Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marta prześliczny ten kącik Filipkowy 🙂

Ania co Cie tak wyprowadziło z równowagi? Wiadomo że facet ale konkretnie? Nie placz już bo szkoda łez na tych bezmózgów 😉 🙂

Oj ale mam lenia 🤔 już 13 a ja nic nie zrobiłam.. tzn nic jak nic- zjadłam śniadanko i wsunęłam krówki oraz odebrałam przesylkę od kuriera też sie liczy, nie? 😁 no dobra idę sprzątać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia na razie zjadłam jedno i nadal żyję 🙂

Ania głowa do góry, pomyśl że pójdziesz sobie do znajomych i się odstresujesz od wszystkiego i zapomnisz o smutkach 🙂

Monikas te ciasteczka są proste jak drut w przygotowaniu, po prostu kupujesz gotowe ciasto francuskie wycinasz kwadraty,wkładasz nadzienie np nutellę,dżem,jabłka i zawijasz w pakieciki 🙂
A na ten makaron znalazłam taki przepis:
http://www.mniammniam.com/kurczak_w_sosie_smietanowo_szpinakowo_serowym-10659p.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i jeszcze opowiem Wam moją wczorajszą przygodę 🙂
Poszliśmy z Mężem na pizze i mieliśmy kupon promocyjny "druga pizza za free" Jak tylko weszliśmy to "przywitała" nas mega wkur...iona kelnerka prawie rzucając nam kartą dań w twarz.. A ponieważ po dłuższym czasie nie pofatygowala sie aby przyjąć zamówienie to podeszliśmy do niej do kasy. Mąż zamawiał, "sympatyczna" pani nabijała w kase a ja.. bujałam w obłokach 🙂 Jak już Maż zapłacił kartą to sie ocucilam i tak patrzę na ten paragon i mówie "a czemu tu taka wysoka kwota wyszla?? "
a pani "super miłym" głosem: "no jak wysoka, wszystko dobrze jest, o co pani chodzi??!"
ja "no jak dobrze jak są nabite dwie pizze a jedna miala być gratis" (różnica ok. 30zł)
pani rzucając okiem na paragon "a no rzeczywiście, pomyliłam sie, przepraszam" ... i ..... cisza.... więc stoję i czekam.. ale... nadal cisza... nie muszę chyba dodawać że jej przepraszam zabrzmiało jak spier...alaj
ja "no super ale co teraz z tym robimy?"
pani oburzonym głosem "no jak to co? no przecież ja teraz nic już nie mogę zrobić, bo poszło na fiskala i zostało zapłacone kartą, no już trudno, tak musi zostać!" 🤔
ja "aha, czyli sugeruje pani że mam machnąć ręką na 30zl i wrócić grzecznie do stoliczka tak?"
wkurwiona pani wydzierając sie na całą mordę (sory za słownictwo ale nie umiem inaczej tego opisać..): "NO ALE POWIEDZIAŁAM PRZECIEŻ PANI PRZEPRASZAM!!!!!!!" 😮 😮 😮
zabrzmiało to tak że ponieważ mnie przeprosiła to jeszcze nawet powinnam jej dopłacić.. poprosiłam więc o rozmowę z kierownikiem i sympatyczna pani musiała oddać kasę ze swoich napiwków 🙂
teraz tak sie zastanawiam tylko ile nam musiała napluć do tej pizzy 🤢 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monkado napisał(a):
Marta prześliczny ten kącik Filipkowy 🙂

Ania co Cie tak wyprowadziło z równowagi? Wiadomo że facet ale konkretnie? Nie placz już bo szkoda łez na tych bezmózgów 😉 🙂

Oj ale mam lenia 🤔 już 13 a ja nic nie zrobiłam.. tzn nic jak nic- zjadłam śniadanko i wsunęłam krówki oraz odebrałam przesylkę od kuriera też sie liczy, nie? 😁 no dobra idę sprzątać..

Oj Monkado długo by opowiadac, chyba się od dawna zbierało i dzisiejszy ranek przeważył,
no a jak się ryczy to już później z górki, różne rzeczy się wynajduje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta fajtycznia kacik dla malucha jest sliczny juz bym chciala miec swoj gotowy :/ musze w koncu przegonic meza zeby to zrobil jak nie to sobie sama zrobie o i tyle :P
tez mam lozeczko z tego stylu i baldachim sie zastanawialam w ktora str tak jak ty
Marta pewnie zaloze 😁 nie wiem czy na tym rkotkim oparciu daloby rade :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to pospałam, właśnie się obudziłam 🤪 Mało tego, Nikoś śpi już 3god.20min 🤪 🤪

Monkado ja jestem z tych szybko denerwujących się i pewnie tak nawrzucałabym tej babie że wynosiliby mnie z tej knajpy 😁 Co za bezczelność! 😠

Karola Ty to jakaś maniaczka rzodkiewkowa jesteś 😁 😁 😁

Ania widać po Twoich postach że kłótnia była poważna, jeszcze nie widziałam żebyś tak króciutko odpisywała i jakoś tak życia w Tobie nie ma 😞 Mam nadzieję że wyjście dobrze Ci zrobi i wróci Nasza "dawna Ania" 😉 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta kącik bardzo gustownie urządzony 🙂 teraz tylko czekać na Dzidziusia 🙂

Monkado ale łajza z tej kelnerki, ona myślała że tak łatwo odpuścisz? Przecież to 30zł! Dobrze zrobiłaś,że rozmawiałam z kierownikiem i pinda musiała oddawać ze swojego!

A muszę Wam powiedzieć że tak jak nie lubiłam szpinaku tak od dzisiaj lubię 😁 bardzo smakował mi ten makaron 🙂

Ehhh no i znowu sama z dzieckiem, ślubny jak zwykle pojechał na siłkę, muszę zadzwonić żeby po drodze kupił mi rzodkiewkę i truskawki to zrobię jakiś deser bo mam jeszcze śmietanę kremówkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...