Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam się dzisiaj ja pierwsza, bo mój Smerf od godziny 6 nie śpi tylko kwęka... Ja się wykończę chyba w nocy się budzi co 1,5-2 godziny a od 4 rano już co godzinę 😞

Kasialeczek ja też po pierwszym porodzie czułam się tragicznie, wszystko doprowadzało mnie do płaczu, ale nie było to spowodowane wzruszeniem, po prostu wyć mi się na wszystko chciało, musi minąć troszkę czasu. Mi też marzy się żeby Staś miał już m-ce, bo te pierwsze m-ce są najgorsze, najbardziej boję się kolek.
My ubieramy naszemu czapkę na dwór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja... 🙂
Noc mielismy piękną dzisiaj a od 07:00 mała nie śpi ale do 08:15 sama grzecznie w łóżeczku leżała i nie płakała 🤪 😎 za to teraz koncertuje 😮 cóż źle nie jest mąż śpi... dalej go ta rwa kulszowa trzyma 😞 już mam dość...

Ilka u mnie to samo tylko słyszę ze mała głodna chyba bo dziubka otwiera ale nie zapyta jak się czuję ja... w dodatku nie pracuje... jakieś oszczędnmości mamy ale na ile one starczą... a z tą rwą to też pracy szukać się nie da...

My kąpiemy co drugi dzień tak nam położna zaleciła... ale chyba zaczniemy codziennie bo mała ma suchą skóę głównie na dłoniach i stopach 😮 no i ręce też jej się troszku jeszcze łuszczą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja juz w domu niestety sama 😞wypuscili mnie dzisiaj na przepustke bo od jurta zaczynaja znowu wywolywanie i musieli mi przerwe zrobic...wczoraj mnialam juz skurcze ale w nocy wszystko odeszlo i dzis to juz w ogole nic nie czuje...zobaczymy jutro, chyba nie ma nic gorszego od wywolywania bo ciagle ma sie nadzieje a tu nic...masowali mi szyjke na wszystkie sposoby tak ze myslalam ze umre...
ze mna w poloju byla dziewczyna co urodzila w niedziele i jej maly to jak aniol tylko spal i jadl...naprawde grzeczny i super ze w nocy oddawala do pokoju pod opieke pielegniarek i ona mogla sie wyspac...przynosili przebranego tylko do karmienia.
a Monika to sie pospieszyla na ten porod to naprawde nie ma reguly...GRATULUJE NOWEJ MAMUSI 🙂
ja jestem totalnie rozczyrowana...prosila o cc ale oni teraz nie chca juz mi zrobic pomimo tego ze jestem juz ponad 10 dni po terminie....ale Filip ma sie dobrze
Pozdrawiam was i dzieki za pamiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Smerfetka też myślałam że już Filipek z Wami jest, trzymaj się kochana
mogliby faktycznie zrobic cesarkę, ale skoro z małym wszystko w porządku to może trzeba jeszcze trochę zaczekac

U nas rozpadało się na dobre i dobrze bo teściowa znowu mi się zapowiedziała, a tak to nie przyjedzie 🙂

Jak tak sobie czytam dziewczyny o Waszych dzieciaczkach, że śpią, albo nie 🙂 to taka jestem ciekawa jak to z moją będzie 🙂
no i nie muszę chyba pisac, że ciekawa jestem kiedy w końcu coś się ruszy, dłuży mi się ten dzisiejszy dzień bo czekam na wizytę, a tu dopiero o 18

Do Tosi na razie nie piszę, bo pisała o jakiś badaniach no i rano to obchody są
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka81 napisał(a):
biore sie za sprzatanie chyba zaczne myc okna 🙂to napewno wykurze tego mojego lokatora.
trzymam kciuki za tosie bo ona tez na wywolaniu moze u niej pojdze szybciej 🙂

Smerfetka oby okna ruszyły, bo ja umyłam jeszcze raz wszystkie okna po mamie bo deszcz padał
i nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Po wczorajszym KTG.. cisza, następne w czwartek ale już w szpitalu bo nie dość że mam pod nosem a do gina muszę dojeżdżać, to jeszcze za darmo. Wizytę mam 2.08 jakbym nie urodziła.. I kazał mi liczyć ruchy od 9 do 15 ma być 10 ruchów jak nie to mam jechać do szpitala..

Karola zdrówka dla małego Stasia! 😘 Właśnie tego się obawiam że starszy będzie chory to od razu młodszy też 😞

Kasiulek witaj w domu!!! 🙂 🙂

Kasialeczek smęć smęć ile tylko chcesz.. Burza hormonów w końcu przejdzie i będzie już tylko sama radość 🙂 😘
I gratulujemy odpadnięcia pępuszks! 🙂

Tosia 😘 😘 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia te ruchy co liczymy to w ciągu godziny, ma byc tak?
Bo u mnie to teraz cały dzień praktycznie cisza, a wieczorem mała szaleje 🙂
Jak nie można było to się Twój Jasiu pchał na świat, a teraz postanowił zaczekac 🙂
I u mnie jak będzie dzisiaj cisza, a coś mi się wydaje, że tak to też przyszły tydzień będzie wizyta,
tylko muszę zapytac czy mogę do szpitala, bo płacenie co tydzień za wizytę to trochę mnie nie stac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny Tosia pisała,
sprawdzali jej wody i takie badania robili że chodzi teraz z podkładami nawet podpaski nie wyrabiają bo tak się z niej krew leje 😞
Lekarz powiedział że szyjkę naruszył i może teraz coś ruszy.
Ale Tosia wystraszona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Wszystkich 🙂

Jaś z rana marudny tak jak wczoraj po południu. Dopiero mi zasnął od 9. Ale pochwalimy się że dziś mamy już miesiąc 🤪 🤪 Tak szybko zleciało, pamiętam poród jakby to było wczoraj 😁

Biedna Tosia, oby długo się nie musiała męczyć...

Smerfetka ja też myślałam, że jesteś już "po zawodach", a jednak dzidzia każe na siebie dłużej poczekać.

Ania mam nadzieję że lekarz zgodzi się przyjąć Cię do szpitala, mi też nie uśmiechałoby się płacić co tydzień 150 zł za wizytę. A tym bardziej że u Was dużo kasy na remont na pewno idzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania powiedział mi że mam liczyć ruchy od 9 do 15 i zapisywać godzinę 10tego ruchu jak do 15 nie będzie 10 ruchów to mam iść do szpitala i powiedzieć że słabo czuję ruchy.. W pierwszej ciąży nie miałam czegoś takiego 😮 W sumie muszę się położyć i poczekać na te ruchy bo tak ja gonię rano to rzadko czuję Jasia tylko właśnie wieczorem jak coś..
No i żebyś wiedziała, Jasiu pchał się wtedy kiedy nie potrzeba a teraz..

Biedna Tosia, ile Ona przejdzie teraz na końcu tej ciąży.. oby Jasiu jak najszybciej Jej to wynagrodził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co lekarz to inaczej mówi,
mój mówił na ostatniej wizycie o 5 ruchach 🙂
w sumie jak siądę to też się mała rusza, tylko się wsłuchac muszę 🙂 a że od rana to non stop coś robię to nie słyszę jej 😁

No ciekawa jestem co mój lekarz na wizyty w szpitalu, koleżanka do szpitala do niego jeździła, to może nie będzie problemu, bo co tydzień 200 wydawac 😮 no cóż potrafię znaleźc inne wydatki niż ładowanie kieszeni lekarza,
a jeszcze na ostatniej wizycie powiedział mi, że chciałby byc przy tym porodzie,
no jak zacznę rodzic wtedy co będzie miał dyżur to będzie, bo normalnie to też trzeba zapłacic za ekstra przyjazd, tak to już niestety jest 😞
ale myślę, że wszyscy lekarze w tym szpitalu to specjaliści, a poza tym mój gin jest tam wysoko, to jak zobaczą prowadzącego w karcie to też coś da 🙂

Ilka ucałuj małego z okazji pierwszego miesiąca od cioci 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

widze ze cos te nasze Dzieciaczki wczoraj niegrzecznawe były bo Kornelka tak samo miała dzien na rekach a co ja odłozyłam dołozeczka to płacz był.. 😮 i dzis od rana podobnie, teraz mi wisi na rekach i pisze jedym palcem 😜 ale pójde rada Kasialeczka zaraz ja obudze przewine nakarmie i idziemy na spacer 🙂

ja zakładam czapeczke, kąpie codziennie, używam tylko oliatuma ale jak widze ze jej sie lapki łuszczą albo stópki albo czółko to jeszcze w tych miejscach smaruje oliwką

Kasialeczek gratulacje z powodu pepuszka 🤪 😘

Tosia Ania Kinia 😘 😘 😘

Ilka gratulacje z powodu miesiecznicy Jasia!! 😘

Smerfetka trzymam kciuki za skurcze i szybki poród 😘

cos dzis całusna jestem 😁

ok spróbuje odłozyc Mala do lozeczka i szybie pranko reczne zrobic, ciekawe czy sie uda.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:Ilka, Monkado u mnie dzisiaj to samo co wczoraj 😮 od 8 rano mała markotna jest... i śpi po 20 minut... zastanawiam się czy ją coś tam w brzuszku nie wierci bo niy nie płacze histerycznym tonem bardziej kwęka i raz na czas wydobędzie płączliwy głos no ale moze chwilowy jakiś skurcz w brzuszku ma... no nie wiem. Monkado a u Ciebie nie pada? Bo u mnie co chwila mżawka więc narazie ze spaceru kupa straszna.
Ilka gratuluje mięsiąca Mojego zięciulka 😜

Jejku ale mordują Tosię!!! Ja to chyba pomyślałą bym nad innym szpitalem no bez jaj zeby kogoś 3 tyg po terminie trzymali cholera wie jakie dziecko urośnie i skończy się cc bo kto 4,5kg wypcha z siebie na pierwsze dziecko :blink dziwnego ma tego lekarza najpierw mówił jej że na oczy to cc później naturalnie a teraz ją trzyma 2 tyg po terminie bo jutro Tosia skończy 42tydzień!!!

Kinia no ten Twój Jasiulekto nie zdecydowany najpier za wczasu chce przyjść a jak ma zielone światełko to robi mamie na złość i sobie siedzi w swoim ciasnym mieszkanku 😁 🤪 ahhh te lipcowe uparciuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...