Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam dziewczyny 😁 u mnie dzis tez pogoda piekna, ale nie tak cieplo jak u Was :P troche posiedzialam w ogrodku, ale juz mi zimno wiec wrocilam do domu 🙂 wczoraj bylam na roczku mojej chrzestnicy 🙂 i tak mi dzien minol.

Tosiaa dziekuje 🙂
dzis zaczynam 30 tydzien 😁 jakos mi sie ta trojka tak podoba 😁 jeszcze tylko 10 tyg... 😁 a dopiero pamietam jak robilam test ciazowy ahh.. ten czas leci 😁 coraz blizej niz dalej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w upalny weekend!! Pustki na forum, pewnie większość z Was grilluje i spędza czas na łonie natury 🙂
My wczoraj grillowaliśmy a dzisiaj jak rano wyszliśmy z domu tak dopiero pół godz temu wróciliśmy. Najpierw do kościoła,później do galerii obkupić Frania i męża w letnie ciuchy,później do rodziców,z rodzicami na wieś do rodziny jednej i drugiej a na samym końcu do teściów 🙂 Franek wykąpany,zasypia w łóżeczku a mąż mi pojechał o pierogalni po pierogi 🙂 Taka mnie chętka naszła 🙂
Dora słyszałam, w głowie mi się to nie mieści,mogła sama skoczyć!!!! Tak samo jak w głowie mi się nie mieści jacy niektórzy rodzice potrafią być nieodpowiedzialni żeby nie zauważyć że im dwuletnie dziecko zginęło tylko zajęli się grillem a dziecina całą noc w polu 2km od domu spędziło!!! Toż to aż włos na głowie się jeży~!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲
Tosia ja też planuje kupić jakąś letnią kieckę i dzisiaj jak patrzyłam na ciążowe w galerii to dla mnie to jakieś szmaty, nie dość że szkaradne, ogromniaste jak worki na kartofle to jeszcze cholernie drogie!! I chyba będę musiała poszukać jakieś "normalnej"tylko wątpie żeby jakaś na mnie weszła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to samo, okropne te ciążówki w sklepach, moja babcia by się uśmiała z tych ubrań... A ja pomimo tego, że zaczynam źle czuć się w swoim ciele to chciałam wyglądać kobieco... 😞 ile mogę nosić legginsy? poza tym dupsko by mi się ugotowało w taką pogodę.
Kupiłam w końcu sukienusię w Cubusie, poszukam w necie modelu i wstawię to Ci pokażę, może Ci się spodoba Karola 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Ja to samo, okropne te ciążówki w sklepach, moja babcia by się uśmiała z tych ubrań... A ja pomimo tego, że zaczynam źle czuć się w swoim ciele to chciałam wyglądać kobieco... 😞 ile mogę nosić legginsy? poza tym dupsko by mi się ugotowało w taką pogodę.
Kupiłam w końcu sukienusię w Cubusie, poszukam w necie modelu i wstawię to Ci pokażę, może Ci się spodoba Karola 😘

Dziękuję 😘 chociaż u mnie chyba Cubusa nie ma, ale możesz zapodać fotkę albo coś 🙂
Dziewczyno masz 2 kg na plusie i Ty mówisz że się źle czujesz w swoim ciele? Przecież ono się nie mogło zmienić prócz brzuszka bo te 2 kg to macica,wody i dziecko ważą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i zrobiło się chłodniej 🙂
Karola podziwiam Cię za dzisiejszy maraton 🙂
ja cały dzień spędziłam w domu, a dopiero o 17 poszliśmy na spacer nad jezioro,
i po 2 godzinach wróciłam napompowana jak balon, tak spuchłam
a to dopiero początki upałów, czeka nas jeszcze więcej 🙂
a teraz leżę i zastanawiam się co by jeszcze zjeśc,
były już jabłka, kiwi, resztka sałaty z pomidorem i ogórkiem z obiadu, jajka,
a mężulek przywiezie zaraz czekoladkę 😁

jutro poniedziałek a ja do pracy nie idę, dziwne nie?
ten tydzień nawet będzie ok bo mężulek ma wolne, a później się zobaczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
tosiaa napisał(a):
Ja to samo, okropne te ciążówki w sklepach, moja babcia by się uśmiała z tych ubrań... A ja pomimo tego, że zaczynam źle czuć się w swoim ciele to chciałam wyglądać kobieco... 😞 ile mogę nosić legginsy? poza tym dupsko by mi się ugotowało w taką pogodę.
Kupiłam w końcu sukienusię w Cubusie, poszukam w necie modelu i wstawię to Ci pokażę, może Ci się spodoba Karola 😘

Dziękuję 😘 chociaż u mnie chyba Cubusa nie ma, ale możesz zapodać fotkę albo coś 🙂
Dziewczyno masz 2 kg na plusie i Ty mówisz że się źle czujesz w swoim ciele? Przecież ono się nie mogło zmienić prócz brzuszka bo te 2 kg to macica,wody i dziecko ważą 🙂



jejku jak ja bym chciala miec tylko 2 kg na plusie 😞 😲 a tu 10kg+ i rozstepy na brzuchu 😞 juz na nie patrzec nie moge 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ależ miło spędziliśmy ten weekend 🙂 Goście pojechali dopiero dzisiaj popołudniu także aktywnie i szybko zleciały te 2 dni. Pogoda super dopisała, upalne lato mamy tej wiosny 😁 😁

Przyłączam się do cierpiących na puchnące stopy, choć na taką pogodę to chyba nieuniknione 🤢

Agatka gratuluję 30tc 🙂 🙂

Karola szacun za Twoje podróże dzisiaj 🤪 Ja chyba padłabym gdzieś po drodze 😁

Ania pomyśl ile błogiego lenistwa Cię czeka na L4 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie wróciliśmy z działeczki 😎 cały dzień na swieżym powietrzu czuje się normalnie padnięta 😮 ale tak pozytywnie brakowało mi tego grilla, świeżego powietrza, oparzonego palucha 😮 🙃 i lekko piekących pleców od słoneczka 😁 najadłam się że ho ho był karczek, szaszłyki z pieczarek, karczku, kiełbaski, boczku, cebulki i papryczki (sama robiłam) 😎 no i pałki z kurczaka i wypiłam prawie 2 litry sprite ojjojjo dawno nie piłam takich napoi 😁 cóz dzisiaj pusciłam wodzę fantazji i wszystko wrzucałam do żołądka jak na smietnik 😁 😁 😁 objadłam się za te wszystkie grille o których tu pisałyście 😁 tylko już bym coś zjadła 😮 ☺️ ale gorąco było jak w piekle dobrze że trochę wiaterku było to lekki chłodek dawało na szczęście miejsce było do wyboru w słończu lub w cieniu więc chwilę w słońcu chwilę w cieniu z przewagą jednak na cień 😜 na szczęście nie puchę i mam nadzieję ze tak zostanie 🥴 🙂

Co do ubrań letnich to ja ukradłam patent Rosi i Monkado i poprostu paseczek zawiazuje w pasie wczoraj tak chodziłam w spódnicy krótkiej 🤪 a dzisiaj bez paseczka nawet sięobeszło bo w zeszłym roku w wakacje ważyłam najwiecej i jak jechaliśmy do Turcji to potrzebowałam wielkich rozmiarów więc musiałam się obkupić a teraz akurat pasują ☺️ 🤪 😁 😁 😁 ale dzieczyny bezsensu wydawać kaskę sprawdzcie ciuszki nie ciążowe i koszulka dłuższa i patent dziewczyn isę sprzwdza naprawdę 😁

Niestety straszna ta tragedia w Krakowie nie jestem w stanie sobie wyobrazić co kieruje matką któa wyskakuje z 10piętra z własnym maleństwem... depresja.... czy ona doprowadza do tak drastycznego kroku... powiem Wam ze jak to przeczytałam to pomyśląłam o mojej kochanej jeszcze nie narodzonej córce ona jest dla mnei wszystkim tak jak mąż kocham ich tak samo mocno choć dziecka jeszcze nie widziałam i ja bym miałą tam gdzięs gdzie bym trafiła po śmierci,... wyrzuty ze mogłam sama a córeczkę zostawić tacie.... nie wiem ale smutno mi było okropnie jak to przeczytałam....

ojjjj chyba dzisiaj szybko padnę jak dziecko czuję się śpiąca 🤔 i padnieta w ogóle ostatnio mam tak że kładę się o 00-01 w nocy a budzę się koło 5-6 rano i nie mogę już spać a koło 9 na siedząco usypiam 😮 tak miałam 2 ostatnie noce 🤢 😮

aaa zapomniałam Wam powiedziec ze tak się dzisiaj wystraszyłam jak nigdy przez całą ciąże- jadąc samochodem poczułam coś tak dziwnego w brzuchu jak bym pękła i dzidzia przestała się rusza 🤔 🥴 ale po 20 minutach wróciła do wariactwa bo to tak nagle było bach i ona jak by zdrętwiała a ja strach i mówię do meża spanikowana on też się zdenerwował i później za jakieś 10 minut to samo ale wydaje mi się ze mała coś mi tam "szperała" a ja to tak dziwnie odczułam

rozpisałam się jak szalona 😁 le widze że każda dzisija jakoś aktywniej spędziła dzionek wiec super że taka pogoda do Nas zawitała

Agatka brawa za trzydziestkę 😎 😎 😎 Tośka My tez niebawem wchodzimy dokłądnie to we czwartek 😜 no i Agatko do Ciebie teżniebawem trafi ta aura pogodowa i będziesz się smażyć 🙂

Ania a wiesz ze ja miałąm tak samo jak szłam na L4 miałąm nawet wyrzuty sumienia ze sobie nie poradza ze będzi eklapa i w sumie się sprawdziło... ale teraz mam tow nosie więc rozumiem Cię a raczej Twoje myśłi... ale po chwili Ci przejdzie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, Kinia ja też często zaglądam do lodówki więc chyba zrobię sobie zdjęcie zeby nie musieć tam chodzić i będę zaglądać w komórkę 😁 😁 😁 ale na szczęście dużo nie przytyłam jak do tej pory wiec jestem zadowlona aaaaaaa właśnie Aniu i Smerfetka!!! na sprawy "dupne" czyt. zaparcia polecam otręby owsiane powiem Ci ze super działają naprawdę super super super kupka normalnej konsystencji ( sory za szczegół chodzi o to że nie ma biegunki ) ale codziennie a u mnie bywało raz na 2-3 dni jak było w miare ok ja jem codziennie w mleku lub w jogurcie i działają kupiłam sobie firmy KUPIEC otręby owsiane POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...