Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=991 czy http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=958&

jak myślicie? tak sobie przeglądam strony, a większość znajomych doradza casualplay'a.....


Oba dość drogie, ale ładne. Mnie zawsze się podobały X-landery, więc wybrałabym ten drugi 🙂 Moim zdaniem zgrabniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂
ja już po pracy, u nas od rana śnieg sypie, a teraz jak sobie spacerek postanowiłam zrobić idąc z pracy, zaczął padać deszcze i zmokłam 😞
u nas normalnie jesień się zrobiła
Karola długo się zastanawiałam jak opisać mój bolący brzuch,
pewnie każdą z nas coś pobolewa i nie jesteś w tym odosobniona
ja zganiam bolący brzuch na zaparcia, no oprócz jajników, ale o to zapytam jutro gina
bo ogólnie to brzuch boli mnie cały jak go naciskam,
i dół brzucha, ale to takie do zniesienia jest, takie bardziej rozciąganie
i jeszcze czasami lewa pachwina

😁 No i wyszło, że w zasadzie to chyba wszystko mnie boli,
krzyże jeszcze nie, czasami tylko jak długo w pracy posiedzę przed kompem i zapominam rozprostować kości 😁

Siedzę sobie i zastanawiam, skąd mam wiedzieć, że te bóle to normalne a te niepokojące
Karola może zadzwoń do swojego lekarza, i powiedz o krzyżu i brzuszku że bolą
mam koleżankę w 26 tygodniu i poszła już na L4 bo miała bóle krzyżowe i brzucha i to był początek akcji porodowej, teraz ma cały czas leżeć

zmykam odgrzać sobie obiadek - dzisiaj ciąg dalszy barszczu czerwonego 😁


Aniu to widzę, że nie ja jedna narzekam na bóle brzucha. Też masz sporo dolegliwości.
A nie sądzę żeby u mnie akcja porodowa się zbliżała, bo to zupełnie inny ból. Także o to jestem spokojna.
Dziś np rano po wypróżnieniu ból całkowicie ustąpił, właśnie zazwyczaj po wizycie w toalecie jest już lepiej. Tylko kręgosłup nadal mnie boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monikas28 napisał(a):
witam wszystkie mamy 😁
ja wreszcie po pracy i co przeziebienie mnie dopadlo juz 3 raz jak jestem w ciazy masakra ide cos zjesc i siekuruje herbatka z miodem i cytryna itp
moj maluszek sie zorbrykal w sobote na walkach ahah kopal jakby walczyl, wczoraj tez aktywny a dzis spokojny moze przez to ze jestem slaba ze zwzgledu na przeziebienie...
ale fajnie jak juz tak coraz bardziej goczuje i sie domagam wiecej a jak moj maz reke na brzuchu polozy to maly przestaje 🙂
macie jeszce jakies dobre wyprobowane sposoby na przeziebienie??
a wy tez tak czujecie maluchy swoje w dole brzucha bardziej? bo nie wiem czy to normalne ?
zagladne pozniej ,jak juz sie poloze.


Ja czuję nisko i wysoko, różnie 🙂 ale o dziwo nie czuję nigdy ruchów jak chodzę albo stoję... Zawsze tylko jak się położę na plecach, czasami jak leżę na boku, i rzadko jak siedzę i mam podkurczone nogi. Ale jak leżę na plecach to Misiek nieraz potrafi się tak rozbrykać że mi cały brzuch skacze 🙂 I duży już chyba jest bo jak się rusza to czuję na raz po jednej i drugiej stronie brzucha 🙂

Może to głupio zabrzmi ale cieszę się, że nie jestem odosobniona z tymi bólami brzucha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 a propo glukozy to mi lekarz kazał kupić sobie, a w laboratorium gdzie robiłam powiedzieli ze daja swoją, wiec najlepiej się zorientować w miejscu gdzie Ci będą to badanie robić 🙂

Mnie na szczęście brzusio nie boli, czuje taki nie miły opór jak sie schylam i jak siedzę pochylona. Musze zmienić pozycje siedzenia w pracy.. już nawet myślałam żeby sobie poduszkę nosić 🙂 i pod plecki podkładać dla wygody 🙂

Jeśli chodzi o wózki to ja też bardziej bym była za X-lander'em 🙂
Odebrałam dziś wyniki z tej glukozy i to drugie pobranie mam tylko wynik bez normy.. muszę poszukać na internecie jaka to norma jest.

Ja na przeziębienie brałam oscilococinum czy jak to sie pisze ale nie zadziałalo wiec nie polecam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górna norma glukozy po 75g to 130 albo 135 (też miałam robione).

Z tymi kopniakami to u mnie tak samo! Też się zastanawiałam nad tym, tylko niziutko czuję i raz koło pępka więc chyba tam ma nóżki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosi dziękuję za info, tylko że ja ja miałam tą 50 g robioną i tu norma jest 140 mg/dl ja mam 137 🙂 wiec się mieszcze 🙂 mam nadzieje że te internetowe wiadomości potwierdzi mój ginek w przyszłą środę 🙂 Jeju już niedługo zobaczymy naszego rozrabiakę 🙂
Ja też najczęściej pod pempuchem czuje kopniaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morskooka ja przy schylaniu też czuję opór, to chyba norma, trzeba opracować nowy sposób schylania 🙂
a co do siedzenia w pracy to ja mam fotel odchylony do tyłu, pod nogami podłożone pudełko, żeby miały wysoko, siedzę przed kompem a klawiaturę mam na wysuwanej szufladce i jest mi mega wygodnie, aż nie muszę po coś z biurka sięgnąć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to Aniu masz jednym słowem wypasik 🙂 U nas jest taki problem z tymi wygodami że sezon nam sie zaczął 🙂 i codziennie jezdzimy do klientów 3 dni tu 3 dni tam a u każdego jak wiadomo co innego jeśli chodzi o warunki biurkowo laptopowe. a kurcze nie pasuje tak z poduszką do klienta jeździć:P
Muszę coś jednak wymyśleć 🙂 żeby jakoś wytrwać do czerwca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morskooka napisał(a):
A to Aniu masz jednym słowem wypasik 🙂 U nas jest taki problem z tymi wygodami że sezon nam sie zaczął 🙂 i codziennie jezdzimy do klientów 3 dni tu 3 dni tam a u każdego jak wiadomo co innego jeśli chodzi o warunki biurkowo laptopowe. a kurcze nie pasuje tak z poduszką do klienta jeździć:P
Muszę coś jednak wymyśleć 🙂 żeby jakoś wytrwać do czerwca 🙂


Podziwiam 🙂 do czerwca planujesz ?
Ja to myślę coś o pierwszej połowie maja, no ale zobaczymy,
nie jest to zależne od nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mnie naszła ochota na marchewkę 🤪 dobrze ze w lodówce była takowa to obrałam i pochłonęłam i myślę jeszcze o jednej bo nie wystarczyła mi jedna :-) tylko smaka mi zrobiła więc idę doobierać zaraz kilogram pochłonę haha 😁
ale mnie dzisiaj głowa boli wrrrrrrr

Rosi a Ty już robiłaś glukozę na czczo?
ja glukoze za dwa tyg będę robić i już się boję zeby nie zwrócić tego 😞

Co do tych dolegliwosci to mogę się dołączyć z bólem brzucha i pleców dolnej parti i zastanawiam się czy to moja mała rozrabiaka mi nie uciska poprostu na nerw bo od kilku dni jak by lepiej a tydzien temu płakałam z bólu...

Smaka robicie na parówki mam dwie ale nie wiem czy mi się chce może na śniadanko zostawię ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm parowki tez bym zjadla a nie mam 🥴
dobrze ze nie tylko ja czuje go nisko bo sie zastanawialam i zazwyczj duzo ponizej pepka i po lewej str czasami tak jakby jakis babel mi sie przesuwal 🙂 a dzis jakosmalo go czulam mam nadzieje ze to tez normalne ze tak cichutko siedzi ?
co do schylania to ja zginam kolana i pomaga a teraz to wam powiem ze mam problem z toaleta i tez mnie kluje w dole brzucha ale jakbym poszla to by przestalo , mysle ze to przez agnez i zelazo ktore biore teraz.

ja to w sumie wolne bede miala za ... 30 dni 🙂 yuupi 😁 juz odliczam.
a mi smakuja rzeczy o zapachu lub smaku orzechow np latte orzechowe lub monte 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monikas28 napisał(a):
dziewczyny a takie pytanko jak robicie te suwaczki na dole? :/ no moze malo inteligentne pyt ale nie wiem 🙂


jak już sobie zrobisz suwaczek na jakiejś stronie to skopiuj go i potem wejdź na
edytuj moj profil, potem forum i tam wklejasz a potem zapisz i juz jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...