Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Hej, dawno mnie nie było, tęskniłyście za mną troszkę? 😜

Nie było mnie bo do dzisiaj byłam "niewidoma"
Nie myślałam że to zderzenie mojego oka z łokciem Frania będzie tak poważne, w nocy złapał mnie okropny ból i potworne łzawienie. Rano przed 8 już pojechałam zapłakana do okulisty i mam erozję rogówki i starcie nabłonka oka 😞 dostałam maść, żel i krople do oczu z antybiotykiem. I od wtorku do wczoraj chodziłam cały czas z opatrunkiem na oku i nic nie widziałam. Teraz jest już lepiej, ale pierwszego dnia to myślałam że z bólu po ścianach będę chodzić.
Najgorsze że jak raz doszło do erozji rogówki to to dziadostwo powraca nawet co kilka dni 😞

Nie czytałam was, także nic więcej nie napiszę.Nie jestem w stanie nadrobić kilkudziesięciu stron bo moje oko jeszcze nie jest aż tak sprawne.Ominęło mnie coś ciekawego??
Teraz postaram się być na bieżąco


Karola szczerze współczuje, ja parę lat temu przejechałam sobie paznokciem po oku (a mam długie paznokcie) i zdarłam sobie dosyć dużą ilość rogówki - palec mi wystrzelił jak rozprawiałam się z moimi młodzieńczymi pryszczami 😞 ponad tydzień chodziłam z opatrunkami i powiem że na prawdę strasznie to boli, a otwarcie oka na początku graniczyło z cudem.. ale na szczęście się wszystko zregenerowało i teraz nie mam żadnych z nią problemów.. najgorsze już za Tobą. Wygoi się! Oklask dla Ciebie za Twój ból.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam mamuski...to sie zalamalam ta waga ja waze juz 79 kg a zaczelam z waga 72.6 no to chyba jestem w czolwce 😜 ja juz sie boje co bedzie na koncu chyba musze juz pomyslec o diecie 😎szkoda ze u mnie wszystko idzie w pupe i uda bo brzuszek mam nie zaduzy...dla dzidzi jeszcze nic nie kupilam rozgladam sie i niestety wszystko musze kupic bo na spadek po kolezankach, siostrach nie mam co liczyc 🥴nik nie ma malych dzieci
witam serdecznie nowa kolezanke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola tęskniłyśmy tęskniłyśmy 🙂 ciesze sie ze jesteś już z nami, mam nadzieje że oko szybko sie wygoi i nie będzie nawrotów 🙂 oklask dla Ciebie 🙂
Morskooka my podobnie jak Wy mieliśmy dylemat i też wybraliśmy mieszkanko bo: 1. pracowaliśmy na delegacjach i ciężko byłoby dopilnować budowy (nie mogliśmy liczyć na rodzinę) 2. wygoda mieszkania blisko wszystkiego wygrała 😁 i również za parę długich latek, jak już dzieciaki będą mogły samodzielnie dojeżdżać do szkół pomyślimy o budowie domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.

U Nas zarówno noc jak i dzień MASAKRA!!! Nikoś chory, ma 38,6 gorączki 😞 Od rana ciągle śpi i budzi się z płaczem 😞 Nic nie jadł (mleko w nocy tylko), napił się trochę. Udało Nam się przebrać Go, zmierzyć temp. i podać Ibum.. ale było ciężko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola a ja właśnie niedawno tak sobie myślałam, że dawno Ty się nie odzywałaś i Alicja. Mam nadzieję że oko szybko się zregeneruje i wrócisz do formy, zdrówka życzę 🙂
Kinia Twojemu Synkowi również. Dzieciaczki tak się męczą przy chorobie, biedactwa 🤨 A teraz taka pogoda ma być w kratkę, że pewnie wszystkie zarazki i bakterie odżyją 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej Kinia biedny ten twój Nikoś, dużo zdrówka dla niego! 🙂 🙂 🙂 a ma jeszcze jakieś inne dolegliwości?

Widzę, że piszecie o mieszkaniach i domach, jejku jak ja bym chciała mieć domek... ale to tylko marzenie, nie wiem czy kiedykolwiek się spełni.Póki co mamy mieszkanie które dostaliśmy od rodziców i to musi nam wystarczyć. Może za kilka lat jak ja pójdę do pracy to uda nam się wziąć jakiś kredyt i zmienić mieszkanie na większe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie 😉 jestem tu "NOWA'', od dzisiaj 😉
Postanowiłam poszukać lipcowe mamusie no i się udało 😉 Tez mam termin porodu na połowę lipca 2012.
Więc będzie o czym rozmawiać 😉 Pozdrawiam wszystkie Panie i liczę na ciekawe konwersacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Anno na forum 🙂 coś sobie źle poustawiałaś bo wychodzi na to że jesteś w 40 tyg ciąży i właśnie rodzisz 😁 🤪
Kinia gorące uściski dla Nikosia, mam nadzieje że szybko wróci do zdrowia 🙂
Ilka słusznie- zaczyna nam sie robić powoli wiosennie a wirusy i bakterie lubią taką pogodę więc musimy sie lepiej ubierać i bardziej o siebie dbać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Dziewczyny za troskę. Nikoś wstał o 13.15!! 🤪 W super humorze, z mega apetytem 🙂 Oczywiście zdrowy nie jest ale gorączka spadła to jest Mu lepiej 🙂

Karola Nikosiowi cieknie wodnisty katar i trochę kaszle (sucho).

Witaj Anna wśród Nas 🙂

Temat domów i mieszkań.. Ja całe życie mieszkałam w domu, najpierw z Rodzicami, teraz w Naszym i inaczej sobie nie wyobrażam 🙂 Nie ma to jak wyjść rano na ogród w piżamie i delektować się słońcem, śniadanko czy obiad na polu no nie wspomnę już o grillu czy ognisku 🙂 🙂 🙂 Ja po prostu nie nadaję się do bloku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 😁

kinia to zupelnie tak jak janie wyobrazam sobie mieszkania na bloku bo tez moj dom rodzinny jest doc duzy.

jak sie dzis czujecie??
mnie kregoslup odpada normalnie szok, ale taki juz urok 😁 ciazy i mojego braku dysku.
wczoraj w nocy mnie bol obudzil a dzidziowi to sie chyba pory pomylily :P bo bylam taaka glodna i musialam cos wsunac niestety.
narazie jestem padnieta po pracy masakra pogoda - cieplo ale ponuro jak w anglii ;/
ii jestem w trakcie obiadku 😁 czekam az mi sie mieso rzmrozik haha a maz za 30 min bedzie lekkie opoznienie 🙂 moze przezyje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też powoli zbliża się pora obiadowa, a dziś mam łososia w sosie koperkowym (jedna ryba, którą toleruję w ciąży). Pychaaa 😁
Anna witamy na forum 🙂
W weekend będę miała gości, więc nie wiem czy znajdę czas na pisanie ale w niedzielę wieczorkiem odrobię pracę domową i poczytam Was 😁 Mam nadzieję że to nie będzie 30 stron! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Karola to współczuję 😞 Oby szybko oko wróciło do normy, bo zaległości na forum sobie narobisz ogromnych 😉
Cieszę się, że muzyczka się spodobała 🙂 Polecam szczególnie Canon D na dobry początek dnia.
Tak się dziś zasłuchałam w tej muzyce klasycznej, aż córcia zaczęła tańczyć mi w brzuchu 😁 mówiłam, że do tego się nie tańczy a ona swoje 😉

ilka ten łosoś brzmi przepysznie, chyba mam pomysł na następny piątkowy obiad. Ja dziś miałam danie włoskie, makaron z marchewką i tuńczykiem, śmierdziało mi w całym domu ale mąż przepada to od wielkiego dzwonu mu zrobię, ja tego nie lubię 😠. Ja się pocieszyłam plackami ziemniaczanymi.

Idę się chyba troszkę położyć, a na kolację zrobię gofry 😜 Jejku ja ciągle o jedzeniu.

Smerfetka mamy taką samą wagę, ja też z tych cięższych 😉 Zaczynałam z 73kg a teraz już się 78 czasem pokazuje 😞 Na szczęście na razie wszystko w brzuszek idzie, a muszę wstawić nowe zdj brzucha bo już nie mam się co martwić, że za mały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam klasyke ilka i musze sie nastawic na relax w weekend zobaczymy czy sie maluszkowi spodoba 😁
narazie slucham to co zawsze ale chyba pora zaczac cosinnego. a teraz lece kontynuowac moj obiad brrr... a nie chce mi sie najchetniej spac bym poszla 🙂 zagladne pozniej pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No no co do wagi to ja byłam przodująca na początku bo zaczęłam z 74 a teraz mam 66,3 🤪
Dzisiaj na obiadek teściu zrobił ryż z truskawkami i wsunęłam już cały 🙃.
Byłam w pracy wszyscy mnie wygłaskali po brzuszku a Martynce chyba sie nie podobało bo kopała mnie nie lubi ciotek moze fałszywe 😮

Kinia oby Nikos szybciutko wrócił do zdrowia ucałuj od forumowej ciotki 😘

Karola no to faktycznie Cię synek urządził: woohoo: najważniejsze ze już najgorsze minęło 🙂

Dziewczyny pije któraś duphalać? Działa? bo u mnie musze powiedzieć że działą tylko przez to nie mogę "motylków" utrzymać ☺️ ☺️ ☺️

chyba idę sie położyć na chwilkę bo coś zmęczona jestem dzisiaj pogoda typowo do spania lub baru ale ze piwa nie mogę to wybieram spanie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monikas ja czytałam, że nie ma co się zmuszać do innej muzyki, bo jak mamie się nie podoba to maluszek czuje i też jest nie zadowolony. Więc słuchaj tego co Ci sprawia przyjemność i dzidziek będzie szczęśliwy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Duphalac a co to takiego?????? 😆 😆 😆

Rosi ty ważysz ponad 70kg? Jejku na zdjęciu gdzie pokazałaś brzuszek (to robione w lustrze) wyglądasz bardzo szczupło wręcz chudo! Od razu pomyślałam jaka chudzinka a niej 🙂

Ja się dowiem dopiero za póltora tygodnia ile przytyłam. Ale czuję że jest kilka kilo na plusie bo widzę że boczki mi znów urosły 😠

A ja dziś na obiad rozmroziłam fasolkępo bretońsku, a jak już zjedliśmy to teściowa przyjechała z kluskami z serem 😁 i jestem mega objedzona.Do tego na deser zrobiłam panna cotta, nic szczególnego, więcej tego nie kupię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowe brzuszki na forum 🙂

U nas cały tydzień od 8 do 16tej wiercenie słychać, w bloku w którym wynajmujemy mieszkanko wymieniają na wszystkich 10 piętrach płytki i tak kują i wiercą.. że mam nadzieje że dzidziuś nie przyzwyczai się za bardzo do tych dźwięków 🙂 W niektórych tych gazetkach dla mam piszą że jak się dzidziusiowi czyta bajeczki i to potem po porodzie on je kojarzy i czuje się bezpieczniej. Ale chyba się nie skuszę tylko poczekam aż się mały urodzi i wtedy zastartuje z bajeczkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morskooka napisał(a):
Witam nowe brzuszki na forum 🙂

U nas cały tydzień od 8 do 16tej wiercenie słychać, w bloku w którym wynajmujemy mieszkanko wymieniają na wszystkich 10 piętrach płytki i tak kują i wiercą.. że mam nadzieje że dzidziuś nie przyzwyczai się za bardzo do tych dźwięków 🙂 W niektórych tych gazetkach dla mam piszą że jak się dzidziusiowi czyta bajeczki i to potem po porodzie on je kojarzy i czuje się bezpieczniej. Ale chyba się nie skuszę tylko poczekam aż się mały urodzi i wtedy zastartuje z bajeczkami 🙂
możesz mu śpiewać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!!!
A ja juz myslalam ze tylko ja zaczelam od takiej wagi 73 kg obecnie 69 kg Bo na poczatkku bardzo wyniotowalam kilka, kilkanascie razy dzienie hehe a teraz staram sie nie przytyc za szybko ale jak juz mam na cos ochote, to zadna sila nie jest mnie powstrzymac a moj narzyczony tylko mowi mysisz jesc jestes w ciazy 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...