Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny ubranka superaśne 😁 Kinia ogrodniczki wprost bombowe 😁

Dziś chyba ja też mam dzień lenia. Nawet nie chce mi się obiadu robić, ale wyjęłam już mięsko na kotlety (nawet nie mam na nich ochoty, ale mąż musi coś zjeść). Mi dziś wystarczyłaby sałata ze śmietaną, ale on powie że nie jest królikiem i chce coś konkretnego 😉 Jutro za to jedzie w delegację, wróci późno więc mam go z glowy 😁

Wiecie, nic nie pisałam wcześniej bo zapomniałam, w weekend była u mnie mama i tak mi jej szkoda było, bo był dzień mamy a ona zasuwała u mnie, wysprzątała mi każdy kąt, pomyła okna itd.. Nie mogłam jej przetłumaczyć, żeby dała już spokój. Jestem jej taka wdzięczna.
Moja teściowa jak przyjedzie to tylko potrafi ponarzekać na co to ona chora nie jest, raz noga, raz ręka, to ze niedowidzi i tak siedzi i pieprzy zamiast wziąć coś zrobić. I jeszcze tylko mi dodaje że przydałoby się żeby u niej ktoś posprzątał, bo ona sama nie da rady! 😠 To przepraszam bardzo - ja mam iść i szanownej "mamusi" okna może myć?! 😠 😠 Czasami to na księżyc bym ją wysłała z biletem w jedną stronę oczywiście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej zagladne na te wasze ciusszki musze i jak porobic fotki tych ladniejszych bo wszystkich nie dam rady, maly mi szalej teraz a ja od rana 4 prania umylam samochod i wypolerowalam haha ojciejc wpadl na chwile i mowi dziecko tobie sie nudzi czy co?
zupe mam pomidorowa a na drugie mama czesc mieska z grilla wiec musimy to zjesc nie chce mi sie gotowac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Ilka, Tosia podajmy sobie ręce w klubie "12kg na plusie" 😁 😁 Tylko że ja "ciążowo" najmłodsza 😁 😁

Monikas a Ty tak nie szalej!! 😜


Później będziemy się chwaliły która ile zrzuciła 😁 😉 Ja teraz pocieszam się, ze dużo kg to woda, bo dużo więcej piję niż wcześniej a i od soboty zajadam się arbuzem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
Rozumiem Tosia 🙂 chcesz się idealnie w termin wstrzelic, a może zrobisz mi prezent i 13 się uda 😁 tylko to w piątek wypada, jeśli Ci nie przeszkadza, ale ja z 13 w piątek jestem i nie narzekam 😁

W grudniu będzie fajnie, 12.12.12 😁 a 13.07 mi nie przeszkadza, byle nie 23.07 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
ania_p napisał(a):
Rozumiem Tosia 🙂 chcesz się idealnie w termin wstrzelic, a może zrobisz mi prezent i 13 się uda 😁 tylko to w piątek wypada, jeśli Ci nie przeszkadza, ale ja z 13 w piątek jestem i nie narzekam 😁

W grudniu będzie fajnie, 12.12.12 😁 a 13.07 mi nie przeszkadza, byle nie 23.07 😠
JA JAK RODZIŁAM MARCELA TO POŁOŻNA SIĘ MNIE PYTAŁA CZY CHCĘ URODZIĆ 13 CZY 14 ALE I TAK URODZIŁAM 14 O 00.50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...