Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Monkado weź ty palnij w łęb tego swojego jakie bakterie w nasieniu? Powiedz mu ze w jego nasieniu są prostaglandyny które są naturalnym skłądnikiem do rozpoczęcia porodu przez nie zaczyna się szyjka rozwierać a kobieta kiedy ma orgazm zaczyna wytwarzać oksytocynę któa jest odpowiedzialna za skurcze nic tylko się bzykać od 38 tc i ja tak zamierzam 🤪 🤪 🤪 ☺️ i już mojemu powiedziałam żeby się nie obraził na mnie ale aż tak "długiego" to nie ma zeby dziecko po główce popukać 😁 😁 😁 🤪


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek oklask dla Ciebie 😁 😁

A propos Euro, to mój wygrał bilety na 28 czerwca na półfinał i też się boi żeby tylko Synuś mu nie przeszkodził akurat wtedy i z tym biletem na porodówce żeby nie wylądował 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek do mnie też nie dociera.. 🙂 może w końcu sie dziś zbiorę tą torbę spakować? 🙂

Oj Ilka podziwiam, gdzie te połfinały? Mój właśnie wczoraj pojechał do Lwowa i taka troche wystrachana byłam czy rodzić nie zacznę 😁 a 28.06 to nie wiem czy bym go puściła 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj bardzo dobrą i bardzo krótką 😁 😁
Ania a czy przypadkiem 10 stron temu nie mialaś iść spać? 😜 😁
ale pogoda taka że chyba pójdę w jakieś kimono i poczekam aż przestanie lać bo jak dziś nie zjem fasolki to.. urodzę! 🤪
Ciekawe co tam u Tosi.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monkado napisał(a):
Kasialeczek do mnie też nie dociera.. 🙂 może w końcu sie dziś zbiorę tą torbę spakować? 🙂

Oj Ilka podziwiam, gdzie te połfinały? Mój właśnie wczoraj pojechał do Lwowa i taka troche wystrachana byłam czy rodzić nie zacznę 😁 a 28.06 to nie wiem czy bym go puściła 😜 🙂


Monkado na szczęście to w Warszawie, także jestem odrobinę spokojniejsza. Ale i tak sama nie zostanę, już siostrze zapowiedziałam że ma być na posterunku 😉
Ciekawe jak Tosia, czy wcisnęła się w kolejkę do tego lekarza? Powiedziała chyba że da znać smsem jak będzie coś się działo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...