Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agatka168 napisał(a):
tosiaa napisał(a):
Agatka, ja grzecznie w kolejce 😁 Teraz Twój czas 🤪


ta moja niespodzianka sie zabardzo nie spieszy jak narazie... przynajmniej nic nie czuje 😞

Jak Cie złapie to normalnie będą pioruny walić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia Ty chyba w innej strefie klimatycznej mieszkasz niż ja bo u mnie na burze się nie zapowiada jedynie co to słońce zniknęło i trochę wiatru w polu się pojawiło 🤪 😁 ale nie powiem bo marzy mi się taka burza na godzinę z ochłodzeniem do 22 stopni 🙃 🙃 🙃

Fajnie już kolejna mamuśka rozpakowana to teraz jakaś dziołuszka to moze ja ja ja 🙂 czy jest jakaś dziewuszka przede mną? Może u Agatki a z wiadomych?

Tosia to musisz na migi się z ginkiem porozumiewać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE DLA CIEBIE KAMIS 🙂 🙂 szybkiego powrotu do domku i napisz jak było!

Agatka nie strasz tym przenoszeniem i wywoływaniem bo na samą myśl mi się słabo robi 😉
ja dzis umieram tak goooooorąco!!! 29st. C w salonie 😞 😞 zastanawiam w co sie ubrac do gina i najchetniej poszłabym w majtkach i przewiewnej koszulince 🙂 ale to chyba zbyt ekstrawagancko ☺️ 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morskooka ja nie strasza bo sama nie chce :/ zeby mi wywolywali...

Kasiuleczek ja Ci ustapie miejsca w kolejce bo teraz na dziewczynke czas 🙂 a my jakos chlopca bysmy bardziej chcieli... ale co bedzie to bedzie.. a wogole pisalas, ze lepiej jak bys urodzila teraz to twoj m by mial urlop... a u nas niema tego problemu bo dostanie urlop jak tylko zaczne rodzic... bo nikt u mojego sie na urlop nie wybiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to 4 lipcóweczki rozpakowane 😁
Która następna? 😁

Strasznie gorąco, ale to chyba nic nowego 🙂,
jedziemy po farby bo znowu brakło 😞 no i założyłam spodenki i tuniczkę, stanęłam przed lustrem, umarłam ze śmiechu i przebrałam się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasialeczek podeslij do mnie tego deszczyku troche bo umre zaraz taki upal...
a musze jechac na miasto i do kolezanki, chcialam sobie kupic jakies japonki bo mi nogi normalnie w zadne buty nie chca wejsc 🙂

jeszcze nas kilka zostalo w dwupaku 😜 ja tez ciekawa jestem ktora nastepna bedzie 🙂
ja bym sie chetnie zglosila na ochotnika 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...