Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a co do aspiratorkow to juz mam kuzynka mi poradzila i to nie drogi za 20 pare zl mowi ze bomba ic o Wam moge doradzic to inhalatorek tai na prad normlanie bomba jak maluszek ma katar przeziebienie zakladacie mu t a maske daje sie tam takie specjalne kropelki i maluch wdycha to naprawde pomaga i sparwdzone sama widzialam u kuzynki maly odrazu lepiej oddychal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam i ja 🙂

Monkado jeżeli zrobisz zakupy od poniedziŁKU DO NIEDZIELI (PO ZA SRODĄ) TO DOSTAJESZ WŁAŚNIE TAKI PARAGON Z RABATEM NA 10% NA NAJBLIŻSZĄ ŚRODĘ I TO WCALE NIE MUSISZ W TYM SAMYM REALU WYKORZYSTAĆ MOŻESZ TEŻ W INNYM 🙂 (sory za caps)

Sudocrem słyszałam ze dobry ale właśnie ta maść ponoć lepsza na odparzenia co w Żeromskim (u Nas w szpitalu) stosują i jest dostęna w jednej aptece 😎 to masć robiona na zamówienie.

Karola ja właczyłam wczoraj ten link to zdjecia były zamazane ale można było zobaczyć co nie co masakra powiem szczerze ze aborcja powinna być dozwolona ale powiedzmy do 12tyg tak jak w przypadku Karoli znajomych swiadomie lekarz uprzedził ze dziecko z zespołem downa... nie wiem czy bym się odważyła wychować... w sensie ok jak jestem a jak mnie braknie?

idę robić śniadanie bo niedawno wstałam ☺️ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/inhalator-rodzinny-microlife-neb-100-zestaw-skrob-i2268640682.html

cena taka na allegro ale z tego co wiem na miescie moj brat kupowal dla kuzynki na prezent wlasnie do 100 zl zaplacil. a Tosia prezent bomba....Kasialeczek ale sie leniwisz 😁 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajny ten inhalator, ja to w ogóle alergik straszny więc nawet i mi by się przydało coś takiego.... Orzechów jeść nie mogę, bo bym sobie normalnie gardło wydrapała, nie mówiąc już o tym, że trawę koło mnie koszą.... Wtedy to nawet na oczy nie widzę i woda mi z nocha leci... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey a ja dzis bylam ogladac wozek i znalazlam fajny gondola ma dlugosc 84 cm wiec jak maluch bedzie mial pol roku moze nadal w nim lezec bo w spacerowce zima nie bardzo... a pani zapytala kiedy rodze i mowi ze w tych krotkich faktycznie jak dojdzie kocyk spiworek to moze byc malo miejsca. Nawet o tym nie myslalam wczesniej. Ma amortyzatory wiec duzo wysilku nie trzeba zeby go podniejsc na 2 kolach, wszystko jest odpinane ze moge wyprac a w innych wozkach np kosze na dole nie sa odczepiane.Nie zwracalam na to uwagi wczesniej a teraz pani fajnie wszystko pokazala. Tak samo daszek jak sie sklada nie slychac tych przejsc tylko plynnie sie sklada i to fajnie bylo. Jutro ma przyjsc 17 sztuk z czego juz 11 zamowionych a cena tylko 1500 zl. Pokazala mi xlandera ktory stoi u nich juz rok na sklepie bo jakos nie zdawal egzaminu. Ale mi sie on spodobal i przekonaly mnie jego atuty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem przewrażliwiona na punkcie aborcji. Nie wiem jak można brać coś takiego pod uwagę... Według mnie z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. A jeśli kobieta mówi, że nie ma wyjścia bla bla bla to mogła się nie bzykać, bo wie czym to grozi! Paczka prezerwatyw na pewno wychodzi taniej niż utrzymanie dziecka, więc trzeba myśleć co się robi.
Jedyne co zrozumiem, to usuwanie ciąży z dzieckiem mającym np.zespół Edwardsa, bo ono samo męczy się w łonie matki, a większość takich ciąż kończy się prędzej czy później poronieniem. Chociaż kurde, zawsze jest ta nadzieja.... 😞 I dlaczego choroba dziecka, np.zespół Downa, która nie jest śmiertelna daje przyzwolenie na aborcję..? Nie potępiam nikogo, za wyjątkiem matek które usuwają dzieci dla kariery i innych korzyści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Dzisiaj urzędujemy u mojej Mamy więc tak na chwilę jestem..

Monkado małymi kroczkami do celu, myślę że do lipca zdążysz z tymi meblami 😁
A co do Bepanthenu to z tego co pamiętam jego nawet nie trzeba zmywać z sutków do karmienia Maluszka, ale ja mimo wszystko wolałam zmyć tak na wszelki wypadek 😜

Monikas gratuluję zakupu auta 🙂
Zdrówka dla Brata, oby z kolanem to nie było nic poważnego.

Tosia tort z pampersów suuuuper 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas dalszy ciąg wyśmienitej pogody 🙂
Byłam z synem na spacerze i w piaskownicy, położyłam go teraz spać i sama poleżę.
Oczywiście na spacerze nie omieszkałam wejść do ulubionego sklepu kupić ślimaka francuskiego z makiem po którym oczywiście śladu już nie ma! ☺️
Oglądam właśnie Pamiętniki z wakacji i mam ochotę na jednego z tych drinków jakie oni tam piją-takiego dużego,kolorowego z lodem mmmm!!

Dziewczyny powiedźcie mi w czym Wy chodzicie? Bo ja mam dwie pary leginsów z czego jedne są już za małe, jedną parę jeansów ciążowych które troszkę mnie cisną już i np ciężko mi się schylać w nich w piaskownicy a pozostałe dwie z poprzedniej ciąży są jeszcze za wielkie. I spódnicę jeansową ciążową, którą wolę zakładać tylko jak gdzieś jadę i właściwie to na głupie spacery nie za bardzo mam w czym chodzić bo wydaje mi się że na leginsy mam już za duży tyłek ☺️ w ogóle czuję się coraz gorzej z własną figurą i wydaje mi się, że już w niczym mi niedobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola ty nie swiruj!!! juz mialam isc ale jak przeczytalam twoj post mam ochote ci klapsa dac to normalne ze tak jest w koncu dzici w nas rosna!!! ja narazie sie mieszce w to co mam ale sama nie wiem jak bedzie za mis lub 2 wiec nic sie nie lam wszystko zrzucisz raz dwa po porodzie zobaczysz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, kurcze kilka dni was zostawic i tyle do czytania 😜 😜 😜 😜 😜ja juz po 3D i......chlop tak wiec wszystkie moje rozowe ciuszki moge sobie w d....wsadzic ale sprobuje jeszcze czesc oddac do sklepu.tak wiec prosba do kasiulka na zmiane danych w tabelce.....na Filipa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola ja najczęściej chodzę w leginsach i tunikach, a np.wczoraj w ciuchlandzie kupiłam sobie taką tuniko - sukienkę letnią. Poza tym mam spodnie dresowe z tym pasem ciążowym i na spacer po osiedlu czy do sklepu wychodzę właśnie w nich i adidaskach 😉
Tyłek mam wielki jak szafa - to jest moja wersja, bo znajomi mówią że przesadzam, ale ja tam wiem co widzę 😠 No i te wstrętne boczki 😠 Już myślę jak ja się tego pozbędę...wrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie 🙂 U mnie pooda rano byla piekna sloneczko mnie obudzilo a teraz leje jak nie wiem :/ ta pogoda mnie tu dobije tzn w szkocji masakra jakas wogole 😞 jeszcze rano znajomy przywiozl mi dzis psa do niedzieli bo musial jechac do polski na pagrzeb i mam 2 psy w domu 🤪 dobrze, ze sie lubia to jest spokoj chociaz. Wysprzatalam caly dom obiadek sie gotuje za jakies 20 min moj powinien wrocic juz z pracy 😁
Ja juz lozeczko mam od znajomych teraz tylko musze poszukac jakas komode w tym samem lub podobnemy kolorze no i jeszcze pokoj pomalowac dla dziecka i prawie wszystko gotowe 😁
dziecko mu cos ostatni tydz. caly czas po prawej stronie siedzi czasami, az boli i albo glowe albo pupe czasami mi wypina bo mam taka bole wielka ze moj to sie smial bo z lewej strony nic a prawa byla taka wielka ze szok 😁


Wybralismy imie dla dziecka jak bedzie dziewczynka to bedzie AMELIA a jak chlopak to bedzie LUCAS 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia tort zaczadziarski 🤪 😁 co do aborcji mam takie samo zdanie jak Ty..

Kasialeczek dzięki za wyjaśnienie 🙂 ja też mam dziś wizytę więc zdam relacje ale to może być jutro bo idę na 20.00 więc nie wiem o ktorej wrócę i czy będę miała siłe jeszcze zaglądać.. Daj znać co slychać u Kajusi i jaka już duża 🙂

Daria czy przypadkiem piszesz o wózku Tako 🙂 Tako ma właśnie to wszystko o czym pisalaśi dlatego najprawdopodobniej już wkrótce znajdzie sie w moim domku 😁

Karola Tobie to naprawdę klaps sie należy! Mamy prawo tyć bo jesteśmy w ciąży! ja dziś wsunęłam 3 drożdżówki z dżemem ☺️ a teraz czekolada sie do mnie uśmiecha 😁 schudniemy po ciąży 🙂 a ja chodzę w swoich starych dżinsach z kokardką na biodrach 😁 mam te spodnie ciążowe ale też mnie gniecie guma i swędzi brzuch i nie czuję sie w nich komfortowo więc chodzę jak chodzę 🙂 do tego kupiłam sobie takie dłuższe tuniki także nie widać rozpiętego rozporka i tej kukardki 🙂

Kinia dzięki że we mnie wierzysz 😁 obiecuję że do lipca sie wyrobie z tymi meblami 😁

Agatka śliczne imiona 🙂 sami sie zastanawialiśmy nad Amelką ale w końcu wyszła Kornelka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...