Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Witam dziewczyny :-)
ja dzisiaj pospałam do 10:30 wiec nie narzekam :-) Nasza fasoleczka ma juz kolo 6 cm :-) rośnie jak na drożdżach normalnie 🙂 to ile Nas Lipcóweczek już jest?
nie wiem nie liczylam. ja niestety nie mogłam się wyspać z racji tego że mój młodszy syn jest chory i całą noc płakał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Ja biorę kwas foliowy, acard, duphaston i zastrzyki w brzuch Clexan. Niestety trochę tej farmakologii jest, ale lekarz musi mnie wspierać lekami, bo inaczej poroniłabym kolejny raz...


JA tez biore kwas foliowy duphaston 3X1 tabl, do tego euthyrox n50 na niedoczynność tarczycy (wyszła przy ciąży)... Trzymaj się tam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam wczoraj przeziarność karkową. Już wiem, że moja fasolka jest zdrowa a do tego uparta (po tatusiu) 40 minut walki o to zeby sie obróciła do badania (musiałam się ubrać i iść do sklepu po landrynki-cukier pomógł), ma juz 6 cm i lubi machac rączkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, mogłabym się do was przyłączyć?

Mam na imię karolina, mam 24 lata, to moja druga ciążą.
Mam syna 1,5 roku, a termin porodu mam na 14 lipca 2012 🙂
We wtorek idę na usg genetyczne.
Pewnie nie będzie widać jeszcze płci, chociaż lekarz ma bardzo dobry sprzęt, ale strasznie chciałabym już wiedzieć. Tymrazem mam nadzieję na córkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Witam, mogłabym się do was przyłączyć?

Mam na imię karolina, mam 24 lata, to moja druga ciążą.
Mam syna 1,5 roku, a termin porodu mam na 14 lipca 2012 🙂
We wtorek idę na usg genetyczne.
Pewnie nie będzie widać jeszcze płci, chociaż lekarz ma bardzo dobry sprzęt, ale strasznie chciałabym już wiedzieć. Tymrazem mam nadzieję na córkę.
witaj karola mi lekarz dwóch synów na usg wykrył w 13 tyg od tego czasu znałam już płeć i powiem ci że ja też bardzo bym chciała tym razem córkę 🙂 podobno dziewczynki ukazują się troszkę później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki, chciałabym pochwalić się dobrą wiadomością. Miałam dziś USG i badanie przezierności karku i wszystko jest b.dobrze. Dzidziuś rośnie i ma się zdrowo, na 80% znamy już płeć - chłopczyk 🙂 Mąż oczywiście najbardziej zadowolony, ale ja też się cieszę! Termin mam na 9 lipca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za podpowiedź jak wkleić suwaczki!

Któraś z was pisała, o tym, że już pisze na jakimś innym forum na Dzieciaczkach. Ja muszę się przyznać że też już należę do jednego forum na mamach z 2010 roku i też bardzo przywiązałam się do wirtualnych koleżanek. Nie miałyśmy jeszcze okazji się spotkać bo zbyt duże odległości nas dzielą, ale na prawdę warto zżyć się tak z innymi kobietami i razem przechodzić przez wszystkie etapy ciąży i macierzyństwa. W końcu wszystkie jedziemy na jednym wózku.

Ilka cieszę się, że na usg wszystko wyszło dobrze i gratuluję synka!
Ja pamiętam że w pierwszej ciąży chciałam mieć córkę, ale jak się tylko dowiedziałam, że będzie synek to byłam najszczęśliwsza na świecie.
Teraz mając już tego synka marzyłam o córeczce. I nie ukrywam, że pokładam wielkie nadzieje że tym razem będę miała tą swoją córcię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek85 a masz teraz jakieś inne objawy niż w poprzednich ciążach,które mogłyby wskazywać na dziewczynkę?

W ogóle to jak się czujecie? Macie jakieś mdłości? Bo ja mam już jakieś 6 tygodni, najgorzej jest popołudniu i wieczorami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Cześć Dziewczynki, chciałabym pochwalić się dobrą wiadomością. Miałam dziś USG i badanie przezierności karku i wszystko jest b.dobrze. Dzidziuś rośnie i ma się zdrowo, na 80% znamy już płeć - chłopczyk 🙂 Mąż oczywiście najbardziej zadowolony, ale ja też się cieszę! Termin mam na 9 lipca.
Gratuluję super wiadomość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Dzięki za podpowiedź jak wkleić suwaczki!

Któraś z was pisała, o tym, że już pisze na jakimś innym forum na Dzieciaczkach. Ja muszę się przyznać że też już należę do jednego forum na mamach z 2010 roku i też bardzo przywiązałam się do wirtualnych koleżanek. Nie miałyśmy jeszcze okazji się spotkać bo zbyt duże odległości nas dzielą, ale na prawdę warto zżyć się tak z innymi kobietami i razem przechodzić przez wszystkie etapy ciąży i macierzyństwa. W końcu wszystkie jedziemy na jednym wózku.

Ilka cieszę się, że na usg wszystko wyszło dobrze i gratuluję synka!
Ja pamiętam że w pierwszej ciąży chciałam mieć córkę, ale jak się tylko dowiedziałam, że będzie synek to byłam najszczęśliwsza na świecie.
Teraz mając już tego synka marzyłam o córeczce. I nie ukrywam, że pokładam wielkie nadzieje że tym razem będę miała tą swoją córcię.

ja udzielam się na lipcóweczkach 2009 i stycznióweczkach 2011- i powiem wam że naprawdę się zżyłyśmy ze sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Dziękuję 🙂
A co do mdłości, to od początku nie miałam intensywnych i codziennych napadów, ale sporadycznie owszem. I są do teraz. Podobnie tez jak u Ciebie - popołudniami i wieczorami...
ja właśnie teraz latałam do kibla dwa razy- w pierwszych dwóch ciążach nie miałam żadnych obiawów oprócz rosnących piersi i brzucha a teraz ciągłe mdłości i wymioty 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczęśliwego Nowego Roku!
¸.•´¸.•*´¨)
.•´,•*´¨)¸.•*¨)
¸.•´¸.•*´¨).•*´¨)
(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)
::::::°::::::::o::::°:::::o°:::O::°::::
::::::::°::::°:::::::::o::°::::°::::::
::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°::::
...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/
....~~~~~~~/.....~~~~~~~/
.....~~~~~~/.......~~~~~~/
......~~~~~/.........~~~~~/
.......~~~~/...........~~~~/
........~~~/.............~~~/
.........~~/...............~~/
..........~/.................~/
...........||..................||
...........||..................||
...........||..................||
...........||..................||
...........||..................||
......./******........./******.
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂
Ja przedwczoraj myślałam ze umrę dostałam takich boleści głowy ze ciężko to opisać... mąż robił mi zimne okłądy na głowę i po pół godziny puściło. Dzisiaj od rana jakaś zabiegana i zmeczona przy tym jestem... ehhh... ta ciąża mnie męczy :/ za 10 dni mam wizytę u gina to popytam o jakieś leki przeciwbólowe i nieszkodliwe dla dzidzi 🙂

Wszystkiego najlepszego, w Nowym Roku szczęślwie donoszonych ciąż szybkich i mało bolesnych porodów i samych radosnych oraz szczęśliwych dni w tym 2012 :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...