, no i widziałam stópki cuuuuuudowne są 🙂, dziś pozałatwiałam różne sprawy i pora zabrac się za końcowe przygotowania i skompletowac w końcu torbę, dziś kupiłam jeszcze koszulę do karmienia, same jakieś dziwne były, no ale jedna mi się podobała, dobra a teraz zabieram się za czytanie co tam u Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...