Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karola macie prześlicznego Synka!!! 😘 A jak sobie śpi słodziutko.. rozpływam się 😁 A zdjęcie jak ssie cycusia najpiękniejsze, cudowny widok który doprowadza mnie do łez.. Od razu przypomniał mi się malutki Nikoś a tu za chwilkę drugi będzie przy cycusiu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Już mi lepiej, mąż dzwonił że pojedzie do elektrowni spróbuje to na raty rozłożyc
a do babci z rachunkiem on pójdzie, ja nie chcę się denerwowac
Ją stac żeby jechac na wakacje, a mnie przestaje byc stac na dziecko, jak tak dalej pójdzie.
Z wodą też mamy jazdy, przy wodomierzu powiesiłam kartkę i spisuję licznik co dwa dni,
tak żeby widziała że to robię, po tym jak w maju przez tydzień poszło 9 metrów wody 😮
a normalnie mamy koło 22 metrów zużycia przez 2 miesiące i nic więcej z wody nie korzystałam wtedy, więc nie wiem skąd takie zużycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek Amelka dobrze nawet dala mi dzis w nocy pospac od 4 do 8 sie nie obudzila na jedzenie 😮 😮 a ja bylam tak zmeczona ze dobrze mi sie spalo..

Kinia oddaje oklask 🙂 i rozumiem cie ze spaniem ja spie kiedy mala spi praktycznie 🙂

Kasialeczek ja jem wszystko niemam zadnej diety i malej nic niejest wczoraj mialam na obiad np. ziemniakczki, piers z kurczaka zawijana w bekonie i brokol. Polozna mi mowila, ze mam jesc wszystko co jadlam wczesniej i nie robic zadnej diety ale zebym np w jeden dzien nie zjadla kilo truskawek tylko troche.
Sutki mi tez poranila az bola 😞


Ania wspolczoje rachunku zwlaszcze teraz kiedy kazdy grosz sie liczy

karola zdjecia Stasia sliczne 🙂 ja tez jakos malo zdjec robie, ale to chyba brak czasu....




🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny...u mnie tez cisza bylam dzis na ktg i poprostu zero skurczy, mam jeszcze zapis w czwartek i w sobote w szpitalu a jak sie nie ruszy to w poniedzilek mam sie zglosic do szpitala.Pogoda u mnie tez do d......i do tego taka seena jestem ze ledwo co wrocilam autem z miasta.Rosi pewnie ze myslimy o wszystkich rozpakowanych mamusiach i ja ciesze sie zawsze jak wstawicie nowe fotki albo piszecie jak tam po porodzie i w ogole jak sprawdzaja sie wszystkie wczesniejsze rady i jak radzicie sobie ze wszystkimi obawami.Dlatego jeszcze raz pozdrawiam nasze mamusie 🙂 🙂Rosi widze ze malej jest naprawde wygodnie w huscie ja wczesniej o tym nie myslalam ale jak mowisz ze to super rozwiazanie to musze sobie tez taka kupic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosi ja też właśnie muszę kupić taką chustę, świetna sprawa 🙂 Tylko boję się że jak moja teściowa i mama zobaczą Małego w niej to się przeżegnają! 😜 bo dziecko takie jakby skulone w niej... 🙂

Kinia narazie mąż ma jeszcze tydzień wolnego więc siedzi z nami a później to już będę sama z dwójką dzieci. Ale mam nadzieję że jakoś sobie poradzę. Co do tej fasolki to czytałam wszędzie że młodą szparagową można bezpiecznie jeść więc zjadłam 🙂 Teraz chapnęłam brzoskwinię i zobaczy czy coś się będzie dziać. Oooo budzi się 🙂 idę dać cycusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Smerfetka już chyba nie będę miała wyboru, jutro idę na masaż szyjki i jeśli w nocy samo się nic nie wydarzy (bo podobno bo kilku godzinach występują skurcze) to w czwartek mam skierowanie do szpitala (odbieram jutro u gin) i nie wiem czy to się wiąże z tym, że już wywoływać będą czy po prostu mam leżeć i czekać jeszcze do piątku jak nic się nie ruszy 🥴
Sama się pogubiłam!!!!!!! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasielaczek ja tak jak Agatka jem wszystko tyle, że po trochu te ryzykowne, już to pisałam z resztą 🙂

Kinia dzięki za wątek na mamusiach, to ja nie mogłam założyć, wyskakiwał mi nowy post jak wciskałam nowy wątek. Także zapraszam rozpakowane Panie tam, bo żadna prawie nie daje rady czytać na bieżąco i mijamy swoje odpowiedzi. A wierzę, że lada dzień przeniesiemy się tam wszystkie a ten wątek umrze śmiercią naturalną 😉

Karola ja też myślałam, że teściowa to zawału dostanie i ją przypadkiem w sklepie spotkałam i miałam wrażenie, że nawet nie zauważyła, że mała jest w chucie 🙂

Tosia, Monika czyli u Was już bliżej niż dalej 🙂

Ale wiecie co? Jest się zmęczonym, niewyspanym i w ogóle, ale jak się dziecko do Was uśmiechnie to wszystko się przestaje liczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...