Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Modlitwa wieczorna kobiety...:

Ojcze Nasz który jesteś w Niebie
Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie
Daj mi faceta i ma być bogaty
Ma mieć Ferrari- za cash nie na raty!!!
Duże mieszkanie, a najlepiej willę
Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez chwilę
Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę
Śniadania robić- nie tylko w sobotę
Oglądać romanse, biżuterię kupić
W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić
Nie chcę nigdy widzieć jego własnej matki
Ja wydaję kasę- on płaci podatki
On nie ma kolegów, ja mam koleżanki
Kont ma mieć on wiele- okoliczne banki
Złotych kart bez liku, czeków co nie miara
Jak mi to załatwisz- wzrośnie moja WIARA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam i ja, my dziś dzionek zaczęliśmy wcześnie bo o 7. Mąż poszedł do pracy a po mnie i Frania przyjechał mój tata i pojechaliśmy do Ciechocinka na basen. Oczywiście ja się nie kąpałam bo bym wygladała komicznie w stroju kąpielowym, za to popatrzyłam na synka jak wariuje szczęśliwy w wodzie i porobiłam zdjęcia! Teraz czekam aż zaśnie to i ja się położę bo oczy mi się zamykają.

Tosia,Kasiulek super że z dzidziusiami wszystko dobrze! Aha Kasiulek a lekarz mówił ile teraz dzidzia waży? Jejku 5kg no szacun kobieto dla Ciebie 😁
Daria współczuję sytuacji z autobusem, w ogóle to rozbrajają mnie ci ludzie którzy specjalnie udają że nie widzą ciąży a ta baba o której Kinia pisała, która miała pretensje że nie stoisz w kolejce to już mnie całkiem z nóg zwaliła! zaraz bym jej odszczekała krowie jednej!!!!!!! Ja też 3 dni temu jak byłam na glukozie to ludzi tyle że aż czarno na korytarzu, na szczęście ja tam pracowałam na stażu w tym laboratorium i chodzę sobie tam do koleżanki, ona mi pobiera krew i daje wyniki do ręki. Ale jak bym miała stać ze wszystkimi to na pewno nikt by mnie nie puścił. Pamiętam, jeszcze z czasów stażu, jak się wszyscy awanturowali jak jakaś ciężarna chciała wejść bez kolejki, siwy dym był!
Rosi fakt, bardzo męczące są te kupki, my to my, ale najbardziej szkoda mi dziecka, to niewiarygodne żeby dwu-letnie dziecko się tak męczyło z kupą, nawet dorosły by tego nie wytrzymał. Nie chcę zapeszać Ale chyba moja dieta zaczęła troszkę skutkować bo wczoraj zrobił 3 razy, choc pierwsza była z płaczem.
Ania tak, pisałam jakoś tydzień temu że mi brzuch twardnieje, ale od kilku dni jest poprawa (chyba po Luteinie) i nie wspominałam o tym lekarzowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny, w lutym urodziłam córcię i już z wielu rzeczy wyrosła, jeśli jakaś jest zainteresowana zapraszam

http://allegro.pl/zestaw-ubranek-dla-dziewczynki-0-3-m-i2288483063.html

szybkich porodów wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak piszecie o tych zachowaniach w stosunku do kobiet w ciąży i aż mi się gotuje!!!!!
Ja we wtorek byłam na morfologii w mojej przychodni, cała poczekalnia starych babek, pytam czy mogłyby mnie przepuścić, bo jestem w 7miesiącu ciąży,bez śniadania i spieszę się, bo o 8 mam zaliczenie. To wiecie jak zaczęły robić awanturę?! Że co toza polityka, że ja sobie wchodzę po 7 na badanie i mam być bez kolejki, że one od 6 tu siedzą i moja ciąża nie oznacza,że jestem uprzywilejowana do wszystkiego! 😠 To ja szybko po mamę, w samochód i na drugą połowę miasta przebijałam się, żeby szybko załatwić krew i jechać na zaliczenie 🙂 Wchodzę do 2 przychodni, tam też spęd bab. Pytam panią w rejestracji czy mogę być obsłużona bez kolejki. Poprosiłyśmy szanowne panie żeby mnie przepuściły to udawały że nie słyszą co mowię i przepychały się pod gabinetem, żebym tylko nie wieszła. MASAKRA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc mamcie 🙂
ja to jak zwykle na szarym koncu dolaczam sie do dyskusji..
musze sie jakos zmobilizowac i wczesniej wstawac z lozka bo spie do oporu..
dzisiaj moja szwagierka znowu w szpitalu wyladowala, jest w 14 tyg a juz chyba trzeci raz lezy w szpitalu.. ciagle wymiotuje i bardzo sie slabo czuje, pojechala tylko zrobic badania i ja zostawili zeby wzmocnic kroplowkami..
ja sie ciesze ze mi nic nie dolego i nie dolegalo, przeszlam poczatki ciazy w ogole nie ksiazkowo, zadnych wymiotow ani niczego, teraz z kolei zgagi tez nie mam i mam nadzieje ze nie dopadnie nie 🙂 ( zebym sobie nie wykrakala)
moj maly szkrabik dokucza mi dzis caly dzien, kopniaczki czuje jakos na dole brzucha, a jak bylam u lekarza w wielki piatek to maly byl glowkowo ulozony. kolejna wizyte mam 27 kwietnia wiec zibaczymy ile mi przybylo 😜
ciesze sie dziewczyny ze z waszymi maluszkami wszystko dobrze, i ze zdrowo rosna 🙂

co na obiad zrobic nie mam pojecia.. 😞
a i jeszcze firanki dzis musze sobie poobszywac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już przewietrzeni 🙂 Pogoda piękna, pewnie jeszcze siedzielibyśmy gdyby nie spanie Nikosia 😜

Karola cieszę się że jest poprawa z kupkami Frania, oby tak dalej 🙂 U Nas (odpukać 😉) chyba problemy odeszły w niepamięć, co drugi dzień a czasem codziennie jest kupa na zawołanie, bez płaczu, potem oczywiście nagroda 🙂

Tosia widać chyba żadnej z Nas nie ominą takie przykre sytuacje :/

Marta też mam wizytę 27.04 🙂 Niestety na NFZ więc bez USG, ale dowiem się jak tam moje podwozie 😁 😁

Ooo i mój "ulubiony" dźwięk.. PIP PIP PIP - pralka skończyła prać, czas powiesić pranie 😁 😁 Ale fajnie bo na polku, uwielbiam zapach takiego prania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

ja dzis juz po psacerze bo suuper pogoda u mnie! troszke pograbilam ale tak delikatnie wiosenne porzadki a potem saidlam z babcia na ploty hhaah na obiad dzis mam jakis tez kociolek mama wczoraj robila a na drugie zrobilam makaron z kurczakiem curry i warzywami to z pomyslu na... i nawet spoko smakuje a dzis poszlma na spacer do sklepu oczywiscie haha i kupilam sobie lody jakies orzechowe ale tylko troche orzechami to przypominalo 😁 ale lody jednak wiec jestem zadowolona 😁
a kuzynka dzwonila ze lozeczko przyjechalo yuuuppiii!!! (bo na jej adres zamawialam bo sie jeszce nie ogarnelam z allegro ) takze dzis lub jutro bede miec 😁 ale chyba jescze nie rozkladam bo sie bedzie kurzyc co nie ?
a najchetniej juz wszystko bym wystawila tylko sie mezus strzela ze zagracam hahah 😁 ok ide scignac siostre to pozbieramy kupki ktore nagarbilam hehe 😁 ide korzystac ze slonca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko pozazdrościć Wam tej pogody, bo u mnie szaro i brzydko. Jak wychodziłam na krótki spacer do sklepu to bez parasola się nie obeszło 😠
Mnie z każdym dniem coraz bardziej bolą plecy w dole, zastanawiam się kiedy z lóżka nie dam rady się podnieść... 😞
A na obiad dziś mam mleko zsiadłe z ziemniaczkami i koperkiem - jakoś tak mnie naszło 😉 Lody szarlotkowe już były 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj caly dzien robilam gołabki i mam wielki gar takich duzych hehe i chyba przez ten dzisiejszy stres zjem az 2 a co ;p

na poczatku schudlam 4 kg w ciazy a teraz niedawno wrocilam do swojej wagi a teraz mam 2 na plusie wiec nie jest zle myslalam ze bedzie gorzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosia, Ilka u mnie tez pogoda do bani, od poczatku tygodnia slonca nie widzialam tylko chmury i deszcz..
ja sie tez zastanawiam czy rozlozyc juz lozeczko czy poczekac jeszcze, i chyba poczekam jeszcze zeby sie wlasnei nie kurzylo. Monika moj maz tez twierdzi zebym sie wstrzymala bo zagracam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj z tymi plecami to i ja mam przekichane, bola jak diabli, nie mozna sie wygodnie ulozyc, najgorzej wieczorem jak sie juz do spania ukladam, zanim znajde pozycje wygodna to troche schodzi..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzylam na stronach i na jednej pisze ze mieszka w woj mazowieckim w jakichś Posłuchach a gdzie indziej ze z Zagnańska ale ja jej nie znam, nie kojarze zebym ja gdzies widziala 🙂 w sumie mieszkam w zagnansku od pol roku dopiero 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...