Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Boże laski czytałam Was pół godziny. Od rana nie mogłam uruchomić komputera, nie wiem co się z nim dzieje 😠
Wy tak już się nie możecie doczekać kiedy na porodówce wylądujecie a ja Wam powiem że jak pomyślę o tym wszystkim to łapię doła, boję się cholernie pobytu w szpitalu i w ogóle mam jakieś takie dziwne obawy jak sobie poradzę z malutkim dzieckiem i z Frankiem. Kurczę przed narodzinami Franka to tylko nogami przebierałam żeby jak najszybciej się urodził, tak nie mogłam się go doczekać a a teraz mam wrażenie jakbym nie była jeszcze gotowa... I przez to mam mega wielki dół bo boję się że nie będę szczęśliwa jak maleństwo się urodzi i przez to wydaje mi się że jestem złą matką 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Karola Ty złą matką, no kto jak kto ale Ty? Przestań
każda z nas ma obawy, a wy mamusie które już mają bąbelki w domu na pewno większe, bo trzeba dwa a nawet trzy razy tyle ogarnąc 🙂
Ja to jestem jedna wielka chodząca obawa w tej chwili, chyba zmienię i na forum będę od dzisiaj obawa 😁
a obawiam się czy zdążymy z remontem, czy przetrwam poród (no chyba nie mam innego wyjścia), czy sobie poradzę z dzieckiem, czy będzie zdrowe i mogłabym tak wymieniac jeszcze do rana 🙂
Tak że proszę Cię przestań się zamartwiac 😘
to mówiłam ja OBAWA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

dziękuję dziewczyny za zyczenia lecą oklaski oczywiście 🙂
My już wróciliśmy z romantycznego obiado-kolacji mianowicei taka ochota mnie wzięła na pizzę ze zamiast do ekskluzywnej restauracji pojechalismy do Pizzy Hut 🤪 ☺️ cóż siła wyższa lepiej zjeść to co się chce niż ekskluzywnie 😁 😁 😁 tak to przynajmniej wszyscy szczęśliwi 🙂
Byliśmy ubezpieczyć auto i do 10 lipca będziemy szczuplejsi o jedyne 1782 zł 😠 🤨 cóż... ważne ze mamy na to jeszcze pieniądze 😉 no i oczywiscie musiałam się zdrzemnąć i jak poszłam spać o 12 to o 14 się zerwałam a syf w domu co nie miara a mąż już wracał z pracy cóż nie wyrobiłam się oczy kota ze shreka pomogły i nie było zdziwienia że nie zdążyłam 😁 😁 😁

Rosi kącik Zojki bajeczny 🙂 a powiedz ona sama w pokoju czy z Wami?

Karola każda ma myśłi że sobie nie da rady ale nie ma co od razu panikować zobaczyśz ze jak przyjdzie (Jasiulek nr 4?) 🤪 to wszystko się ułoży a Ty dasz sobie świetnie radę!!! Ja to się obawiam ze czegoś zapomniałam dla dziecka kupić 😉 bo np nie mam zadnych kosmetykó po za Oilatum 🤪 🥴 😁 😁 😁 ale z położną na czwartek się umówię to zapytam jej co i jak...

Super że Ilka już wyjdzie z Jasiulkiem to napewno Nas uraczy nowymi zdjatkami tak żebyśmy zazdrościły (oczywiście pozytywnie) i gnał na porodówki 🤪 🙃 🙃 😁 mój M to już co chwila powtarza zeby mała się urodziła bo go denerwują ciągłe pytania kiedy termin, ze to juz możesz rodzić, czy torba spakowana, czy już urodziła, kiedy ta Twoja zona rodzić będzie, kiedy ten urlop bierzesz itp., itd... mnie wkurzaja sms z pytanie i jak tam kulasz isę jeszcze czy już po...? 😠 😠 😠

Ania ło matko łaskę Ci robią ze wymaz pobiorą 😠 ale sama t5eż możesz sobie pobrać próbkę i zanieść do labo na drugim forum laski tak robiły!!! u mnie nie wyhodowano paciorkowca i innych pasożytów więc mogę bezpiecznie rodzić 🙃

Tośka ja poproszę kawałek na spróbowanie i nie ważne jak wygląda moze być nawet zmielony przez maszynkę byle składniki ok 😁 😁 😁 😁

Marta moze włączył Ci się syndrom wicia gniazda i mały się szykuje do wyjścia 🤪 wiec lepiej przygotuj torbę pod drzwi 🤪 😎 😁

Jutro muszę jeszcze ogarnąć półki z moimi rzeczami i mąż dokręci szufladę do łóżeczka i jestem (chyba) gotowa na przyjscie Kajusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Ania ło matko łaskę Ci robią ze wymaz pobiorą 😠 ale sama t5eż możesz sobie pobrać próbkę i zanieść do labo na drugim forum laski tak robiły!!! u mnie nie wyhodowano paciorkowca i innych pasożytów więc mogę bezpiecznie rodzić 🙃

a pisały może jak, bo nie chciałabym coś źle zrobic, to jakiś specjalny pojemnik jest,
a może pamiętasz co to za forum 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciasto mi tężeje 😁 Trochę górę zepsułam, bo na ubitą śmietanę położyłam za ciepłą galaretkę 😁 Ale to już nie moja wina, bo kupiłam zasraną tą co reklamują, że tężeje w 30 minut i powiem Wam, że była gorąca i już się grudy robiły 😁
A co do kolacji- jak narazie to banan i herbata 😁
Kasia, super że się randka udała 😁 Przecież nie liczy się gdzie, tylko z kim 🤪 Chociaż wątpię, że już koniec świętowania na dziś 😁 Masz powód żeby męża zmusić do części z 3S 😁
Ania, ale się uśmiałam z tej obawy. Jak mam się do Ciebie zwracac?! 😁
Karola, a Ty nie gadaj głupot, bo jesteś super mamą, a to że się OBAWIASZ o nową sytuację to przecież normalne! 😁 Każda z Nas będzie musiała odnaleźć się w nowej roli, a Ty to już wogóle podwójnie! 🙂 Dlatego Wszystkie jesteśmy super extra bohaterki i damy sobie radę! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
a pisały może jak, bo nie chciałabym coś źle zrobic, to jakiś specjalny pojemnik jest, a może pamiętasz co to za forum 😘

kupujesz specjalny pojemnik w aptece i do tego jest taki jak by długi patyczek do uszu i wkłąda się go do pochwy i tak pociera w koło tak o ścianki ociera później zamyka się go do tego pojemnika i zanosi do labo i czeka isę około tyg na wynik bo oni muszą sprawdzić w tym czasie czy się wyhodował czy nie. Bynajmniej tak to wyglądało u mnie to tak jak by czyszczenie uszu tyle że to pochwa 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Chociaż wątpię, że już koniec świętowania na dziś 😁 Masz powód żeby męża zmusić do części z 3S 😁

Tosia ta część już jest zamówiona 🤪 zaraz wychodzimy jeszcze do knajpki a wieczorem będą pióra latać z kołdry 😁 😁 😁 ☺️ 🤪 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
ania_p napisał(a):
a pisały może jak, bo nie chciałabym coś źle zrobic, to jakiś specjalny pojemnik jest, a może pamiętasz co to za forum 😘

kupujesz specjalny pojemnik w aptece i do tego jest taki jak by długi patyczek do uszu i wkłąda się go do pochwy i tak pociera w koło tak o ścianki ociera później zamyka się go do tego pojemnika i zanosi do labo i czeka isę około tyg na wynik bo oni muszą sprawdzić w tym czasie czy się wyhodował czy nie. Bynajmniej tak to wyglądało u mnie to tak jak by czyszczenie uszu tyle że to pochwa 🙃 😜

Ania, ja też tak miałam. Gin włożył mi ten paczek do pipki i pokręcił, później w takie opakowanie jak od strzykawki i musiałam z tym paradować do przychodni, bo oddawałam dopiero położnej, bo oni do jakiegoś swojego labo oddają, tak samo miałam z tym jak pobierali mi stopień czystości pochwy (nazwa badania jest po prostu zabójcza 🙂 ), tyle że za gronkowca płaciłam 4 dychy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
tosiaa napisał(a):
Chociaż wątpię, że już koniec świętowania na dziś 😁 Masz powód żeby męża zmusić do części z 3S 😁

Tosia ta część już jest zamówiona 🤪 zaraz wychodzimy jeszcze do knajpki a wieczorem będą pióra latać z kołdry 😁 😁 😁 ☺️ 🤪 🤪 🙃

Czytałam, że finał w środku może popędzić Kajkę 😁 Więc trzymam za Was kciukersy 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja torba juz spakowana , wiec mysle ze bardzo mnie porod nie zaskoczy :P

dziewczyny chyba czeka mnie bezsenna noc, bo wlasnie sie obudzilam po tym ja na chwilke sie polozylam po obiedzie... 😁

jade do kolezanki jak cos to bede pozniej 🙂 tylko nie wiem czy nie bedziecie juz sobie smacznie spaly 🙂 milego wieczorku i nie rodzic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Czytałam, że finał w środku może popędzić Kajkę 😁 Więc trzymam za Was kciukersy 😁 🤪

toż to nawet lekarz Nam powiedział wiec zaczniemy działać co by skutecznie wykurzać małą co prawda nie liczę że to Nam coś da ale nóz widelec moze będzie przyjemne z pożytecznym 🤪 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...