Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny
dzisiaj chyba wszystkim dopisała pogoda, u nas też 25, a zapowiadają jeszcze więcej,
już się nie mogę doczekac soboty, mężulek idzie do pracy niestety, a ja będę, tzn. my będziemy się wylegiwac na leżaczku, a na obiad sałata grecka, karczek i kiełbaska z grila, że już nie wspomnę o małej zachciewajce - zimne piwko z sokiem malinowym, ale o tym będę tylko myślec przy jedzeniu 😁
pisząc my mam oczywiście na myśli Kamilkę 😁
muszę gdzieś poczytac, czy dzieciom nie zaszkodzi takie nagrzewanie na słonku?

Jutro idę ostatni raz do pracy, bo w poniedziałek to tylko na chwilkę zajrzę, z szefową się pożegnac,
a tak w ogóle to super mi się dzisiaj pracowało, myśl, że mogę wyjśc w każdej chwili, bo i tak jestem na L4 swoje robi 😁
no i wyszłam godzinę wcześniej i poszłam do sklepu z używanymi,
kupiłam Kamilce sukienkę za 1 zł, ale podejrzewam że nie będzie miała okazji jej założyc, bo jest raczej na upał z 30 stopni w cieniu i to zaraz po urodzeniu, ale słodka jest, aż miło na nią patrzec 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej 🙂 monika super wieści od gina 🙂 Oli duży chłopaczek 🙂
Alicja wkońcu się doczekałaś i wiesz że masz córeczkę 🙂 gratuluję 🙂
ja dopiero wróciłam z podwórka(normalnie cały dzień a chłopcy szczęśliwi)
Kasiu niedawno moje dwie koleżanki urodziły córki i nazwały Kaja(u nas wysyp dzieci jest o tym imieniu)ale imię jest ładne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia to żeś teraz odpaliła!! 🤪 Ty grubasek, wiesz co?!! Na zdjęciach widać że jesteś szczuplutka, poza tym ja nosze rajstopy 3 anie 2 🤪 dziękuję i oklask! 🙂
Witam nową koleżankę, wiesz już co będziesz miała? 🙂
Ania zazdroszcze tego grilla, Boże jak za mną chodzi karkówka z grilla taka mocno doprawiona, ale w ten weekend nie mam co liczyć bo rodzice w sobotę zakładają płytki na tarasie, a w majowy weekend mąż idzie do pracy 😠
Ala,Monika super że z dziećmi wszystko dobrze, Ala gratuluję córci 🙂

A ja muszę pochwalić mojego syna bo dzisiaj pierwszy raz zrobił kupę na nocnik,40 minut siedział na nim z płaczem,oczywiście wtulony we mnie, ale najważniejsze że w ogóle chciał na nim siedzieć i nie schodził. I odpukać,ostatnie 4 razy załatwia się co drugi dzień 🙂
Wiem,że nie wiele Was to interesuje ale tak się cieszę z tej kupy że nawet mmsa ze zdjęciem wysłałam mamie i mężowi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha Karola, rajstopy 2 były u mnie sto lat za murzynami,jak się było pięknym i młodym hahahaha. Teraz zjeżdżają mi z dupska 😞 Super,że Franuś się przełamał i pogodził z nocnikiem i kupcią 🙂 Tak wogóle chciałabym zobaczyć minę męża jak odebrał mmsa 😁 Oklask dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
Ten mój suwaczek to coś kłamie chyba 🙂
moja Kamilka ważyła 500 miesiąc temu, to teraz pewnie też dobija do kilograma,
w końcu przytyłam 3 kg a jak na razie rośnie tylko brzuch, no chyba że mała waży już 3 😉


To Nasze Bobiki takie giganciory, w sumie nie ma co się dziwić! Jakby ktoś jadł tyle co one to też by się podwoił, a nawet i potroił 😁 Co ja mam powiedzieć, jak mój grubas ważył 1,5kg tydzień temu? 😁 Ten to dopiero musi mieć spust!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam na spacerku, takim krótkim i normalnie jest tak ciepło że w spódnicy byłam z gołymi nogami,
ale się cieszę że jest ciepło 🙂
i wiecie tak się zastanawiam, jak ja się po porodzie przyzwyczaję że brzuszka już nie ma,
jak chodzę to sobie na nim zakładam ręce, jak siedzę to jest gdzie szklankę postawic 😁
będzie mi go brakowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdjęcie zrobiłam nocnikowi z kupką 🙂 Nie wiem jaką miał minę jak zobaczył fotkę, na pewno się zdziwił ale zaraz napisał "No to brawo 🙂", a moja mama zadzwoniła i mówi"A kto tą kupę na nocnik zrobił?No bo chyba nie Franek,bo on nie siada na nocnik" 🤔 🤪
Tosia dzia za oklaska!!
Ania ja też dziwie się co oni za głupoty piszą w tych suwaczkach, jak Wy już tutaj podajecie wagi 1,5kg a oni piszą 0,5kg! 😮 🤨
Tosia ja nie używałam Hipp,tylko Nivea,ale teraz chyba też kupię Hippa bo znudził mi się zapach Nivea a Hipp jest ładny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
byłam na spacerku, takim krótkim i normalnie jest tak ciepło że w spódnicy byłam z gołymi nogami,
ale się cieszę że jest ciepło 🙂
i wiecie tak się zastanawiam, jak ja się po porodzie przyzwyczaję że brzuszka już nie ma,
jak chodzę to sobie na nim zakładam ręce, jak siedzę to jest gdzie szklankę postawic 😁
będzie mi go brakowac 🙂

Ja też lubię korzystać z mojej podpórko-półeczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Zdjęcie zrobiłam nocnikowi z kupką 🙂 Nie wiem jaką miał minę jak zobaczył fotkę, na pewno się zdziwił ale zaraz napisał "No to brawo 🙂", a moja mama zadzwoniła i mówi"A kto tą kupę na nocnik zrobił?No bo chyba nie Franek,bo on nie siada na nocnik" 🤔 🤪
Tosia dzia za oklaska!!
Ania ja też dziwie się co oni za głupoty piszą w tych suwaczkach, jak Wy już tutaj podajecie wagi 1,5kg a oni piszą 0,5kg! 😮 🤨
Tosia ja nie używałam Hipp,tylko Nivea,ale teraz chyba też kupię Hippa bo znudził mi się zapach Nivea a Hipp jest ładny 🙂


Kurczę, i taki klocek w nocniku będzie na mamusię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

U Nas dzisiaj tak piękna pogoda była a właściwie nadal jest, że cały dzień spędziliśmy poza domem, rano zakupy w Rossmanie a później poszliśmy do mojej Mamy, razem z koleżanką i jej córeczką także Nikoś miał towarzystwo 🙂
PRZYSZŁO ŁÓŻKO NIKOSIA!!!! 😁 Ale co ja przeszłam z tym łóżkiem... w allegro mamy stary adres (u Teściowej mieszkaliśmy), zamawiając w formularzu zaznaczyłam inny adres i podałam Nasz obecny oprócz tego wysłałam maila sprzedawcy. Dzwoni do mnie partner Teściowej że łóżko przyszło do nich :/ Poprosiłam kuriera żeby przywiózł na Nasz adres, partner teściowej pojechał z nim żeby wskazać drogę.. A że ja byłam u Mamy to biegiem do sąsiada żeby mnie podrzucił do domu bo za raz kurier będzie 😁 Szczęśliwie dojechałam przed nimi, łóżko odebrałam i jeszcze kurier podrzucił mnie do Mamy z powrotem a partnera teściowej odwiózł do domu 😁

Ania też często zapominam u gina o co miałam zapytać, skleroza nie boli 😁
Super że z Małą wszystko dobrze 🙂 I gratuluję ilości kg na plusie 😁

Kasiulek jednym słowem imprezowy czerwiec 😁

Marlenko witaj wśród Lipcówek 🙂

Monikas super że Maluszek tak ładnie rośnie 🙂

Alicja to chyba można gratulować Córki? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już miałam pisac, że coś dzisiaj Kamilka śpi i nie daje znac że jest
ale teraz zaczęła, nie kopie tylko się przemieszcza 😁 a razem z nią mój brzuch we wszystkie strony,
sama nie wiem co lepsze kopniaczki czy to skrobanie od środka 😁
mała nie szalej bo mi się znowu główką u góry ułożysz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny jak sie witam wieczorowo 🙂 Fajnie, ze kazdej dopisala pogoda tylko nie u mnie 😞 caly dzien pochmurnie, przelotny deszcz i tak wieje, ze jak wypuszczalam psy do ogrodka to prawie mi dzwi wyrwalo 😮 😁
Ja dzis mam dzien pod tytulam 😜 PRZESPAC WSZYSTKO: caly dzien spie i ciagle spiaca 😞
mnie jeszcze miesiac pracy zostal 😞 nie wiem jak to wytrzymam dobrze, ze w tym mam 2 tyg urlopu.
Ja troche kosmetykow (probek) dostalam od mojej szwagierki bo jej mam w szpitalu w lodzi pracuje i caly czas przynosila do domu i tyle sie uzbieralo, za mala skonczyla roczek a ona wszystkiego nie zuzyla 😁 wiec mam szampony, kremy na odpazenie cos tak do kapieli, proszki do prania
itd.

Witam nowa kolezanke 🙂

karola gratulacje dla synka i kupke 🙂

Ania ja tez bym schecia zjadla cos z grila, ale u mnie przy tej pogodzie to nie mam na co liczyc 😞

Kasiulek to masz imprezowy czerwiec 🙂 u mnie tylko slub i moje i mojego urodziny 🙂 wiec nie najgozej 😁

Monikas dobrze, ze synus rosnie i ma sie dobrze 🙂

kinia czekam na zdjecia lozeczka i Nikosia w nim musisz sie koniecznie pochwalic 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i śpi mój mały Mężczyzna.. 😉 Reakcja na łóżko.. radość ale bez szału 😜 Niestety nie wyspał się Nikoś dzisiaj w ciągu dnia i taka ciamajda na wieczór już była z Niego, 2 razy uderzył główką o oparcie łóżka i później nie za bardzo chciał na nie wchodzić, ale szybko przeszło. Do spania też najpierw się położył, później zawołał Tatę żeby Go wziął, ale wytłumaczyłam Mu na spokojnie że jest ciemno, że wybiegał się i musi teraz iść spać.. usnął w zasadzie normalnie 🙂 Nie wiem tylko czy chciał iść do Taty przez nowe łóżko, czy dlatego że już taki był marudny że sam nie wiedział czego chce.

Karola wybacz za pominięcie, ale skleroza nie boli.. BRAWO DLA FRANIA!!! Super że udało się zrobić kupę, wiem jaka to ulga również dla Ciebie 😉
A prosiłaś o opinie na temat łóżka, tak więc jak dla mnie bardzo fajne, szuflada taka sobie (Mężul coś tam mówił że mogłaby mieć prowadnice) ale ogólnie pozytywne wrażenie, przynajmniej na razie 😉 No i cena super 🙂

A zdjęcie mam ale trochę ciemne bo złapałam mój telefon a on nie za dobrze robi zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...