Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
hej
bo u mnie temat WÓZEK nadal aktualny
a co powiecie na taki?
tylko muszę opinie poczytać
http://allegro.pl/ultralekki-roan-4runner-3w1-gratisy-i2207900974.html


O ja już też gdzieś wcześniej na forum go pokazywałam, przede wszystkim dlatego że jest lekki, mi się podoba. I opinie gdzieś czytałam niczego sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jeśli chodzi o ruchy to mam dokładnie tak samo- chyba nie zdarzyło mi sie abym czuła kopniaczki podczas chodzenia chyba poprostu wtedy kołyszemy nasze Maluszki i one sobie słodko śpią albo w zabieganiu nie czujemy 🙂
Kinia wiesz że nie pomyślałam o drugim Bąblu.. 😮 hmmm... muszę w takim razie przemyśleć swoj wybór jeszcze raz 😁 oklas za radę 🙂
Co prawda jeszcze decyzja nie zapadła ale ja myśle o takim:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1009&%3CosCsid%3E
kolor 187
Ania ten co wysłałaś też mi sie bardzo podoba ale mnie zależy też na foteliku maxi cosi bo myśle że mała bedzie dużo czasu w samochodzie spędzać a te maxi cosi są ponoć najbezpieczniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado wózek bardzo fajny i kolor też ale.. dla dziewczynki 😉 Chyba że przy drugim Dziecku będziecie zmieniać wózek to w ogóle nie ma o czym mówić, ale jeśli będziecie chcieli go zostawić to warto zastanowić się nad jakimś neutralnym kolorem, bo skąd wiadomo że druga też będzie dziewczynka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania mi szczerze ten wózek sie nie podoba, (głównie ten dół - czegoś mu brakuje) ale to rzecz gustu. W każdym razie widziałam na żywo ostatnio parę z takim wózeczkiem, nawet kolor identyczny i sprawdź czy wysokość jest regulowana? Ci ludzie byli bardzo wysocy i ten wózek też, ja np bardzo bym głupio wyglądała z takim wysokim wózem bo sama jestem bardzo niska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też boli gardło od wczoraj wieczór 😞 tydzień temu też mnie bolało i pomogła herbata z miodem i cytryną ale teraz nie mam cytryny 😞
a na katar lekarstwa nie ma, samo musi minąć...

Dziewczyny wózki podobają mi się tak średnio, ten Ani nie podoba mi się właśnie stelaż i za małe są te kółeczka z przodu a u Monkado nie za bardzo podoba mi się gondola. Ale wiadomo każdy kupuje pod swój gust i ważne aby Wam się podobały 🙂 Kolor też bym wybrała neutralny 🙂

Kacper dziś popołudniu trochę był żywszy, ale teraz znów milczy... oj po dupce zaraz mu dam! Tylko właśnie już dawno nie wypinał jej, ostatnio rusza się prawie że tylko na dole że czuję go w łonie. Tak jakby zmienił swoją pozycję!

Dzisiaj na obiad robiłam placki ziemniaczane, ale dobre wyszły jak nigdy 🙂
Kinia ale się uśmiałam, oj wyglądam wyglądam na ciążę 🙂 jestem sporo grubsza niż przed. Ale dziękuję 🙂 Ty nadal wyglądasz szczuplutko i tylko po brzuszku widać że jesteś w ciąży, pozazdrościć smukłej figury! Aha dałam Ci właśnie oklaska, o którym zapomniałam rano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny widze temat wozkow ciagle aktualny ja to sie nie moge zdecydowac....mam nadzieje ze obejze w koncu xlandera jak pojade do rodzicow i sie nie roszczaruje bo za taka cene nie uznaje kompromisow. 😠
co do ruchow to ja tez czuje o okreslonych porach troch rano zaraz po przebudzeniu i wieczorkie tak jak teraz a w ciagu dnie w ogole nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek cieszę się Chłopcy zdrowi, oklask dla Was 🙂
My też mamy zielony wózek. Oprócz tego 3w1 to mamy jeszcze spacerówkę-parasolkę niebieską, ale nie dlatego że niby chłopięcy kolor tylko ja lubię niebieski a poza tym wydaję się że też może być dla dziewczynki 🙂

Karola achh.. jak miło poczytać takie komplementy na koniec dnia, dziękuję i oklask jak najbardziej Tobie też się należy 😉
No i zdrówka dla Ciebie!! Mojego Mężula też męczyło gardło, wczoraj na noc wypił mleko z czosnkiem i dzisiaj wstał jak nowo narodzony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

co do wózków to Ania dla mnie ten co podałaś ma za małe przednie koła waga ok ale ja już zdecydowałam się na Xlandera i nie zmienie zdania moze też dlatego ze ja nie płacę a teściowa jest zachwycona moim wyborem u mnie jest on za 2500 zł z fotelikiem maxi cosi cabriofix w maju kupujemy wózek i koler europe pasuje dla dziewczynki i chłopca ale pewnie sprzedamy wózek i za 4 lata nowy kupimy bo wcześniej to nie zamierzam zachodzić w ciąże...

Smerfetka z tych modeli jakie podałaś to wybrała bym zdecydowanie Xlander ten Konor czy jak mu tam lżejszy o 2 kg ale wydaje mi się mniej konstruktywny 😮

tak po za tym to nie wiem co kto pisaał jakaś skleroza mnie dopadła ☺️

a ja mam coś napady obżarstwa cały dzien jem i ciągle głodna jestem a wiczorem mnie znowu mdłosci dopadają 🥴 🥴 🥴 wczoraj i dzisiaj tak miałam chyba mała coś mi z żołądkiem robi bo naprawdę czuję sie jak na początku ciąży 😞 🥴 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, ja już po śniadanku nawet była w sklepie po pieczywko 😮 zawsze mąż chodzi. Wczoraj poszłam spać już o 22.00 ☺️ to dziś od rana baterie naładowane 🙂 Malutka mi buszuje w brzuchu jak szalona, terrorystka jedna musiałam spać tak ułożona jak jej pasowało a nie mi 😁
Dziś się biorę ostro za sprzątanie bo wczoraj w końcu nic nie zrobiłam a jutro męzulka wprawiam do Austrii na 5 dni 😞 zatęsknię się chyba na amen, ale żeby szybciej zleciało to sama jadę do Olsztyna do rodzinki kochanej na 2-3 dni.
Ja decyzję na temat wózka już podjęłam i czasem mnie jeszcze wątpliwości nachodzą czy może znalazłabym jakiś jeszcze lepszy ale odganiam je bo już mam dość wybierania. Marta a Ty już dostałaś ten wózek Matti?? Bo zamawiałaś jakoś przed świętami chyba nie?
A Karola na tym zdjęciu z Franusiem wyglądasz fantastycznie! W ogóle na fb chyba masz czarne włosy co? Czy mi się coś pomyliło 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Kinia ja też się cieszę że już mam z głowy wybór wózka bo chyba bym osiwiała 🤪
Rosi wytrzymasz bez męża te 5 dni, szybko zleci, a taka rozłąka tylko dobrze robi 🙂
Tak na fb mam czarne bo ja dopiero w grudniu się przefarbowałam, najpierw miałam rude a w sobotę kupiłam farbę rubinową bo miedzianej nie mogłam znaleźć i teraz mam bordowe włosy...
Dziękuję za komplement 🙂

Franek nie śpi już od 6 🥴 ale dał mi jeszcze podrzemać do 7 30 a sam w łóżeczku buszował. Zjedliśmy płatki z mlekiem a teraz biorę się za pichcenie bo o 15 mamy gości. Najpierw zrobię ciastka francuskie z jabłkiem. Później sałatkę i mini calzone (ciekawe jak mi to ostatnie wyjdzie bo nigdy nie robiłam). Dobrze że wczoraj sobie posprzątałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane
ależ tu ruch od rana 🙂 u nas też pogoda zapowiada się świetna
wystawiłam pranie na taras to szybciutko wyschnie,
dzisiaj w nocy spałam 🙂 usnęłam gdzieś po 2 i wstałam o 8, przy tym baranów to zliczyłam chyba z 10 milionów 😁
jem śniadanko i zmykam na sklepy, bo mi się wczoraj buty rozleciały i muszę jakieś chyba balerinki żeby taniej było kupic,
i jeszcze do znajomych idziemy na urodziny koleżanki i jakiś prezent muszę wymyślic,
nigdy nie miałam z tym problemów i wiedziałam co komu najlepiej kupic,
a w ciąży to jakaś niemoc i kompletnie pomysłów nie mam
ok zmykam jeśc śniadanko, bo sklepy czekają
moja mała was pozdrawia 🙂 a tak w ogóle to chyba zaczynam skłaniac się ku KAMILI
ale to jeszcze nic pewnego, mówię do niej po imieniu i czekam na reakcję, ale chyba jej nie pasuje 😁 bo nic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam :-)

u Nas pogoda też nie najgorzej lekko pod chmurką ale w miare ciepło 🙂 ja dopiero wstałam i idę jeść śniadanko tylko nie wiem co zrobic bo mam lenia w doopce ☺️ śniło mi się że urodziłam Kajuśkę tylko jakaś taka duża była i w dodatku blondynka 🤪 a my ciemne włosy raczej mamy w dodatku przez cały czas spała i nie chciała nic jeść a później się okazało że moja siostra wzięła mi Kaję a zostawiła m iswoje tylko jakoś takie mniejsze było 🤪 🤪 😁 😁 😁 a no i we snie miałam cesarkę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo 🙂
A ja nockę miałam w miarę ok nie licząc tego że położyłam sie do spania koło 1 a obudziłam sie o 6 😮 ale przynajmniej nie stróżowałam ani nie wyłam to już jest plus 😁
Wczoraj wyskoczyłam ze znajomymi na miasto i jak zwykle skończyło sie na wielkim obżarstwie, ja po prostu nie mogę sie powstrzymać jak widzę lody i pączki 🤪
a dziś mamy malowanie więc pewnie w poniedziałek pojadę zamówić w końcu te nieszczęsne meble bo już mam dosyć tego tematu 😠
co do wózka to kolor muszę rzeczywiście przemyśleć 🙂 chociaż nie planujemy narazie drugiego Bąbla i myślałam żeby po Nelusi wózek sprzedać to jednak w życiu czasami tak bywa że te dzieci pojawiają sie niespodziewanie 😁 a jeśli chodzi o model to jeszcze podpytam o wymiary kółek bo wcześniej nie zwróciłam na to uwagi ale w tym wozku też te przednie wydają sie dosyć małe.. no i oczywiście muszę go jeszcze zobaczyć "na żywo" i przetestować 🙂
miłej sobotki dzieweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znowu moja nieobecność 🤨
U mnie pochmurno, ale ciepło 🙂
Karola, ślicznie wyglądacie 🙂
Monika, brzuszek cudny. I rośnie, rośnie 😁
Widzę, że poruszamy temat wózków, to ja zamawiam w przyszłym tygodniu Xlandera Xmove Australię w sklepie w Płocku, jakoś nie mogłam zdecydować się na kolor, ale już niech zostanie niebieski dla Jasiulca 🙂 Zestaw mam tylko gondola i spacerówka,nie biorę fotelika, bo dostałam od brata. Za całość płacę 1899zł.
Zastanawiam się po mału nad łóżeczkiem i podoba mi się to białe w Ikei, ale ono podobno nie ma wyjmowanych szczebelków. Jak myślicie? I pytanie, jaki materac będzie najlepszy, w sensie z jakim wypełnieniem 🙂
Kasia, mi dziś śniło się, że pampersy kupowałam i była taka wielka paczka 😁 A tak wogóle to z pieluszek doświadczone mamy co polecają? Niby pampers ma kosmiczne ceny, ale jeśli jakość jest adekwatna do ceny to pewnie to byłby trafiony wybór 🙂
Coraz bliżej już do lipca, nie dochodzi to do mnie! Pamiętam jak robiłam test ciążowy! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...