Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

czesc Kobietki 🙂
sorki ze nie odezwalam sie wczoraj ale pozno wrocilam i nie mialam sily, a maz film jakis zaczal ogladac na kompie.
wizyta u gin bez zadnych rewelacji, ktg wyszlo idealnie, niestety zadne skurcze sie nie pisaly...maly uparty po tatusiu nie wiem kiedy wyjdzie... mam dwa razy w tygodniu jezdzic na ktg
a i powiedziala mi jeszcze ze szyjka sie skrocila troch, tylko nie wiem co znaczy troche 😜
Kasia super ze juz lepiej z Toba i czekamy na Ciebie i na Kaje, moze bez malej nie wyjdziesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moj maz na swoja mame juz nie ma slow tyle przykrosci co nam wyrządziła przez 6 wspolnych lat to glowa mala... zawsze mnie pociesza i mowi ze on juz jej nie zmieni albo ze on sobie jej nnie wybieral... staram sie nie przejmowac ale te jej slowa czasem bola i to bardzo 😞 😞 moze jestem dla niej obca ale w koncu nosze jej wnuka a i tak jak sie Bartek urodzi to bede najgorsza bo tesc bedzie szczesliwym dziadkiem i bedzie chcial malego odwiedzac.

Ja mecze meza co wieczor i nic jade dzis po olejek!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj maz na swoja mame juz nie ma slow tyle przykrosci co nam wyrządziła przez 6 wspolnych lat to glowa mala... zawsze mnie pociesza i mowi ze on juz jej nie zmieni albo ze on sobie jej nnie wybieral... staram sie nie przejmowac ale te jej slowa czasem bola i to bardzo 😞 😞 moze jestem dla niej obca ale w koncu nosze jej wnuka a i tak jak sie Bartek urodzi to bede najgorsza bo tesc bedzie szczesliwym dziadkiem i bedzie chcial malego odwiedzac.

Ja mecze meza co wieczor i nic jade dzis po olejek!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no walsnie 9 miesiecy to duzo ja bym juz z checia wypchnela z siebie tego mojego malego szkraba ale on sie nie daje, chyba zdaje sobie sprawe jak tu goraco i stwierdzil, ze pierdzieli taki interes po ma wychodzic na taki upal posiedzi w brzuchu az sie ochlodzi... 😁
wlasnie pije sobie inke z mleczkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Ilka, a dajesz Jasiowi herbatki wogóle?
Ja nie mam kupionych narazie, i wogóle laktatora nie mam, bardzo się przydaje? 🙂


Tosia ja kupiłam rumiankową Hippa, bo był raz taki marudny że szok, wydawało mi się że pic mu się chce a ja nie wyrabiam z produkcją pokarmu ale wypił tyle co kot napłakał.
Laktatorem pobudzałam pokarm w szpitalu, bo miałam bardzo mało i później raz w domu jak już był nawał to odciągałam. Czyli w sumie dwa razy go użyłam. Ale zamierzam odciągać jak będę chciała gdzieś wyjść, lepiej jak go ktoś dokarmi moim skoro mam a nie sztucznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

My dzisiaj mamy Tatę w domu także rodzinnie od rana 😉 Teraz (w najgorszy gorąc.. bardzo mądrze) Mężul poszedł kosić trawę, Nikoś usnął a ja muszę odpocząć.. udało mi się AŻ odkurzyć, pościerać kurze, umyć kibelek i umywalkę 😁 Przed ciążą robiłam 3 razy tyle i jeszcze miałam siły a dzisiaj padam! 😁

Kasialeczek dobrze że lepiej się czujesz 🙂 A jak czop odchodzi podbarwiony krwią to myślę że jednak wyjdziesz z Kają 🤪 🙂

Aniu żal mi Ciebie Bidulko 😘 😘 Mężul faktycznie bezmyślnie się zachował.. może traci głowę przez zbliżający się poród, bo nie sądzę żeby normalnie aż tak ciężko byłoby Mu pomyśleć 😮
A co do kolorów farb to może właśnie zieleń, pomarańcz albo fiolet?

Daria współczuję teściowej.. Jaka zołza że ten samochód akurat teraz chce odebrać 😠

Tosia i jak efekty jeżdżenia na szmacie? 😁 Bierze Cię coś? 😁
A co do laktatora to dla mnie był bardzo przydatny przy Nikosiu 🙂

Ilka rady teściowej bezcenne.. najlepsza ta z herbatką 😁 😁

Marta najważniejsze że wszystko jest ok 🙂 Choć szkoda że jeszcze nic Cię nie bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny umieram 🙂 poodkurzalam kurze poscieralam i randke z mopem odbylam, mam nadzieje ze ruszy to mojego dzidzie i zechce juz wyjsc 😜

a jak nie to w poniedzialek zaopatrze sie w ten olejek i tez nie zawaham sie go urzyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie licze ze wyladuje na porodowce hihi w sumie termin mam na jutro 🥴 😁 😁 😁


a jak nic sie nie ruszy to w poniedzialek ide szukac tego olejku moze w szkocji go kupie i od razy cala buteleczke wypije naraz 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Wczoraj w nocy myślałam że umieram, było tak duszno u nas w domu że nie mogłam oddechu łapać, po burzy wystawiłam łeb za okno, myślałam że będę spać na balkonie, a jak się schowałam z powrotem do mieszkania to fala ściana gorącego powietrza we mnie buchnęła! Ja pierdziele co się porobiło z tą pogodą??
Dziś od rana przyjechała mama i umyła mi wszystkie okna 🙂 ja pomyłam szafki w kuchni, drzwi i dopakowałam torbę do szpitala, spakowałam Franka i pożegnałam się z domkiem jeszcze jako w dwupaku. Do poniedziałku siedzimy u rodziców. A jutro piję olejek rycynowy (już się zaopatrzyłam).

Daria współczuję Ci szczerze teściowej, miałaś pecha trafiając na taką podłą małpę, no ale teściowej się nie wybiera tylko męża... A z tym samochodem to postąpiła tak, że aż szkoda słów, dziecinada!!
Ania Tobie też nie zazdroszczę złego samopoczucia spowodowanego zachowaniem i bezmyślnością męża, jest pełno roboty a on Ci jeszcze dokłada niepotrzebną! Mam nadzieję, że do końca tyg uporacie się z remontem i całym bałaganem 🙂

Ale macie wszystkie już napinkę na poród 🤪 ale nie dziwię się Wam i życzę wszystkim skurczów i odejścia wód !!!!!!
Mi mógłby chociaż czop zacząć troszkę odchodzić bo coś mi się wydaje że lekarz w poniedziałek to mnie jeszcze do chałupy wyśle spowrotem 🥴 kompletna cisza u mnie, tak jak u was...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka u mnie już lepiej... opuchlizna z wargi już zeszła i guzek siepomnijeszył... 😎 jak nic isę nie będzie działo to w poniedziałęk wyjdę ale wolała bym żeby mnie ruszyło coś i wyjść z Kają skoro już tutaj jestem... 🙃 kurde skurcze pojawiają mi się ci jaiś czas ale zaraz znikają 😠 w poniedziałek kupię olejek jak wyjdę stad to moze we wtroek wrócę 😜 🤪

Ilka rady tesciówki bezcenne masakra ja tez zamierzam uzywać laktatora do wyjść z domu a ktoś ją zawsze z butli nakarmi a nie sztucznym

Karola ciesz isę ze masz rodziców i dom bo w meiszkaniu to masakra... a ci będzie jak Cię złapie poród w nocy z niedzieli na poniedziałęk tez zrobią Ci cc wcześniej?

Kinia to odpoczywaj bo później ciężko będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...