Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale tu dzisiaj pustki....wszystkich wywialo. Wiecie co siedze sobie w kuchni i co widze karetke i co sie okazalo do mojej sasiadki przyjechala ona jest tez w ciazy gdzies tak okolo 21 tyg, poczula ze jej sie mokro zrobila i nie wiedzial co to jest czy mocz albo wody i zabrali ja do szpitala. A dzisiaj popoludniu jeszcze z nia rozmawialm i sie dobrze czula. Troche sie zdenerwowalam bo pomyslalam sobie ze to ja moglam byc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to dzisiaj ja pierwsza 🙂
pobudkę mi mąż zrobił o 6, bo na wieś ze swoją mamą pojechali i zostałam w domku sama,
mam dzionek dla siebie, tylko kwestia znalezienia sobie zajęcia w ten upał
a zapowiada się powtórka z ostatnich dni, ciekawe tylko czy popołudniu znowu będzie padac,
bo od dwóch dni tak właśnie jest, ale jak popada to przynajmniej chłodniej się robi

byliśmy wczoraj na grilu jak najbardziej udanym, karkóweczka wyszła przepyszna, a szaszłyki trochę suche, ale jak to kurczak 🙂

i wygląda na to, że sprawę wózka mam przynajmniej głębokiego rozwiązaną,
pożyczymy od znajomych ramę i gondolę x-landera, dokupię tylko nowy fotelik (już patrzyłam na allegro nowy 300 zł) a lekką porządną spacerówkę kupimy zimą i sprawa załatwiona,
i tak musielibyśmy kupic drugą spacerówkę. Wózeczek jest jak nowy, a już dwójka dzieciaków nim jeździła, tak że dziewczyny kupujcie śmiało, x-lander to firma porządna 🙂
jest koloru jasnego niebieskiego to też będzie pasował niuńce, jeśli tylko będzie lubiła niebieski kolor tak jak mamusia 🙂

chyba się dzisiaj wynudzę 🙂 zaglądajcie od czasu do czasu to sobie chociaż poczytam 🙂
miłego dzionka życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny...pisalam wam wczoraj o mojej sasiadce i co sie okazala stracila 10 litrow wod plodowych a najgorsze ze nie wiedza ktoredy bo od dolu wszystko zamkniete 😞 😞 😞 😞straszne nie moglam wczoraj tago przebolec ,lekarza nie daja duzych szans dziecku ale jeszcze maja nadzieje jak bezie ok musi 6 tyg w szpitalu zostac i beda robic cesarke.
u nas rano taka burza byla ze wszystkim piorony, blyskawice a teraz troche sie przejasnia wiec moze dzionek calkiem ladny bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Dziś znowu słoneczko 🙂 ale nie jest już tak upalnie uff
My dzisiaj jedziemy na grilla do rodziców po południu 🙂
A na obiad robię makaronową patelnię z mięsem mielonym i warzywami ciekawe co to za wynalazek...
Tosia muszę Ci powiedzieć że te McFlurry jest rewelacyjne!!!!!! lepszych lodów w życiu nie jadłam! Wczoraj kupiliśmy w McDrivie i wiem że teraz będę tam częściej podjeżdżać bo lody są przepyszne!
Smerfetka mam nadzieję że wszystko skończy się dobrze, oby tylko dotrwała do tego 27 tygodnia, szkoda by było dzieciaczka stracić na tym etapie ciąży 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle to witam się cieplutko 🙂

upałów ciąg dalszy... juz troszku mam dość w domu mam 28 stopni i wiatrak na okręta chodzi :/
jestem przeszczęśliwa bo zostało Nam w portfelu 300zł 🤪 😎 bo okazało się ze koło nie trzeba bło nowe kupować tylko okazał się wentyl zepsuty i zapłąciliśmy 25zł 🤪 z czego naprawa 5 zł kosztowała a 20 założenie koła czyli jak by mężul sam założył koło to byśmy tylko piątaka zapłącili 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁

Smerfetka straszne to co piszesz 😞 ja się zastanawiam co jest przyczyną takiego stanu ze właśńie wody wcześniej odchodzą... łożysko zaczyna się starzeć lub odklejać... 😞

mielismy dzisiaj na wieś jechać ale mama odwołała bo xle się cuzje tzn upały ja wykańczają i wymiotuje ehhh....

wczoraj kupiłam 2 kg truskawek izjadłam tylko pół a półtora trafilo do ciasta 🤪 i zaraz będę je konsumować wiec ciasto z biszkoptem masą tortową waniliową z truskawkami polaną galaratą 🤪 ☺️ a co se będę żałować ☺️ 🤪 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej Kasia Ty to umiesz smaka zrobic,
ja zjadłam od rana paczkę piegusków, chyba powinnam ograniczyc słodycze bo mi warstwa tłuszczyku tzw. opona rośnie dookoła brzucha, takie koło ratunkowe 🙂

zrobiłam przegląd letnich rzeczy i jak jutro kupię jakieś szaliczki apaszki w używanych to spróbuję wymyśloną prze was konstrukcję ze spodniami, bo w tych spódnicach i spodniach z pasami ciążowymi to normalnie zapocic się idzie (chociaż może trochę wspomnianego wyżej tłuszczyku dało by radę spalic 😁)

mój pies zaraz ducha wyzionie tak jej gorąco, no ale nic dziwnego na dworze skwar a w domu nie lepiej 25 stopni 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smerfetka to straszne co piszesz ale ja życzę twojej koleżance jak najlepiej i jej dzieciątku i trzymam kciuki 🙂
a mnie wczoraj złapał taki silny ból brzucha i od razu zrobił się twardy ale położyłam się do łóżka i mi przeszło a dzisiaj mała kopie cały dzień więc jestem spokojna 🙂
dziewczyny gratuluję wam 30, ja bedę świętować za 4 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kegl w lesie 😁 Zapomina się 🙂
Kasia, super że wreszcie ta 30!!!! Wiesz,że zapomniałam? 😁 Dla Rosi i Monkado też gratulacje!
Karola, super że smakowały McFlurry 🙂 a z czym je brałaś? Ja to zawsze torcik wedlowski i polewa czekoladowa 🙂 Makaronową robiłam z mielonym i wyszło jak spaghetti 🙂 Tylko chyba lepiej zrobić to ze swoim makaronem, bo tamten smakuje jak z chińskiej zupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Cześć Dziewczyny 🙂

U mnie nie za dobre wieści, szyjka się skróciła, ABSOLUTNY NAKAZ leżenia, magnez 5razy dziennie po 2tabl.. Odezwę się jak nabiorę mocy. Pozdrawiam Was 😘
oszczędzaj się kochana i czekamy na wieści o poprawie
oklask dla ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurczę Kinia, widać że maleństwu za bardzo się spieszy do Was. Dbajcie o siebie i odpoczywajcie 😘 😘 😘
Kasiulek, ja chyba dziś zostaję w domu, bo wczoraj do 1 męczyłam się z komodą i układaniem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...