Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ja dziś z mężem na kanapie miejsce wygrzewam 🙂 Brat z rodzinką wrócił do Anglii więc zamieszanie się skończyło, mąż się śmieje, że w końcu znowu zacznę gotować bo tak to non stop u rodziców siedzieliśmy 🙂

U mnie też szaro-buro, wymyślamy właśnie co by tu zjeść specjalnego na kolację hmmm....
Wczoraj wieczorem napiłam się herbaty z miodem to jak się małą rozszalała to jakbym ośmiornicę w brzuchu miała 😁 ilość stópek mi się nie zgadzała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak Wam mija niedziela?
Jutro do pracy eh po tygodniu byczenia się będzie ciężko 🙂 ale damy radę 🙂
U nas też w pewnym momencie zrobiła się taka zamieć snieżna że hohho.. ale momentalnie mineło.. to już taka marcowa pogoda chyba 🙂
rosi - moj maluch się rozszalał jak mu puściłam mozarta.. chyba muzyka poważna mu nie leży.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po weekendzie 🙂 Zostawić Was na dwa dni i już tyle zaległości 😉 Nie pamiętam wszystkiego o czym pisałyście, miałam chyba z 20 stron 🙃

Tosia, przykro mi że takie rzeczy Cie spotkały. Trafiłaś na nieodpowiedzialnego faceta (i tacy niestety chodza po świecie 😠 ), ale dobrze że masz oparcie w bliskich. Jak dla mnie, to jesteś bohaterem. Nie wiem jak sama zachowałabym sie w tej sytuacji, tzn dzidziuś na pewno pojawiłby sie na świece bez dwóch zdań, ale nie wiem jak moja psychika by to zniosła, bo do tych silnych kobiet nie należę. Czasami załamują mnie najprostsze problemy. Życzę i dużo siły i wiary, ze wszystko dobrze się ułoży 🙂 🙂

Narobiłyście mi ochoty na zakupy, w tym tyg pewnie gdzieś sie wybiorę 😉

W weekend była u nas kuzynka męża i obiecała mi małą wyprawkę dla mojego mężczyzny 😁 Ma do oddania kilka rzeczy po swoim synku (nosidełko, rożki, przewijak, trochę ubranek), tylko teraz trzeba po to pojechać a blisko nie mamy niestety 🤨 Ale miło że coś dostaniemy. Na więcej nie liczę, bo nie mamy małych dzieci w rodzinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się objadłam, wymyśliliśmy wspólnymi siłami z mężusiem moim tortille z krewetkami, wiecie, że nawet niezłe. Pierwszy raz krewetki robiłam 😮 Pęknę zaraz a najgorsze, że i tak mam jeszcze ochotę na różne dziwne rzeczy 🥴

Ja żeby się nie nudzić to od jutra zaczynam planowanie sprzątania na święta, bo to już tylko trochę ponad miesiąc. Znając mnie to zanim się z wszystkim uwinę to tak akurat będzie 🙂

Nie wiem jak Wy ale ja już wiosnę czuję w powietrzu mimo tego śniegu dziś, rozpuścił się więc jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Boże dziewczyny, ale mam ochotę na ciepłe parówki z musztardą 🤪 !!!!!!!!


Nic nie mów ja od wczoraj mialam taką ochotę na pieczone ziemniaczki z przyprawami.. że jak dziś sobie zrobiłam takie z piekarniczka to kolacji już chyba po tym obiadku nie zmieszczę 🙂
A parówki uwielbiam.. choć wiem że nie są najbardziej wartościowym produktem 🙂

Ach.. Fajnie Ilka że już w trochę będziecie zaopatrzeni my musimy się sami zaopatrzyć. No oprócz wózka bo wózek kupuje dziadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no jakie tu zachcianki dookola 😁 ja dzis mialamknedle ze sliwkami a na jutro nalesniki ze szpinakiem serem i wedlinka w srodku mniaam....

a ja znow dzis jestem padnieta bo bylismy na dluugim spacerku i wiecie co dokucza mi teraz kregoslup w dolnej czesci jak cholera jak za duzo stoje lub chiodze i mimowolnie wyginam sie jakos tak dziwnie 😁 tez tak macie? brzuch do przodu i jazda haha.
jutro do pracy nic gorszego ale juz nie dlugo. to do jutra dziewczynki ja juz dzis pojadlam truskawek moze nie bede juz glodna przed spaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
co do fast foodów to ja uwielbiam zwlaszcza big mac'i z mcDonalds 🤪 ale w ciązy pozwalam sobie sporadycznie bardzo bo wolę jednak dać Córci jakieś jabłuszko albo pomidorka, zawsze to zdrowiej 🙂
ochotę na parówki mam meeeeeega od samego początku ciąży i jem je często gęsto i w dużych ilościach, wiem że też średniej jakości jest to pożywienie ale znalazłam takie co niby mają 93% mięsa z szynki i sobie nimi dogadzam 🙂
A mój Maluszek ogólnie sie ostatnio bardzo rozwiertosił czy jem, czy chodzę czy śpie, mam wrażenie że Mała nigdy nie śpi 🤪 strasznie sie cieszę bo uwielbiam te jej kopniaczki, ale mam nadzieje że po narodzinach zmieni jej sie tryb o 180 stopni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie tez dzis wzielo na truskawki.....i wlasnie zajadam z ryzem...mniamniam.co do fasfoodow to nigdy nie bylam ich fanka i nigdy nie jadlam hamburgarow ale teraz to jak jak nakrecona jem je z ochota i powiem wiecej wczesniej jak nie moglam nic jesc bo wszystka zwracalam to tylko hamburger mi wchodzil z cola....wiemwiem to straszne ale zawsze lepiej to niz nic.teraz mam w mojej diecie duzo owocow i warzyw ale hamburger raz w tygodniu musi byc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorem ja byłam ze znajomymi w knajpie teraz i zjadłam tortillę 😁 z kurczakiem, ogóreczkie, pomidorkiem, kapustką pekinską i sosem lekko ostrym pychotka 🤪 zjadła bym więcej ale póxniej mam problemy nocne 😞 tzn brzuch mi twardnieje na noc i źle się czuję 😞
a jutro będą naleśniki z frużeliną z borówek amerykańskich i zwykłych mniam już maz się dopomina od 2 miesiecy ( w tedy kupiłam fruzeline) i do trgo będą dl amnie z bananem i nutellą 🤪 ale będzie obzarstwo haha

Ja jak poczuję się lepiej to idę na zakupy ale nie ciuszkowe tylko łóżeczkowe czyli pościele poszewki i inne gadżety ( mama daję kasę to trzeba kożystać co by się rozmyśłila 🤪 ) hihi a bratowa przylatuje i wiecie co trochę dziwna jest jak się doweidziała o ciąży to zaoferowała ze da wyprawkę po swojej córce ona urodziła w czerwcu 2010 to akurat na sezon by nam się ciuszki zgadzały a teraz mi napisała ze kupi nam kilka nowych rzeczy i tyle 🤢 a po tamtych nie ma śladu... ale szwagierka ma przynieść wszystko po swojej córce urodziła styczeń 2011 więc sporo bedzie no i po mojej siostry córce też tam jest bo jej dawałam więc i tak dużo mieć będe wiec smoczki butelki tetrę kosmetyki moze powoli szukać promocji. Wiece bratowa teraz dopiero zużyła ostatnią paczkę chusteczek któe kupili na wyprawkę bo promocje były typu przy zakupie 6 drugie tyle gratis to po kilka kupowali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już ze dwa tyg szukam knedli z truskawkami i nic 😞 wszędzie tylko pierogi a mi się tak knedle marzą 😞 Idę spać może mi się chociaż przyśnią 🙂 🙂
Dobranoc dziewczyny, do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny widzę że niepotrzebnie zaglądałam przed spaniem 😁
4 strony czytania o jedzeniu 🙂 i co mam iść teraz jeść? 🙂 tak przed spaniem?
tylko gdzie ja teraz znajdę knedle ze śliwkami 😁
ale wiecie co jest najlepsze? już niedługo będą truskawki i będziemy je jeść bo będziemy jeszcze przed porodem 😁
parówek chce mi się zawsze i wszędzie 🙂 raz nie miałam parówek w domu to jadłam chleb z musztardą 🙂 parówki były dzień później 🙂
uciekam spać, będę intensywnie przed spaniem myśleć o knedlach ze śliwkami to może mi się przyśnią 😁
kolorowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy tak o truskawkach, śliwkach a ja bym zjadła takie domowe pierogi ze świeżymi jagodami polane śmietaną 🙂 🙂 🙂 ale muszę do lata poczekać na nie.
Dziewczyny ale mnie ostatnio krzyż boli, szok! szczególnie w nocy...
co to będzie za kilka miesięcy to nie wiem.
My dziś z mężem na kolację zjedliśmy pizzę z szynką i pieczarkami, i mnie akurat ten smak pasuje 😜

Tosia i jak smakował "pan kot" 😜 😉 bo ja zrobiłam w piątek z sosem truskawkowym i mnie nie smakowało to wcale, więcej nie zrobię.

Kasialeczek czyli na wyprawkę od bratowej nie masz co liczyć? To po co się deklarowała że wam odda?

Rosi krewetki? oj nie lubię, w przeciwieństwie do mojego męża 🙂 za to za szczawiówką przepadam 🙂

Dziewczyny taką ambitną muzykę jak Mozart puszczacie swoim maluszkom ? Nasz jest zmuszony słuchać MTV bo starszy braciszek tylko przy takiej muzyce wygina śmiało ciało 😁 😁 😁

No dobra, trzeba sobie zaaplikować maść do oka i iść ziuziu! Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rosi007 napisał(a):
kasiulek, poważnie znowu zima u Was?? U mnie słonko od rana pokazuje mi jakie brudne okna mam 😉 chyba muszę rozważyć ich umycie w końcu.



Nie wolno myć okien w ciąży! 🙃

Dzień dobry! U nas też słonko 🙂 oj wiosna się zbliża... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
I u nas słoneczko od rana 🙂
Rosi nie myj okien!! - nie można wyciągać rąk do góry bo może sie łożysko odkleić, macica stawiać i jeszcze 100 innych rzeczy porobić, okna nie zając, wymyjesz na Boże Narodzenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...