Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja już w zasadzie nie mam nic do roboty, tylko pranie powiesić 🙂 Obiad gotowy ale to tylko dlatego że dzisiaj taki mało ambitny.. ziemniaki, jajko sadzone i marchewka z groszkiem, brak weny a poza tym chodził za mną taki "biedny" obiad 😁 😁

Karola normalnie klaps w dupę jak nic za takie gadanie!!!! Akurat Ty, co prawie nie widać po Tobie że w ciąży jesteś.. no wiesz! Super wyglądasz i na moje oko to tylko brzuch Ci urósł 🙂 Ja chodzę w leginsach, teraz jak ciepło to spodnie ciążowe odstawiłam w kąt.. jakoś ich nie lubię, a w leginsach dobrze się czuję i wygodniej nawet niż w tych ciążowych.

Smerfetka najważniejsze że Filipek jest zdrowy, a Dziewczynka będzie następnym razem 🙂 🙂

Kasiulek właśnie tak mi się wydawało że Bepathenu nie trzeba było zmywać ale ja i tak to robiłam 😜

Agatka gratuluję podjęcia decyzji co do imion 🙂 I zazdroszczę bo u Nas nadal brak pomysłów 🤢

Kasialeczek super, jak miło czytać takie same dobre wieści o Maluszkach!! 🙂 😘 No i dzięki za info o Żeromskim, kamień z serca że już skończyli 😁

Monkado mi robili USG przed samym porodem.
Super że Malutka tak pięknie rośnie!! 🙂 A co do KTG to dość szybko Ci zalecił, ja pierwsze miałam chyba w 37tc.

Monikas, Ania powodzenia na wizycie i czekamy na wieści 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry Mamuśki,
Super wieści widzę 🙂 Kasielaczek ale Ci Kajeczka rośnie 🤪 tylko pogratulować! Rzeczywiście szczegółowe info dostałaś, też postanowiłam teraz wypytać o wszystko gina bop taki małomówny jest 🙂
Monkado to Twoja Nelcia na fajnego bobaska się zapowiada, bo krótsza a cięższa 🙂
Tosia co do średnio miłych komentarzy, to ja na ogół słyszę miłe rzeczy, że promienieję i super wyglądam, ale moja teściówka wczoraj mnie uraczyła "chyba córka Ci urodę odbiera" 🙂 Ale za to jak byłam po warzywa na bazarku to jakiś Pan mnie zaczepił powiedział ładnie "dzień dobry Pani" I "jakie piękne kobity (dokładnie tak 😉 ) w tym mieście chodzą" 😁 więc uniosłam głowę wyżej i dziarsko ruszyłam naprzód 😁
Co do aborcji to ja myślę, że nie da się w pełni zająć stanowiska dopóki nie jest się w takiej sytuacji, to jest takie ekstremum, że moim zdaniem nie da się przewidzieć nawet swojego zachowania dlatego daleka jestem od oceniania takich kobiet. Chociaż na teraz myślę, że nigdy nie zdecydowałabym się ale z drugiej strony jak bym wiedziała, że moje dzieciątko urodzi się tylko po to żeby w męczarniach przeżyć kilka tygodni...To są niesamowite tragedie.

Ja co do kg to nadal jestem z Was na czele 😞 12kg ale spodnie sprzed ciąży jeszcze założę tylko też mam nisko bardzo brzuch i boję się, że konstrukcja ala monkado mi wyjdzie w nieoczekiwanym momencie 😉 Ale staniki są małe i czuję, że mi się uda ocierają o siebie jak chodzę w bieliźnie 😞

Pogodą się nie przejmujcie, dziś pada ale weekend i majówka mają być przepiękne i do 27stopni 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola a Ty chyba przesadzasz bo na ostatnim zdjęciu ledwo było brzuszek widać przecież!

O jaaaa i znowu zapomniała co jeszcze chciałam dopiesać 😠

Aaa wiem 🙂 Tosia na zgagę moja bratowa stosowała lody 🙂 i jej pomagały, dlatego ja jem je profilaktycznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek ja to mam takie wrażenie że sąsiedzi też dopiero co zauważyli moją ciążę, w zimie często ich nie spotykałam a i brzuszka tak nie było widać 🙂 Ostatnio jedna sąsiadka mówi do mnie "Sąsiadeczko coś Ci się przytyło" 😁 😁 A ja odpowiedziałam że w lipcu będzie Nas o jednego więcej 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jednak wpadlam tu na chwilke nie bede mic az takich zaleglosci 😁 zarejestrowalam autko uff jeszcekolezanke w wydziale komunikacji spotkalam 😁 ale jutro musze dowiezc pelnomocnictwo od meza hehe i tak teraz mu wysylem jakies cv i ide obiad szybko robic i na szpital z ym moim bratem napisze pewnie jutro jak bylo u gin bo na pewno b pozno wroce takze do jutra!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado super że Nelcia rośnie jak na drożdżach fajniusia będzie pewnie po mamusi 🙂

Aniu wypytaj lekarza mój też nie ma sprzęty nie wiadomo jakiego bo np zdjecia jakie dostaje są naprawdę kiepskie w porównaniu z waszymi ale to wszystko widać na tych aparatach więc zapytaj ja jak mi czegoś nie mówi np wczoraj wagi nie podał to zapytałam sama ile dzidzia teraz waży i ile ma mniej więcej długości i bierze isę za pomiary i bada wiesz w końcu za to płacę!!!

Tośka Twoja zgaga na mnie teraz przeszła wrrrrrrrrr też mam 😠 🥴 zaraz wezmę co dobrego na to ☺️

Kinia taki "biedny" obiad to ja też lubię tylko marchewkę z groszkiem zamieniła bym np na pomidora i ogórka bo nie znosze marchewki gotowanej 🤢

nie pamietam co miałam pisać jakaś skleroza mnei ogarnia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/mambaby-reczny-laktator-zestaw-klips-gratis-i2289333990.html

ja laktator tez dostalam od brata wlasnie taki, 2 razy chyba Asia go uzyla wiec nie musze kupowac 🙂 ale tak bardzo chce karmic piersia mam nadzieje ze nie bede musiala kupowac mleka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e tam tatuś neich też się uczy swej roli bo później będzie tak jak u znajomych ze mama nigdzie wyjść nie może bo dziecko apopleksji dostaje jak jej nie ma w pobliżu więc ja zamierzam tatusia też włączyć do opieką nad maluszkiem swym 🙂

Rosi właśnie znajoma mojej znajomej urodziła córeczkę i wiesz jak ma na imię!!!???nie zgadniesz...................
ZOJA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!!

Tosia oż Ty niedobra a za mną tak gołąbki chodzą że bym zjadła cały garnek ale nie chce mi się wziąć za nie bo przeraża mnie to sterczenie nad kuchnią, w końcu są dość pracochłonne.
Na zupę pieczarkową też mam ochotę, właśnie nie mam na dzisiaj pomysłu na obiad, może męża wyslę na pasaż po pieczarki.
Tak piszecie o tych laktatorach że ja się zaczynam zastanawiać, chociaż chyba się wstrzymam i kupię dopiero po porodzie jak będzie potrzebny.
Tosia to Cię zaszczyt kopnął, taki komentarz usłyszeć, co ona myślała że nie usłyszysz? Też trzeba było ją uraczyć jakimś docinkiem 😉
Kinia dziękuję za miłe słowa, masz ode mnie oklaska, dziewczyny u mnie widać ciążę, tyłek mi urusł i boczki też, i brzuch też mam duży, a z resztą muszę w końcu jakąś fotkę strzelić sobie i udowodnić Wam 😜
Rosi mnie nikt nie powiedział że kwitnę czy ładnie wyglądam w ciąży, ale za to spotkała mnie podobna sytuacja do twojej, otóż na pchlim targu przechodząc koło dwóch facetów usłyszałam jak jeden do drugiego mówi "Ładna kobitka, nie?" 😜
Monkado super dzidzia sobie waży, nie sądzę żeby dziecko rosło od tego że mama objada się czekoladą czy lodami, to chyba genetycznie uwarunkowane, poza tym jeszcze nie wiadomo ile urośnie do porodu, może jednak będzie nieduża 🙂
Kasialeczek odwdzięczyłam się oklaskiem za oklaska 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej a ja jeszzce w lozku...dzis mam jakiegos dola nic mi sie niechce od powrotu od rodzicow ciagle klebia mi sie glupie mysli w glowie a tak przykro bylo mi odjezdzac w poniedzialek.tylko gdy wrocilam to odrazu sie zalamalam listem od adwokata i tym co moj "kochany mezulek" nawymyslal nigdy nie przypuszczalam ze taka zmija z n iego jest i bedzie chcial prac brudy w sadzie bo kazdy ma cas za uszami ale ja myslalam ze my sie rozejdziemy w spokoju.....ale na to raczej liczyc nie moge i nie mam juz sily na tlumaczenie ze to nie prawda.ja chyba odpuszcze wszystko mu zostawie i bede miec czyste sumienie bo nie bede grala takimi kartami jak on.przez niego nawet nie potrafie sie cieszyc ciaza bo ciagle mam wyrzuty sumienia....troche mnie to przerasta schowam sie chyba pod koldre i bede wyc moze to mi pomoze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smerfetka, faceci potrafią być okropni!!!! Poznałam się na tym doskonale... Mój wypisuje mi takie rzeczy, że wstyd to pisać, dziewczyny znają moją sytuację. Teraz wiem,że wiecznie imprezuje z kolegami i opowiada im jak to syna swojego kocha, a ja mu odbieram wszystko. Jest po prostu żałosny!!!
Cieszę się, że mam dziecko, dopiero po tak długim czasie to zrozumiałam i miałam głupie myśli, był moment że ciąża wogóle mnie nie cieszyła.... Wiem co czujesz, nie ma co się załamywać, teraz maluszek jest numer 1, a nie jakiś tam dawca plemników!!!
Rozumiem, że w ciąży jesteś z tym o którym piszesz? Czy po związku z nim związałaś się z kim innym, a on nadal nie daje Ci spokoju? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wpadam jeszce na chwilke b brata dziewczyna zawiozla ahhaha mam wolne, Smerfetka tak czytami wiesz co niech on sie wali faceci sa beznadziejni ja nie mam takich doswiadczen ale moi rodzice- ojciec odszedl od innej i mam dosc bo od 2 lat slucham bo z nim rozmawiam mama ma pretensje dlaczego on przyjezdza do domu prawie codziennie czemu ja mu nie powiem zeby teg o nie robili nie potrafi zrozumiec ze to nie moja bajka nie moj domo n jest wlascicielem i moze sobie robic co chce takie prawo w Pl jest wiec do kogo zale i wez jej wytlumacz ... masakra mowie ci jeszce jego dziunia jest mies wyzej niz ja super co nie dodam ze ojciec ma 52 lata a ona 38 i ja z ta kobieta nie chce mic nic wspolnego ale jak sie urodzi to dziecko to bedzie moja siostra przyrodnia wiec kiedys na pwnoj a zobacze a moja mam ma ochote mnie zabic za to mowie ci porazka chcialabym sie wyprowadzic na swoje i miec ich wszystkich daleko.... a tak ciagle cos.... wiec po czesci rozumiem jak sie mozesz czuc ale pamietaj maluszek poznaje kiedy ty jestes smutna i postaraj sie dla dziecka nie zamartwiac sie tym!!

a teraz apropo laktatorow mam taki http://allegro.pl/avent-laktator-isis-3-butelki-3-smoczki-gratis-i2285875520.html kuzynce tez taki kupilam i byla zadowolona. ps ja mam dzis mielone i zupe pomidorowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, też bym zjadła takich prawdziwych,bo moje to takie na niby 🙂 Siekam kapustę, dorzucam ryż, zalewam to wrzątkiem. Później z mięsem mielonym. Forumuję coś na wzór kotletów mielonych. Podsmażam i przez godzinę gotuję w sosie pomidorowym 🙂 Do tego młode ziemniaczki i mizeria 🤪 A moja dupa rośnie.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...