Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No skoro tak mówicie z tymi kurierami to może rzeczywiście nie powinnam się denerwować na nich ale to już któryś raz tak.
Ja też wiem coś o stożkach na brzuchu 🙂 Malutka bardzo lubi mi pupę wystawiać i główką sprawdzać rozciągliwość mojej skóry 😉
Ja już po wycieczce w sumie fajnie było bo pogoda się taka piękna zrobiła, posiedziałam później przy kawce na słonecznym trasie na krótki rękaw! Extra pogoda. Oby jutro też taka była.
Idę się położyć trochę bo intensywny dzień dziś miałam, a jeszcze do teściów mamy jechać na chwilę z prezentami od męża z wyprawy, a tak już mi się nie chce 😞
Do jutra, bo już dziś pewnie nie zajrzę.
Tośka naprawdę spore już to mieszkanko Jaśka, śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Ja dziś totalnie bez humoru, nie miałam chęci żeby wchodzić, a wszystko to przez mojego "wspaniałego" męża, który wczoraj tak mnie zdenerwował, że od wczoraj słowa z sobą nie zamieniliśmy! On oczekiwał ode mnie przeprosin a ja od niego. Wyszedł przed 15 do pracy bez słowa i tyle... A mnie nerwy od środka zżerają!
Do tego jeszcze popołudniu pomalowałam się, uczesałam, ubrałam siebie, Franka, chciałam z nim wyjść na spacer a okazało się że mąż zabrał moje klucze i nie miałam czym drzwi zamknąć! Wtedy już dałam upust swoim emocjom i się rozryczałam...

Tosia,Kinia,Ula śliczne brzuszki macie 🙂 Tosia 2kg? Jezu... a ja 9 😞 aaa tam dobiję znów do 20 spokojnie!!! 😞
Wczoraj Kacper mi tak przejechał po wewnętrznej stronie brzucha kolanem chyba że aż jęknęłam i się wystraszyłam, myślałam że mi brzuch rozerwał od środka i z tego wszystkiego dzisiaj śniło mi się że wyjął mi na chwilkę rączkę z powłok brzucha, a ja przeliczyłam czy jest 5 paluszków i schował 🤪
Zjadłam grzanki z masłem czosnkowym, ale jeszcze bym coś wciągnęła.... i jak tu nie tyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale jestem padnieta bylam u kolezanki i dostalam dwie torby ciuszkuw ale rozowych tak wiec u mnie nadzieja nie zanikla ....czekam jak na szpilkach do wtorku 🙂 🙂 🙂tosia jak bedziesz mogla to cyknij pare fotek bo ja chyba naprawde zdecyduje sie na niego bez ogladania.milych snow wam zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,
mój maluszek jest ciągle w ruchu, jedynie jak duzo jeżdżę samochodem lub siedze to nie czuję kopniaczków ale tylko na chwile się położę i juz kopniak albo właśnie przez kilka sekund stożek 😁
Za miesiąc idę już na ostanie usg i zdecydowalam sie na jescze jedno 3d.
Ja przytyłam 10kg niecałe, ale niby prawie nie widac brzuszka w kurtce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
zaszalałam dzisiaj z poobiednią drzemką, a raczej zaszaleliśmy razem z mężulkiem
spaliśmy od 18 do 23, chyba potrzebowaliśmy snu 🙂
a ja jutro, jeśli moja mała będzie miała nieruchliwy dzień jadę na pogotowie,
dzisiaj w ogóle jej nie czuję, już fiksowac zaczynam, bo takiego dnia to jeszcze nie miała,
owszem były mniej ruchliwe i to tak przeważnie raz w tygodniu, ale aż tak

Dora a co Ty tak bez oklasków 🙂 a masz ode mnie jednego 🙂
Tosia to faktycznie zaszalałaś 🙂 dwa kilo 🙂 łał
ja mam 4 na plusie, tylko że na początku schudłam 2, to w sumie wychodzi też 2 kg, tak się pocieszam, tylko że zaczynałam z wagą 65, bo mi w zeszłym roku strasznie wszystko smakowało 😁
muszę sobie znaleźc jakieś zajęcie, bo ileż można siedziec i telewizję w nocy oglądac
poczytałam bym coś, ale nie bierze mnie na czytanie,
a widziałam dzisiaj nową książkę Zafona, lubię jego książki
może kupię to przeczytam
co by tu jeszcze napisac 🙂
ok może za chwilę, a może któraś jeszcze nie śpi 🙂 albo już nie śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂 pobudka 🙂
szkoda dnia na spanie, jak tak słońce świeci 🙂
ja na nóżkach jestem od 7, a raczej moja mała
obudziła mnie takim kopniakiem w lewy bok, że normalnie nadal mnie boli
a wczoraj marudziłam, że w ogóle się nie rusza, a ona nabierała siły, żeby mnie dzisiaj martretowac 😁
boję się co będzie po śniadaniu, jak poje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My również wstaliśmy,ale widzę, że niezłe z Was leniuszki!! 🙂
Zbieram się polatać po dzięcięcych sklepach i zainspirowana Waszymi pomysłami na obiad postanowiłam pójść na łatwiznę i zrobić ziemniaczki z koperkiem, boczkiem i kefirem 🙂 Odezwę się jak wrócę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja... 🙂
dopiero śniadanie jem 🤪 gdyż wczoraj bylismy z mężem na urodzinach znajomych obchodza w jeden dzień i są parą fajnie się zgrali 😁 no i do domu o 3 wróciliśmy i musiałam trochę odpocząć... Nie wiem jak jest u Was ale mnie męczą pijani ludzie a nie da isę ukryć ze poopijali się wczoraj łącznie z moim M i grało mi to na nerwach : 😠 dostałam Lecha free ale nawet go nie wypiłam dwa łyki wzięłam i jakos źle sie mi go piło 😮 coś mi nie smakował 🤢
Pogoda u Nas taka podejrzana niby ciepło jest ale chmurki sa i zapowiadają burzę na dziś i jutro 🤪

Kasiulek ŁAŁ faktycznie niezłą wille ma Twoja córa ale słyszałam ze jak jest kolejna ciaza to brzuszek większy i szybciej się pokazuje 🙂

Tosia kapelutek dla Jasia pierwsza klasa 🤪

Smerfetka jak patrze na ten rompersik z hipciem to normalnie bujam w oblokach przecudowny jest 🙂

Moja mała daje czadu a wczoraj na tych urodzinach to chyba tańce disco sobie urządziła bo tak szalała jak by ją coś opętało 😁 😁 😁 aż przez bluzkę było widać jak fika sobie ale ja uwielbiam jak mnie kopie 🙂 chociaz czasem zastanawiam się czy wszystko w orządku ze tak szaleje czy np coś się jej tam nie dzieeę 😮 i w tedy dostaje "w łeb" od męża że szukam dziury w całym bo jak się nie rusza to źle jak szaleje to też źle 🙃
Karola moją mała to przynajmniej raz dziennie potrafi tak przeciągnąć kolanko lub cusik innego przez brzuch że aż jęknę a jak mi wsadzi noge pod żebro to siedze ze skwaszoną miną dopóki jej stamtąd nie zabierze 🤢

Rosi super że udała się wycieczka i nie dziwie się zmęczenia bo ja bym sama padła 😉

Aniu musze Ci powiedzieć ze dzisiaj o sławnym i słynnym Keglu nie zapomniałam 😁 😁 😁

Dora nie przejmuj się wagą po ciąży będziemy zrzucać założymy wątek dietetyczny po ciążowy 😁 😁 😁 co prawda ja na plusie mam 6-7 kg ale na początku zleciałam 9 wiec tak jak by dalej mam -2 😁 😁 😁 kurde wczoraj znowu o lody zahaczyłam ☺️ musze przestać wychodzić z domu to nie będę jadła kusicielów lodów i prosze tu już nie pisać o lodach!!! bo toczyć się będę przez nie ☺️ 😁 ☺️ 😁
Dora a wiesz już co nosisz pod serduszkiem? i jak będzie mieć na imię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania.P, Tosiaa, Ilka, Karola, Kinia, Rosi, Dora2, Monikas, Kasiulek, Daria0910, Smerfetka z okazji mojego dobrego humoru rozdałam wszystkim oklaski żeby wszystko było w porząsiu a Nasze dzieciaczki były zdrowiuśkie, dorodne, prześłiczne i grzeczniutkie po porodzie 🤪 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Dzięki Kasiu za oklaska, odwzajemniam się tym samym oczywiście 🙂 przyznaj się chcesz od każdej z nas dostac po oklasku 😉
my od rana wróciliśmy dopiero teraz do domu, trochę było załatwiania
no i byliśmy we fracu bo mają tam pyszne bułeczki słodkie, no i kupiłam pączka, fantazję truskawkową i dwa croisanty jeden z kremem cytrynowym a drugi morelowym, pyszne było 🙂
u nas po letniej pogodzie od rana właśnie zaczyna padac, tak że popołudnie z głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek dzieki 😁
Ilka i reszta mamusiek moj maluch sie rozbrykal dzis od rana teraz cos sie uspokoil ale mialam z mezem przytulaski z ranaa to moze przez to haha 😁 a co do wypinania to non stop mam takie stozki i coraz wieksze eheh raz z prawej raz z lewej i posrodku jak mu sie zacchce i lub byc wtedy glaskany a potem zmyka haha 😁 ok zagladnelam tylko powiedziec czesc i lece sprzatac dalej pozdro i pewnei do jutra , takze juz mi lepiej bo mnie pokopal troszke ja tez tak mam ze sie martwie na zapas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie czaję, chcę dać Kasi oklaska a mi wyskakuje, że nie minął limit czasu od ostatniego, a dawałam ostatni raz kilka dni temu...
Kasialeczek dzia za oklaska! A czym spowodowany jest u Ciebie tak wyśmienity humor? 🙂
Mój też się nieco poprawił, przeprosiliśmy się z mężem 🙂
Kacper przez ostatnie dni mocno daje mi w kość, ciężko mi siedzieć bo mi wkłada nóżki pod żebra,podobnie jak u Ciebie, i kolankiem albo piętą co jakiś czas przejeżdża, ale tak jak dwa dni temu to zdarzyło się jeden jedyny raz i bolało to mocno! 🤔
Kasiulek nono pokaźna willa tej Twojej córuchny 🙂 duża dziewczynka musi mieć duże schronienie 🙂 A rozstępów ja mam więcej bo mam jeszcze na biodrach 🤢

Mąż w pracy, ja od rana posprzątałam, zrobiłam pranie i upiekłam murzynka a Franek mi paluszkami dotyka polewy i oblizuje, głaszcze się po brzuchu i mówi \"mmmm\" 😁 dawno nie jadł czekolady to teraz go ciągnie, ale nie dam mu 😉
Pewnie przed wieczorem rodzice przyjadą i wezmą na noc Frania a ja odpocznę 🙂
Oglądacie Got to dance? Na polsacie? Wczoraj do finału przeszedł chłopak z mojego miasta, z mojego osiedla 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za oklaski, ja też będę rozdawać każdej jak tylko skończą się limity. 🙂
Czego się dowiedziałam?! Że jednak nie mam możliwości na niebieskiego xmove'a i mam wybrać spośród innych kolorów. Wybrałam Africę, bo zielony wyjątkowo mi się nie podoba, róż odpada, a Europe ma za smutny kolor 😠
Kupiłam w ciuchach mały kocyk w misie 🤪 za całe 2zł 🤪
Czekam na arbuza,bo tatuś pojechał do sklepu. JEST NORMALNIE NAJKOCHAŃSZY NA ŚWIECIE!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialaczek dzieki za mój pierwszy brzuszkowy oklask i odwzajemniam się tym samym 🙂
ja noszę chłopczyka i tak wymyślilismy ze bedzie Dawid, chociaż nie wiem czy jak go zobaczę to mi sie zdanie nie zmiani 🙃
Myslalam że będzie dziewczynka Lidia 😁 a tu mała niespodzianka. Pierwszy chłopak w mojej rodzinie 😜
A mnie coś naszło i właśnie sobie gotuję zupę pieczarkową 😁 😆
I lody dziś też kupilam ale leżą jeszcze nie ruszone w zamrażalce 😁
Kurcze tak tu czytam że juz każda cos kupiła dla bąbelków a ja jeszcze nie mam nic 🤔 A jeszcze mam pytanko nie wiecie jak to jest z tymi mocowaniami ISOFIX w fotelikach? Te adaptery do mocowania kupuje sie z fotelikiem i czy kazde auto ma ten system?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania P. tez daję Ci odwzajemniony oklask. To chyba twój był pierwszy ale ja forum od tyłu zawsze czytam 😁
Ja z moja wagą startowałam od 54kg. a teraz + 10 haha. Ale jakos mi tak na razie nie przeszkadza, ale jescze kupa czasu na zwiększenie objętości 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...