Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
daria0910 napisał(a):
hey dziewczyny mialyscie moze badanie na poziom glukozy?? bo ja ide jutro a znajoma farmaceutka powiedziala ze chyba sama powinnam kupic glukowe w aptece i z nia isc czy tam mi dadza?? wiecie moze cos??


Jeśli to test obciążenia glukozą to powinnaś sama w aptece kupić. Zależy czy masz na skierowaniu napisane 50g czy 75?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Najlepiej zadzownić do laboratorium i zapytać czy nbależy mieć swoją czy oni dają ja tak zrobię bo ie będzie mi się chciało dwa razy jechać :-)


Fakt, co laboratorium to inne wytyczne, ja wiem że wszędzie u nas w mieście trzeba przyjść ze swoją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
a właśnie zapomniałam Wam powiedzieć ze wczoraj razem z mężullkiem na kolacyjkę zrobilismy sobie ta nową Guseppę pizze i powiem Wam ze zwykle nie zjadałam połówki tej pizzy a wczoraj było mi mało 🤪 jakaś taka ni esycąca ona jest


Właśnie polujemy na tą pizzę i póki co jeszcze nigdzie jej nie widziałam. A smaczna chociaż? Grube ciasto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Wiecie może czy w ciąży można pić sok pomarańczowy? Bo mi teściowa kupiła kilka kartonów z miąższem, i tak piję już 5 dzień te soki, ale nie wiem czy nie obiło mi się kiedyś o uszy że w ciąży nie powinno się pić...


Ja też uwielbiam sok pomarańczowy, nie słyszałam że nie wolno, tylko trzeba zachować umiar ze względu na cukier. Czyli tak jak z każdym sokiem z kartonu.
Glukozy jeszcze nie robiłam, dopiero pewnie w marcu dostanę skierowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...